İçeriğe Yönlendir

Vw Plakalık Lambası Sorunu

Emre Öğüt

Recommended Posts

Emre Öğüt

aracımın plakalık lambaları yanmıyor ve ekranda lamba hatası veriyor

Lambalar sağlam sigortada atmamış başka neyden olabilir acaba?

Beyindenmi kaynaklanıyor sorun?

Yorum bağlantısı
Mert Büyüközkan

Usta Vw makinalarda ampul patlak veya sokulmus ise elektrigi kesiyor . Kontağı ve farlari açıp kapattıktan sonra tekrar geliyor . Model farkı oluyomu bilmiyorum . Yukarıda yazdiklarim 2010 caddy icin gecerli .

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

aracımın plakalık lambaları yanmıyor ve ekranda lamba hatası veriyor

Lambalar sağlam sigortada atmamış başka neyden olabilir acaba?

Beyindenmi kaynaklanıyor sorun?

Aynısı geçen ay bana oldu.Canbus led veya devreye ek ormal sofit led çalıştırmazsanız elektriği kesiyor.Başka bir konuda konuşmuştuk bu konuyu.Ben ledden vazgeçtim zira canbus led ısınıyor diyorlar.Tampon arasınada sofit eklemek istemiyorum :) 

Aracın dışındaki ledleri kabul etmiyor iç tarafında sorun olmuyor bir aydır bagajımde led var :)

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Farklı marka ampüllerle denedin mi Emre?

denedim Fırat abi bir faydası olmadı

Usta Vw makinalarda ampul patlak veya sokulmus ise elektrigi kesiyor . Kontağı ve farlari açıp kapattıktan sonra tekrar geliyor . Model farkı oluyomu bilmiyorum . Yukarıda yazdiklarim 2010 caddy icin gecerli .

ilk başta senin dediğin gibide oldu ama şuan hiç yanmıyor

Aynısı geçen ay bana oldu.Canbus led veya devreye ek ormal sofit led çalıştırmazsanız elektriği kesiyor.Başka bir konuda konuşmuştuk bu konuyu.Ben ledden vazgeçtim zira canbus led ısınıyor diyorlar.Tampon arasınada sofit eklemek istemiyorum :)

Aracın dışındaki ledleri kabul etmiyor iç tarafında sorun olmuyor bir aydır bagajımde led var :)

kardeş bende şuanda hiç yanmıyor onu nasıl halledecez[emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

denedim Fırat abi bir faydası olmadı

ilk başta senin dediğin gibide oldu ama şuan hiç yanmıyor

kardeş bende şuanda hiç yanmıyor onu nasıl halledecez[emoji3]

Ledleri cikart. Normal sofitleri tak. Ben bi kaç kere kontak kapatıp açtım olmadı. Sonra sanayide sigorta aradım geri döndüğümde çalışıyorlardı. Bir yirmi dk kadar zaman geçmiştir.
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Ledleri cikart. Normal sofitleri tak. Ben bi kaç kere kontak kapatıp açtım olmadı. Sonra sanayide sigorta aradım geri döndüğümde çalışıyorlardı. Bir yirmi dk kadar zaman geçmiştir.

o dediklerini ben yaptım zaten kardeş
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

o dediklerini ben yaptım zaten kardeş

Ozaman bi ihtimal takarken sofitlerden biri patlamıştır.

Tavan lambalarınıda orjinal haline cevirdiniz mi ? Düşük bi ihtimal oda olabilir vw den beklerim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Büyüközkan

Abi araban caddyiymis kesin cozum soyleyecem . Sokup taktikca kablolar iceri kaciyo ondan dolayi calismiyor . Parcayi sokup iceriden kablolari takman gerek :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

bugün iskitler yıkık sanayide elektrikçileri gezdim beyinden kapatmış olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledir ptesi bilgisayarlı bir vw özel yada yetkili servisine gidecem..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...