İçeriğe Yönlendir

Apple Randevu

Batuhan Yüksel

Recommended Posts

Batuhan Yüksel

Yakşamlar uzun zamandır apple sisteminden randevu almaya deniyorum fakat olmuyor. Eğer elinde fazladan randevusu olan varsa bana yazarsa çok çok sevinirim. Öyle lanet bişeyki karaborsaya bile düşmüş randevular satılıyormuş bazı sitelerde... Ne hallere düşdük valla ?  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Fuat Aktaş
(düzenlendi)

aynen bende alamamiştim cok kasmadim apple store gidip rand. ilgilenen arkadasa ara sıkıstır beni diince sabah erkenden burda olun dedi ben yoooqq bu gün olcak bu iş dedim keskin bi görüdönüş sonra bi magzaya girdim bi az alis veris yarim sat sonra tekrar gittim cocuk arada gel sor bari de gelmeyen biri olursa aliim dedi hay hay diip bi yemek yiip tekrar gittim gelmeyen birinin rand. yerine beni aldilar ki dikkat ettim bunu yapan sadece ben deilmişim 

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Lütfen güzel TÜRKÇE'mizi chat dili ile yazmayınız.
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Gece 24.00'da açılıyor randevu sistemi . Ortalama 5 dakika içerisinde doluyor tüm randevular . Randevu ekranı açıldığında hangi gün sisteme girdiyseniz direk 1 hafta sonrasına randevu alabilirsiniz . 

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

bahçeşehirde oturuyorum aslında fakat bu gece buldum sonunda randevuyu sizlere tavsiyem bu işden anlıyan bir arkadaşım dedi 11:45 ile 00:05 kadar aldın aldın dedi azmettin oldu fakat akasya avm'den verdi (: artık trafik yoğunluğuna göre avcılardan metrobüsle tek seferde gidicem yada gaz bascam sizde dediğim saatlerde yaparsanız belki olur tekrardan yakşamlar

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Arkadaşlar benim Iphone 5S Ekranın sol üst tarafından aşağıya doğru şişme var içindeki pilden dolayımı yada başka bişeydenmi bilemiyorum? Değişim olurmu yoksa tamir edililirmi? Herkes anlıyamaz dışardan bakılıncada fazla bişey belli olmuyor ama elinize alında detaylı bakılınca belli oluyor birazda bende hastalık var hep elime denk geliyor sırf bu yüzden gidiyorum servise

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar benim Iphone 5S Ekranın sol üst tarafından aşağıya doğru şişme var içindeki pilden dolayımı yada başka bişeydenmi bilemiyorum? Değişim olurmu yoksa tamir edililirmi? Herkes anlıyamaz dışardan bakılıncada fazla bişey belli olmuyor ama elinize alında detaylı bakılınca belli oluyor birazda bende hastalık var hep elime denk geliyor sırf bu yüzden gidiyorum servise

Muhtemelen bataryadan olmuştur diye tahmin ediyorum,batarya değişimi ücrete tabii olacaktır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...