İçeriğe Yönlendir

Samsung Note 2 Root Ve Rom Yapma.

Süleyman Can Şahin

Recommended Posts

Süleyman Can Şahin

Selamlar telefonumun garantisi bitti. Root yapmak istiyorum kendim denedim bir defa beceremedim . Nasıl yapabilirim tavsiye ettiğiniz romlar varmı.

Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan

Donanım haberde birçok açıklama mevcut tavsiyem cyanogenmod Romlardır. Note 2 cyanogenmod yazın mutlaka bulursunuz

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Supersu durduruldu diyor hep güncellemede yapmıyor

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Root checker var Goggle playda.Önce onu bi indirip bakın telefon rootlu mu değil mi ?Supersu durduruldu hatası root olmadıģı zaman çıkar diye biliyorum.Rootcheckerle denedikten sonra bir de yazılım güncellemesini kontrol edin bakalım.Cihaz modifiye edildi.Güncelleme mevcut değil uyarisı alacak mısınız.

Son güncelleme yüklendi diyor dediğiniz uygulamayı yükledim . Şu şekilde ekran başka bişey bulamadım.

380b3c5d2aef5f269472c8d2319f9316.jpg

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Cihazınız rootlu değil.

Abi root yaptıkdan sonra note4 romu yükleyeceğim daha sonradan orjinaline dönebilirmiyim
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

İşin açığı odinle flaşlayanlar var.Ama çok bilginiz yoksa bu konuda girmeyin.Riskli işler.Sadece root yetkisi isteseniz çok basit bir işlemle 2 dk da root yetkisi verirsiniz cihaza.Ben rom yükleme işleriyle pek uğraşmadım.Sadece dedigim gibi kullanıyorum.Şimdi rootsuz.2 dk da rootlu 2 dk da rootsuz.

Hep bu uyarıyı veriyor root olmuyor bu telefon.274b19fa4917066432d96c52603a2ce1.jpg
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Rom mu yüklediniz telefona veya şu anki durumda nerdesiniz.Bildiģimce yardımcı olurum.

Misafir gelmediği sürece [emoji4]

Rom yok telefonda orjinal. Odini indirdim root dosyasını indirip kurdum normalde rootlanmış olması lazımdı ama supersu durduruldu diyor. Diğer uygulama ile baktım root yapılmadı diyor yine
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Bir yerde hata yapmışsınız.Ayarlar-Cihaz hakkında -durum a bakın.Özel mi görünüyor yoksa normal mi?

Özel yazıyor
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Şu an cihazınız arafta kalmış.Rootlu değil.Şimdi yola romla mı -sadece rootla mı yoksa standart orj. halinde mi devam etmek istiyordunuz.

Sadece root olsa yeter herhalde
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Resim açılmadı.Root Succeful yazdı dimi.

Yazdı abi de çince bildirim şeyleri filan çıktı
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Tamam cihazın rootlu artık.king user bunun dosya yöneticisi.Supersu yerine çalışır.

Teşekkür ederim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...