İçeriğe Yönlendir

Osram Night Breaker Plus/Unlimited/Laser

Safak Acar

Recommended Posts

Çağlar Bayur

2 yıla yakın ampül değişmeyen dieslleri ne yapacağız?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Az km, farım açık yolum açık safsatasına uymama, uygun basınçlı lastik, uygun yol

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ampül için araba değişen ilk kişi olursun tarih sayfasında :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Ampül için araba değişen ilk kişi olursun tarih sayfasında :)

Bu Peugeot'ya alışamadım zaten. Modifiyeye hiç uygun değil. Ford'dan bile beter. Xenon ampul taksan silecek motoru yakıyormuş. Daha neler...
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

10 aydır nb + kullanıyorum dizel Focus umda. Üstelik otomatik far açık yani farlar açıkken marş basıyorum. 12 bin km olmuş hala sağlam nazar değmesin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Az km, farım açık yolum açık safsatasına uymama, uygun basınçlı lastik, uygun yol

kraliyet farkı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bu Peugeot'ya alışamadım zaten. Modifiyeye hiç uygun değil. Ford'dan bile beter. Xenon ampul taksan silecek motoru yakıyormuş. Daha neler...

Amerikan park da takilamiyor. Zeki araç :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

2 yıla yakın ampül değişmeyen dieslleri ne yapacağız?

Mesela ben 3 yıl olacak gece kırıcı (bing ile çevrildi) ile. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Ben nb + iki yılı geçkin kullanıyorum.Ama sade nightbreakerların ömrü çok kısaydı.Bakalım bu unlimitedler nasıl!?

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Tez zamanda bosch xenon silveri kesfetmeniz dilegimle :) rumuz:eskibirnbkullanicisi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Tez zamanda bosch xenon silveri kesfetmeniz dilegimle :) rumuz:eskibirnbkullanicisi

Temin eden var mı?

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Ben mi :D

Evet madem inceden yeni ampul arayışların var :) 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Evet madem inceden yeni ampul arayışların var :)

Satan kim la söyle??
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Satan kim la söyle??

Ampülle ne işimiz olur ya bizim :) 

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

10 aydır nb + kullanıyorum dizel Focus umda. Üstelik otomatik far açık yani farlar açıkken marş basıyorum. 12 bin km olmuş hala sağlam nazar değmesin :)

Ben de farları otomatik konumda kullanıyorum. Ama benim farlar marştan sonra gecikmeli yanıyor. Pug farkı ne de olsa.

Abi 5 ayda 10bin km yaptım. Farlar oto konumda. Lastik basınç sensörüm var ancak yollara yapacak birşey yok. Muhtemelen hanımın sert girdiği bir kasiste 2 ampul birden kesti.
Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Ben nb + iki yılı geçkin kullanıyorum.Ama sade nightbreakerların ömrü çok kısaydı.Bakalım bu unlimitedler nasıl!?

Babamın connectte 6 ayda bir değiştirirdim nbleri. Ama ikisi birden hiç kesilmemişti.

Daha ampule para vermem, oem xenon olmadıkça.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Temin eden var mı?

http://www.oto-parca.net/Bosch-Xenon-Silver-Serisi,LA_277-2.html#labels=277-2

http://www.sanalpazar.com/urunara?criteria=BOSCH+XENON+silver

En son sanal pazardan hesaplıparça kullanıcısından aldım.   Onun dışında otoparça sitesinde bosch serisi farlar var.

Yorumlara gelirsek abicim, nb sonrası çok daha güçlü bir ampul oduğunu gördüm.  Değerini gece 2de Sivasdan Antebe giderken zifiri karanlıkta anladım.  Son derece konforlu bir yolculuktu benim için. 

Tavsiye ederim. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dizel araçta ampül ömrü kısa olur

Katılıyorum... Xenon ampul bile bozuldu bende... 

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Babamın connectte 6 ayda bir değiştirirdim nbleri. Ama ikisi birden hiç kesilmemişti.

Daha ampule para vermem, oem xenon olmadıkça.

Haklısın Olcay abicim. Ama mesela benim gibi xenon far yaptırma ihtimali olmayanlar için ideal ampuller. Xenon ile halojen arası geçiş formu. 

son kullanımımda 1 yıl 6 ay dayandılar.  NB lerim 8. ve 9. ayda patlamışlardı.  Gerçi birazda şans işi..  Yeniden Xenon silver aldım dün elime geçti(kışa hazırlık)

Bakarsın  3 ay sonra patlar hiç belli olmaz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...