İçeriğe Yönlendir

Hakem Heyeti Kararı

Hüseyin Arık

Recommended Posts

Servet Aydın

abi para iadesinde hemen telefonu aldığınız fiyatı veriyorlar mı :) ben taksit taksit ödeme yapıyorlar diye duydum da

Öyle birşey yok, tam para iadesi yapılır. Garanti şartnamesi yazar
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Telefon htc. Servise adımı verin

Duruma bakılırsa adın değil de senin bizzat gitmen gerekecek janim. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Adamlar en son arıza sonrası para iadesi yaptılar. Bende sony aldım. Haberleri olmuş, Sony e nasıl teşekkür ediyorlar

Sony araştırma yapıyormuş, Türkiye'den ayrılma kararı arefesindelermiş. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

sony ilk ve son para verip telefon alışımdır. teleservice ile beni çok uğraştırdılar.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Alo 175 tüketici hattını aradım karşı taraf ititraz edebilirmiş 15 gün beklemem gerekiyormuş. zannediyorum kararın bana bildirildiği tarihten itibaren geçerli yani dünden itibaren. bekleyelim bakalım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Alo 175 tüketici hattını aradım karşı taraf ititraz edebilirmiş 15 gün beklemem gerekiyormuş. zannediyorum kararın bana bildirildiği tarihten itibaren geçerli yani dünden itibaren. bekleyelim bakalım..

Karşı taraf için 15 günlük süre kararın ona tebliğinden itibaren başlar.
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Peki o tarihi ben nasıl bilecem abi.

Tarihi müracaat yaptığınız heyetin tebliğ evrakınin tebligat nosuna ulaşarak ptt aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Ancak muhabere yoluyla itiraz edilebileceğinden her halukarda tüketici mahkemesinden hakkınızda dava açılıp açılmadigini sorgulamaniz lazım.
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tarihi müracaat yaptığınız heyetin tebliğ evrakınin tebligat nosuna ulaşarak ptt aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Ancak muhabere yoluyla itiraz edilebileceğinden her halukarda tüketici mahkemesinden hakkınızda dava açılıp açılmadigini sorgulamaniz lazım.

E-Devlette görülebilir değil mi ?

Yorum bağlantısı
Koray Demir

E-Devlette görülebilir değil mi ?

Evet Uyap sistemine tc kimlik no ile davalı kaydı yapıldığı anda görülebilir.
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Edevlet te hakkında dava acılıp açılmadığı görünüyo sorgulaması yapılabiliyor. Oradan baktım bugün henüz birşey yok hergün kontrol edecem.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hüseyin Arık

Herkese tekrar merhaba.

SONUÇ : mediamarkt à gittim bana ulaşan kararın onlara ulaşmasını bekledim. Görevli telefonu KVK dan çekmemi söyledi ve öyle yaptım. KVK herzamanki gibi telefonu binbir zahmetle gönderdi. Telefonu ve tüm aksesuarları iade edip cihaz bedelini iade aldım. Bu süreçte mediamarkt karara itiraz etmedi telefonun servisten alınmasına yada herhangi bir şeye dikkat etmedi direkt telefonu aldılar bende üstüne bir miktar ekleyip NOTE 4 aldım. Burada bana yardım eden fikir belirten herkese çok çok teşekkür ederim. :))

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Geçmiş olsun.Mediamark tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmiş. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Geçmiş olsun.Mediamark tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmiş.

Aynen öyle hatta bana yeni telefonda kullanıcı hatalarına karşı sigorta için indirim de yaptılar. Zamanında HTC yi alırken mediamarkt internet sitesinde telefon daha ucuzdu onu görevliye gösterip indirim almıştım ama şimdi öyle bir şey yapmadılar artık o tarz bir politikaları yokmuş. Şuan telefonu mağazada internete kıyasla daha pahali aldım ama olumlu tavırları nedeniyle çok ustelemedim :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...