İçeriğe Yönlendir

Aux'tan Mp3 Player Montajı...

Mustafa_Şahin

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Voltaj girişine bağlanmış sanırım

Bende hafif parazit var sesi 10 getirdiğimde

Bu çözermi acaba

Yorum bağlantısı
Ertunç Taşdemir

evet voltaj girişi eski kablolu modemden söktüm kondansatörü :) benim cihazın sorunu arasıra kontağı açıp kapadığımda cihazın devreye girmeyip hi yazısının yanıp sönmesiydi

paraziti çözermi bilemem dikkat etmedim hiç

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

evet voltaj girişi eski kablolu modemden söktüm kondansatörü :) benim cihazın sorunu arasıra kontağı açıp kapadığımda cihazın devreye girmeyip hi yazısının yanıp sönmesiydi

paraziti çözermi bilemem dikkat etmedim hiç

Deniyeyim ben bunu. Elimde hı yazanı da test edeyim.
Yorum bağlantısı

Voltaj girişine bağlanmış sanırım

Bende hafif parazit var sesi 10 getirdiğimde

Bu çözermi acaba

Teybin Aux girişine giden kablo blendajlı  değilse ondan yapabilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Teybin Aux girişine giden kablo blendajlı değilse ondan yapabilir.

O kablo evde kullanılan telefon kablosu.
Yorum bağlantısı
Mustafa_Şahin

Arkadaş lar harici şarj cihazı ile denedim arkadan gelen su sesi yine geliyor yanlız 13 seviyeden sonra geliyor.Oda bence voltajdan voltaj ayarlı oto şarj vardı evde bulabilirsem onla denicem. Çakmak coklayicidan elektrik aldığımda parazit artıyor.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ümit Yapıcı

Selamlar, bende biraz karıştırmak için teybi söküp eve getirdim, fakat bir türlü çalışmadı, BAT+ ya 12, alttaki GND ye - ucu bağlıyorum. Açma tuşuna basınca anlık ışıklar yanıp geri sönüyor. Bağlantı hakkında bilgisi olan var mı?

ford-5000c.gif

Yorum bağlantısı
Ümit Yapıcı

12 voltu adaptörle mi sağlıyorsunuz, akü mü ?

Adaptör ve güç kaynağı denedim. İkisinde de aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Yapıcı

Gücü yetmiyor olabilir mi ?

Valla güç kaynağı bilgisayar için kullanılandan, onun da yetmiyorsa birsey diyemem. bu bizim teypler kaç watt ki acaba?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
İsa Ülkümen

Tekrar konu açmayayım dedim abiler rds 3500 kaset çalar var ona bu mp3 player bağlanır mı bağlanırsa nasıl yapcaz tesekkürler

Yorum bağlantısı
Ümit Yapıcı

Tekrar konu açmayayım dedim abiler rds 3500 kaset çalar var ona bu mp3 player bağlanır mı bağlanırsa nasıl yapcaz tesekkürler

Aux girişiniz var mı?

Yorum bağlantısı
Ümit Yapıcı

Hayır yok malesef

Şunu bi inceleyin. Yapabilirseniz kaset motor uclarına decoderin güç girişini, kristalin uçlarına da ses girişlerini bağlayacaksınız. 

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Ben elektronikten anlamam ama arkadaşlar var mutlaka denicem vakit bulunca cok teşekkürler

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Bide bu usb player yerine çakmaklığa taktığımız fm transmitteri direk bağlasak olur mu acaba fm vericisini söktükten sonra tabi

Bide bu usb kiti için link atabilirmisiniz

Yorum bağlantısı
Ümit Yapıcı

Bide bu usb player yerine çakmaklığa taktığımız fm transmitteri direk bağlasak olur mu acaba fm vericisini söktükten sonra tabi

Bide bu usb kiti için link atabilirmisiniz

FM transmitter da aynı görevi görür, bunun avantajı bluetooth üzerinden de müzik dinleyebilmeniz. Yani telefonunuzdaki mp3 leri bluetooth üzerinden dinleyebilirsiniz. ayrıca bu cihaz en son ne dinleniyorsa tekrar açıldığında ordan devam eder.

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Bluetooth-MP3-Decoding-Board-Module-w-SD-Card-Slot-USB-FM-Remote-Decoding-Board/32216945349.html

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Abi demek isteğimi anlatabildimmi teyit etmek için soruyorum fm transmitteri çakmaklığa değil de bu cihazı bağladığımız gibi bağlasak aynı olur mu

Yorum bağlantısı
Ümit Yapıcı

Abi demek isteğimi anlatabildimmi teyit etmek için soruyorum fm transmitteri çakmaklığa değil de bu cihazı bağladığımız gibi bağlasak aynı olur mu

Evet, aynı görevi görür.

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Evet, aynı görevi görür.

d8956b2dd83a4c56a28b0547d0bb7b3b.jpg

Bağlantı yapılacak 3 kablo var uclarında harfler yazıyo siyah G kırmızı V beyaz A nereye nasıl bağlıyacağım yardım edebilirmisiniz

Yorum bağlantısı
Ümit Yapıcı

Açtığın konudan ve mesajla cevap verdim.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Serkan Tarı

s.a beyler 2006 focus dizel aracimda nasil mp3 sarkilar dinliyebilirim telefon hafiza karti ile mp3 dinlemek istiyorum bu mumkunmu acaba bilgisi olan arkadaslarin cevabini bekliyorum saygilar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ersin Alan
(düzenlendi)

Mk3 ün sony müzik çaların aux girişine bu bir ucu aux bir ucu çakmaklık güç girişi olan cihaxda alsak usb den müzik dinlenebilir mi

272055817 gittigidiyorda var 

tarihinde Ersin Alan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...