İçeriğe Yönlendir

Samsung Note 2 Lcd Ekran Arıyorum

Engin Deniz

Recommended Posts

Engin Deniz

Telefonu elimden mermere düşürdüm, iç LCD ekran kırıldı. :( Telefoncu tanıdığı olan, elinde bozuk Note 2 si olan, yada uygun fiyatlı alabileceğim yer bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.  Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı

Bende de note 2 var ve aynı sizin gibi bende düşürüp ekranını kırdım ancak yaptırmadan kullanıyorum orjinali 420 lira haberiniz olsun bu arada zamanında ben bu adamları bulmuştum internetten kargo ile gönderip yaptırabiliyorsunuz fiyatına da 170 lira demişlerdi.

http://cephastanesi.org/index.html

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Bende de note 2 var ve aynı sizin gibi bende düşürüp ekranını kırdım ancak yaptırmadan kullanıyorum orjinali 420 lira haberiniz olsun bu arada zamanında ben bu adamları bulmuştum internetten kargo ile gönderip yaptırabiliyorsunuz fiyatına da 170 lira demişlerdi.

http://cephastanesi.org/index.html

Yaptırmama şansım yok çünkü hiç görüntü yok :s

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ
(düzenlendi)

Engin abi, kayınçom bu işi profesyonelce yapıyor, Türkiyenin her yerinden özellikle Antalya'dan kargo ile sıvı temaslı cihaz gönderimleri oluyor.

Dilerseniz numarasını paylaşabilirim, görüşürsünüz, tüm seçenekleri sunar "orjinal, muadil, yan sanayi vs.".

tarihinde Ali Karadağ tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Engin abi, kayınçom bu işi profesyonelce yapıyor, Türkiyenin her yerinden özellikle Antalya'dan kargo ile sıvı temaslı cihaz gönderimleri oluyor.

Dilerseniz numarasını paylaşabilirim, görüşürsünüz, tüm seçenekleri sunar "orjinal, muadil, yan sanayi vs.".

Teşekkürler, bir müşterim uygun fiyatla orjinalini takacak. Yinede bir sıkıntı olursa dönerim. Sağolasın ilgin için. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Teşekkürler, bir müşterim uygun fiyatla orjinalini takacak. Yinede bir sıkıntı olursa dönerim. Sağolasın ilgin için. ;)

Rica ederim  :good1:

Yorum bağlantısı

Hayırlısı olsun. Kitliyorum ozaman konuyu Engin.  ;)  :crazy: Opss.. Sende Moderatör müşsün..  :D

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...