İçeriğe Yönlendir

%100 Oto - TRT Tamirhane

Sani Gerşon

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Biz yabancı yapımları çok izleriz (hanım mecburen izler tabi), hanım bile 'çok yapmacık' yorumu yaptı. Ben yetmez ama evet diyorum. Bir de satış zamanı muhabbetler dolandırıcı havasında, trt nasıl yayınlıyor şaşırdım. Satıcı bunu bunu yaptık diyor alıcı 'ben söylemem sorunsuz diye kaptiririm' diyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Biz yabancı yapımları çok izleriz (hanım mecburen izler tabi), hanım bile 'çok yapmacık' yorumu yaptı. Ben yetmez ama evet diyorum. Bir de satış zamanı muhabbetler dolandırıcı havasında, trt nasıl yayınlıyor şaşırdım. Satıcı bunu bunu yaptık diyor alıcı 'ben söylemem sorunsuz diye kaptiririm' diyor.

Aynı yapımın yabancı versiyonunu her bulduğumda izlerim.

1- Satışta bildiğin kepirtme yapılıyor TR versiyonda. Kayıtsız araçlar seçiliyor ki, satarken kolay olsun diye. E, nerede kaldı resmiyet? Amaç bu alıcıya olmazsa sonrakine kepirtmek?

2- Tepkiler o kadar yapmacık ki..

3- Hiç mi usta görmedik ya? Oyuncu da gördük şükür. E bunlar ne :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Toplanan aracın bi farı mercekli diğeri halojen kaldı sanki :) orjinalinde far yıkamalı tampon vardı bitiminde düz tampon. Sakar eşek gibi araba toplamışlar hemende alıcı buluyorlar :) Fazla yapmacık olmuş cidden

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Her hafta izliyorum. Kendisinin bir dizi olduğunu ve bütün yaşananların rol olduğunu unutmayalım. :) Hepsi oyuncu. :)

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Her hafta izliyorum. Kendisinin bir dizi olduğunu ve bütün yaşananların rol olduğunu unutmayalım. :) Hepsi oyuncu. :)

oynayamiyolar ama [emoji48]
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çok yapmacık geldi. Sarmadı beni.

komedi dükkanı

[emoji106][emoji106][emoji106]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recai Fırfırası

discovery channeldaki gas monkey gibi klasik araç yenileme yapan programlara benzetmeye çalışmışlar ama rol kesmeyi bilmiyorlar flash tv deki gerçek kesitlere benziyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Belgesel kanalında?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Toplanan aracın bi farı mercekli diğeri halojen kaldı sanki :) orjinalinde far yıkamalı tampon vardı bitiminde düz tampon. Sakar eşek gibi araba toplamışlar hemende alıcı buluyorlar :) Fazla yapmacık olmuş cidden

Sw mondeo bolumu degil mi eren cim? Benim de dikkatimi cekti hem eski yipranmis hem de biri mercekli digeri duz. Kadosan oto sanayide cekiyorlar benim ise oldukca yakin.

Yorum bağlantısı

Sw mondeo bolumu degil mi eren cim? Benim de dikkatimi cekti hem eski yipranmis hem de biri mercekli digeri duz. Kadosan oto sanayide cekiyorlar benim ise oldukca yakin.

Evet abi o bölüm :)
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Programin kendi sitesinde hersey aciklanmis.

O zaman niye belgesel kanalında? Bu daha da saçma :s

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Sonu düşündüğümden farklı bitti. Aslında "çıtır hasar" bırakıp, "aracımız sorunsuzdur, sadece görünen hasarı vardır. İsterseniz 500 TL verin biz yapalım ya da kendiniz yaptırın" diyecekler sandım.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

İstersek hasarlı olarak satardık tripleri filan falan çok yapmacık çok. Özellikle özcan ustanın karşılıksız çek sahnesi. :D

Yorum bağlantısı
Alparslan Ayyıldız

Arada denk geliyorumda aslında eğlenceli ama çok yapmacık, sadece eğlenmek için izlenir ama bu işe girmek isteyen biri rehber olarak bu prgramı kullanmamalıdır :)

Yorum bağlantısı

Bi ara da modifiye programı yaptılar. Karlıkçı halilde fiber kit, ısı tabancası ile yayları ısıtıp düşürme vs gibi çok teknik modifiyeler vardı. Ülkemiz gelişiyor

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bi ara da modifiye programı yaptılar. Karlıkçı halilde fiber kit, ısı tabancası ile yayları ısıtıp düşürme vs gibi çok teknik modifiyeler vardı. Ülkemiz gelişiyor

Bu muydu?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yaptıklarına. kolleksiyon maçlıdır trafikte kullanılmaz alt yazısı geçiyorlardı en son ..

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

yaptıklarına. kolleksiyon maçlıdır trafikte kullanılmaz alt yazısı geçiyorlardı en son ..

Geçen sahibindende gördüm bu aracı. Hemde programda ki döşemecinin adı ile ilandaydı. 

Yorum bağlantısı

Bu muydu?

:sandalye:

Aynen buydu, abla geceleri akfırat yolunda vtec ile rollere katılıyor herhalde tasarım tam ona yakışacak şekilde oldu, fabrikasyondan daha iyi oldu bence, gördük ki tüm malzeme kompozit yapıldı, darbeyi içeriye yansıtmıyor ve hafiflik de sağlayarak yakıt ekonomisi sağlıyor :D

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

çok yapmacık bir program olduğu kesin.hemen alıcısını buluyorlar hemede topluyorlar o araba sanayiye girse kaç ayda çıkar kim bilir.çağlar usta sabri usta cevap versin.

alamaya gelende bir bakıyor öle sağına soluna biz olsak orasında birşey burasında birşey arar dururuz.

gereksiz bir program olduğu kesin.

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

O program bende nette biraz arastirmistim.tanıdıklarının arabalarını yada kendi arabalarını yapıyorlar diye çok eleştiri vardi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...