İçeriğe Yönlendir

Türkiye'de Ilk Connect Sportvan Body Kit :)

Koray Aytekin

Recommended Posts

Sağolasın Oktay abi Aklımda vardı ayna kapağını kaplamak ama çok çelişkide kaldım nasıl olur diye :) Ama denemekte fayda var 

Bu ayna çeşidi versiyona has mı değişiyor.Sizin araçtaki modeli bu araca yakıştıramıyorum.

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Off diyorum sadece :D Çok yakışmış ;)

Çok yakışmış harika ;) keşke benim olsa :D

Maşallah

Masallah guzel olmus nazar deymesın

araç güzel, fotolar profesyonel, tebrikler  :bravo:

Maşallah mükemmel olmuş çok şık ve ilgi çekici

Hepinize Ayrı Ayrı teşekkür ediyorum ve Allah razı olsun :) 

Diğer parçalar arasında neler var acaba?

Arka Ek parçası Kaldı ve Birde kapı kolu altı Parçaları var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Bu ayna çeşidi versiyona has mı değişiyor.Sizin araçtaki modeli bu araca yakıştıramıyorum.

Oktay abi Connect araçlarda 2009 yılına kadar olan bütün modellerinde büyük ayna kullanıldı.2009 ve sonrası çıkan araçlarda sadece Panelvan olan Connectlerde Büyük ayna kullanıldı.İngiltere Piyasasında Hepsi panelvan ondan dolayı büyük ayna ama amerikaya gönderilen normal taksiler bizimki gibi ufak ayna abi :)

Aha Connectinde Über i var artık :)

:nazar:

hehe :) Teşekkür ederim abi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Ayyıldız

Herşeyiyle süper. Lansmandan çok daha güzel daha çekici. Lansmanın jant hariç hiçbi + güzelliği yok sizinkinden. Tabi jant 1-0 lansmanı öne geçirsede sizinki rengiyle 5-1 yener :)) :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Herşeyiyle süper. Lansmandan çok daha güzel daha çekici. Lansmanın jant hariç hiçbi + güzelliği yok sizinkinden. Tabi jant 1-0 lansmanı öne geçirsede sizinki rengiyle 5-1 yener :)) :nazar:

Çok teşekkür ederim :) Ama 18 Jant kullanmak demek 40 yanak demek ve yolda tın tın gitmek demek :D bence iyi böyle rengimiz güzel Tekrardan teşekkür ettim 

Yorum bağlantısı
Erhan Odabaşı

bence resimleri kaldırın.. nazar değer Allah korusun :) jantlarda mükemmel olmuş.. bi ara benim aracı getireyimde onunda resimlerini çekin :) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Koray plakanın yan kısımlarıda siyah olsa nasıl olurdu acaba?
Yurtdışındakiler bizim aksesuarlara hasta bizde onlardakilere :) Özellikle kaput rüzgarlığı, ön karlık ve bagaj rüzgârlını çok arıyorlar :)

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

bence resimleri kaldırın.. nazar değer Allah korusun  jantlarda mükemmel olmuş.. bi ara benim aracı getireyimde onunda resimlerini çekin :) :)

Sağolun kaldırma konusunda tereddütte kaldım desem yeridir :D Ve gelin fotoğraf çekeriz

Maşallah çok yakışıklı duruyor.

Manzarada süper bu arada.

Çok teşekkür ediyorum :)

Maşaallah  çok güzel.........................................

Çok Teşekkür ediyorum :)

Maşallah fevkalade olmuş jantlar kaç inç 17 gibi geldi 

Teşekkür ediyorum ve evet jantlarım 17 215.50.17 :)

böyle güzel connect görmeyeli uzun zaman olmuştu,maşallah 

Çok Sağolun bundan sonra sürekli forumdayım Fotoğraflardan esirgemiyicem :)

Maşallah yakışmış....

Çok sağolun 

Eline sağlık güzel olmus

Çok Sağolun 

Çok şık olmuş.

Teşekkür ediyorum :) 

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Nazar değmesin . :nazar: farlar özel yapım mı yoksa ?...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Koray plakanın yan kısımlarıda siyah olsa nasıl olurdu acaba?

Yurtdışındakiler bizim aksesuarlara hasta bizde onlardakilere :) Özellikle kaput rüzgarlığı, ön karlık ve bagaj rüzgârlını çok arıyorlar :)

Mantıklı Deneyerek bakılabilir ancak Siyah renk boğucak tahminimce ama denemekten zarar gelmez :) ve evet onların parçaları orjinal ama ben onların parçalarını ele geçirdim onlarda bizim parçaları ele geçirdi Uğur :) Birbirimizle Ülkeler aradı alışverişi Gerçekleştirdik :) 

5jlAhAGl.jpg?1

kLVKk4Fl.jpg?1

Nazar değmesin . :nazar: farlar özel yapım mı yoksa ?...

Sağolun :) Ve evet Farlar kendi El emeğim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
İBRAHİM ÖZSOY

Selamlar bayadır forumda değildim ancak buralardayım yokken neler mi yaptım Fotoğraflarda Görebilirsiniz. :) Fotoğraflardan önce Açıklama yapayım Connect sportvan ingiltere Piyasasına özel yapılmış sınırlı araçlardır ve Avusturalya Firması MS Desing özel yaptığı Eklerdir. Aracımda Şuanlık Ön EK ve Yan etekleri Mevcuttur diğer parçaları ise yakında geliyor. :)

Ford Lansman Fotoğrafı 

sport-van-gd.jpg

Buda kendi aracım :)

NCegjeJl.jpg?1

r7zOuOgl.jpg?1

FzRLTX0l.jpg?1

72jrHNCl.jpg?1

Qo68tmUl.jpg?1

Ürünler İngiltereden Özel olarak Getirilmiştir.

Ben fotoları neden açamıyorum??

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...