İçeriğe Yönlendir

Yeni Renault Talisman

Emre Öğüt

Recommended Posts

(düzenlendi)

Renault u istediğiniz kadar küçümseyin ama kullanmadan yorum yapmayın bence. Kesinlikle parasının arabası. Elimizde megane 3 yerine golf vs olsaydı perti çıkmıştı muhtemelen. Edc'yi kullandığımız şekilde dsg'yi kullansaydık muhtemelen 3-4 defa inmişti şanzıman. Adamlar yapmış.  Ayrıca yakıt çok çok iyi. Sürüş keyfi yol tutuş kalite yok ama bu açılarda da bundan iyisi yok. 

Fiat konusuna zaten yorum yapmıyorum. Cevabı sokaklarda. :)

Kesinlikle katılıyorum renault eskisi gibi değil bariz çıtayı yükseltti.

Edit : Yeni clio hariç

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Dsg korkusundan tam otomatik karadüzen 4 ileri Focusumdan vazgeçemiyorum..

otm ford alın bence çok sorunsuz çok sağlam ya [emoji23]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abi benim 2002 civic vtec es ve 2011 civic premium um oldu.Hatta abimin 2014 ü de kullandım.Dizel hondalara bakılabilir aslında.2016 yılında kasa değişecek deniyor.1.6 dizel 160 hp koydumu piyasada ne focuscu kalır ne jettacı

2016 civicin bu arabayı temel alacakmış.

Kardeş şuan buna kitlenmiş durumdayım, SUV alacaksam sadece bunu alırım.

Honda CRV 1.6 dizel 160 Hp. 9 ileri ZF şanzıman tıkabasa dolu edişın  :good1:

2015-Honda-CR-V.jpg

aynı şeyleri düşünmüyorum kardeş elimizde megane 2 1.5 DCI full var donanım ismini bilmiyorum aracın ses gelmeyen noktası aksamı yok kapıların bir kapanması var kopacak gibi

Edc yi nasıl kullanıyorsun sen dsg yi 3-4 defa indirebilecek kadar 100 le giderken geriyemi takıyon? :)

daha geçen gün clio yu pert ettik, daha önce fiat bravonun motoru düşürmüştüm  :D  şimdide arkadaş aks kafalarını dağıtmış, motor kulakları kopuk, zaten geçen çamura girmiştik, arka jantların içine çamur yapışmış, klasiktir, yürürsünüz araba titrer, biraz daha basarsınız ve arka 2 amortisör pert, yağlar yerde, reno dedinmi sadece reno 12 derim, o kadar  :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

daha geçen gün clio yu pert ettik, daha önce fiat bravonun motoru düşürmüştüm  :D  şimdide arkadaş aks kafalarını dağıtmış, motor kulakları kopuk, zaten geçen çamura girmiştik, arka jantların içine çamur yapışmış, klasiktir, yürürsünüz araba titrer, biraz daha basarsınız ve arka 2 amortisör pert, yağlar yerde, reno dedinmi sadece reno 12 derim, o kadar  :)

Yahu araba o araba :D SUV kullanın siz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

O değilde bu Talisman ın çamurlukları da naylon mu ?Merak ettim

Megane2 ile o efsane bitti :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

geçen bi ithal 3 ile karşılaştım o da öyleydi sanki :p

Yok yahu, kimindi :ninja:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yahu araba o araba :D SUV kullanın siz :D

plastik demek istedin sanırım, şirketteki son renoydu, dahada alınmayacak, şuan kiralık 1-2 megan var, onların canına okumakla meşgul bizim şefler  :D

neyseki şimdilerde tenekeye geçti reno, yakında sac a geçerde tamam deriz artık, motor fena değil ama gerisi ı-ıhhh kurtarmıyor ne yazıkki  :tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Megane2 ile o efsane bitti :)

Plastik çamurluk olayına neden bu kadar takılıyor herkes anlamıyorum ?   :unsure2: Sizi kızdırmak içinmi yapıyorlar acaba konuya fransız kaldığım için bilemiyorum eski mevzuları  :) Adamlar bilerek yaya güvenliği için böyle birşey yapmışlar ayrıca aracın toplam ağırlığına da artı yönde faydası var benim sedan megane 2 nin boş ağırlığı sadece 1160 kg idi, hayır birde yandaki çamurluklar sac olsa ne olur plastik olsa ne olur onuda anlamıyorum, megane 2 lerin tampon içinde esktra güçlendirilmiş çelik barlar var sonuçta  :rolleyes:

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tamamen geyik amacli. Yoksa herkes bilir ki bizi koruyan aracin disi degil, ici ;)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

11415573_846227072093850_908742551973105

RFC'den alıntı olan bir görüntü. 1.6 160hp'lik Merso aman şey, Reno motoru.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Koskaca Mercedes renö motoru kullanıyor , renö için iyi birşey ama Mercedes için bence tam bir rezalet koca mercedes kendi motorunu yapmıyor dışardan alıyor valla anlamıyorum[emoji3]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Koskaca Mercedes renö motoru kullanıyor , renö için iyi birşey ama Mercedes için bence tam bir rezalet koca mercedes kendi motorunu yapmıyor dışardan alıyor valla anlamıyorum[emoji3]

Anlamayacak birşey yok, merso satışarı arttırma ve kar peşinde, baktıki über modellerin satışı kesmiyor, adı merso alt seviyeleri çıkardı, tamamen satış amaçlı, e bunlarda da über seri motor kullanacak değildi ya  :D  :p  Zaten gerçek Mersocular bunlara bakmıyor bile  :tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sani Gerşon

Çift turbo dizeli keşke Kangoo'lara koysalar :f1:

Mercedes'le Talisman harici geleceğini düşünmüyorum :ninja:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ben beğendim, sedan versiyonunu da beğenmiştim aslında buda olmuş bence.

Detaylı resimler;

http://www.carscoops.com/2015/08/new-renault-talisman-estate-first.html

Dış tipi düzeltmeye devam ediyorlar, güzel, ama içi hala olmamıştır bunun, 2. hataları ise öndeki amblem, haddinden fazla büyük ve o büyüklükte olup gözümüze sokarcasına markayı öne çıkarmaları haddini biraz aşmış gibi, renosun sonuçta  :angry:

1.6 160 hp motor nerede yahu, sadece mersoda var, bak kızıyorum Honda CRV alacağım bu gidişle :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1.6 160 hp motor nerede yahu, sadece mersoda var, bak kızıyorum Honda CRV alacağım bu gidişle :)

Sabırlı olun, reno'cu yapcaz sizi :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...