İçeriğe Yönlendir

Osram Night Breaker Plus/Unlimited/Laser

Safak Acar

Recommended Posts

Safak Acar

Pejo bipper hala saglamm

:yes:  Tü tü tü maşallah nazar değmesin :D   :nazar:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Safak bey yagmurlu havada yolu tam gorememe durumunuz varmi .Deneyiminizi paylasirmisiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Mercek takın, harbi xenona geçin, dertleriniz bitsin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin
Safak bey yagmurlu havada yolu tam gorememe durumunuz varmi .Deneyiminizi paylasirmisiniz

şuanda aracımda var kısalarda ve uzunlarda o kadar para vermeye değmez bence .

Mercek takın, harbi xenona geçin, dertleriniz bitsin :)

Kışın ne yapacaz abi. Farlarda yıkama sistemi olmayacak. Problem olmaz mı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Nb+ var yerler ıslaklık görüş düşüyor. Geçen yine kasisden havalanarak geçtim. İnsan bi boyar o kasisi...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Safak bey yagmurlu havada yolu tam gorememe durumunuz varmi .Deneyiminizi paylasirmisiniz[/quote

şuanda aracımda var kısalarda ve uzunlarda o kadar para vermeye değmez bence .

Kışın ne yapacaz abi. Farlarda yıkama sistemi olmayacak. Problem olmaz mı.

Olmuyor merak etme, kamyonun dibinden gidersen yolda çamurluysa az olabilir, bu çamura zaten far yıkamalı arabada yetmez, ancak yıkamalı ve ilave silecekli olması lazım, ben şimdiye dek hiç sıkıntı çekmedim, kirlense bile ancak extrem güçlü halojen ayarına düşerki oda sana zaten yeter  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Nb klasik 1.5 yıl gitti kangoo'da. Unlimited sadece 5 ay. Würth H4'e devam

Wurth haaa, bendensin  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Uğur Köker

arkadaşlar internetten bir alışveriş sitesinden osram h7 12v 55w nightbreaker unlimited 2 li 55 tl ye sipariş verdim;forumda araştırdım ama kesin bir cevap bulamadım,focus 2002 ye bu uyar mı?bazı arkadaşlar h7 bazıları da h4 demişler, ben de h7 olarak sipariş verdim?fiyat olarak da uygun geldi

Yorum bağlantısı
Hami Erışık
(düzenlendi)

2002 model aracın focusun makyajlı kasasımı,yani farında uzun kısa ayrı ayrımı,eger ayrıysa uyar.

Yok uzunda kısada tek ampulden yapıyorum diyorsan uymaz...

2002 yılı senin aracın kasasının tam makyajlandıgı sene oldugu için makyajlımı ,makyajsızmı diye tereddüt var ; 99-2001 makyajsız kasa = h4 ampul.....2002-2005 makyajlı kasa=h7 ampul

tarihinde Hami Erışık tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Köker

2002 model aracın focusun makyajlı kasasımı,yani farında uzun kısa ayrı ayrımı,eger ayrıysa uyar.

Yok uzunda kısada tek ampulden yapıyorum diyorsan uymaz...

makyajlı kasa ,sinyal ampulu farların içinde iç tarafta ve uzunla kısalar ayrı ayrı diye biliyorum

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

makyajlı kasa ,sinyal ampulu farların içinde iç tarafta ve uzunla kısalar ayrı ayrı diye biliyorum

ozaman senin kısa far ampulun h7 dogru sipariş vermişsin. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Köker

ozaman senin kısa far ampulun h7 dogru sipariş vermişsin. :good1:

teşekkür ederim cevap için  :yes:

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Night Breaker Unlimited.-Osram

Maşşalh diyerek başlayalım, ampul hala sağlam 1.4 dizel araçta takılı gayet memnunum Alacak olanlara tavsiye edelir.

10 aydır bir sıkıntı yok,

Ramazan bey ben gayet memnunum ampullerden,  iki arkadaşımız olumsuz yorum yapmiş bilemiyorum, ben yağmurda olsun kardaolsun bi sıkıntı yaşamadım,

aksine aracıma binen herkes, aracın far aydınlatmasının normalin üstünde olduğunu gözlemliyor, h4 merceksiz olmasına rağmen güzel bir aydınlatma alıyorum çizgileri gayet net yolu baya iyi aydınlatıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Night Breaker Unlimited.-Osram

Maşşalh diyerek başlayalım, ampul hala sağlam 1.4 dizel araçta takılı gayet memnunum Alacak olanlara tavsiye edelir.

10 aydır bir sıkıntı yok,

Ramazan bey ben gayet memnunum ampullerden, iki arkadaşımız olumsuz yorum yapmiş bilemiyorum, ben yağmurda olsun kardaolsun bi sıkıntı yaşamadım,

aksine aracıma binen herkes, aracın far aydınlatmasının normalin üstünde olduğunu gözlemliyor, h4 merceksiz olmasına rağmen güzel bir aydınlatma alıyorum çizgileri gayet net yolu baya iyi aydınlatıyor.

Safak bey size o soruyu sorduktan sonra osram bende aldim ve memnunum aydinlatma bariz daha iyi hemde beyaza yakin .hatta bi arkadasada tavsiye ettim o da aldi memnun su an
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Made in germany bulabilirseniz çok daha iyi olur china olanların ömrü pek uzun olmuyor. Germany olanlar 100 tl civarında ama bulmaz zor olabiliyor. Eşimin aracına almıştım %30 farketti diyebilirim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Site adı nedir öğrenebilirmiyim. Güzel bir seçim yapmışsınız bence..

Yorum bağlantısı
Uğur Köker

Site adı nedir öğrenebilirmiyim. Güzel bir seçim yapmışsınız bence..

n11.com da buldum,bu marka ve modeli çok övmüşler ,fiyatı 55tl ,yeni üyelik yaptım diye 11tl de hediye verdi,44 tl ye denk geldi :yes:

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Geç kalmışım ama kısalar h7 uzunlar h11. 

Uzunları sislerle karıştırmışım yanlış bilgilendirme olmasın düzelteyim.

Kısalar h7 uzunlar h1 sisler h11

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...