İçeriğe Yönlendir

Renault Servis Tavsiyesi

Tevfik Özdemir

Recommended Posts

Tevfik Özdemir

Arabayı değiştirdim ama forumu değiştirmek gibi bir niyetim yok :) Bakım-onarım işlerini temiz yapan bi Renault özel servisine yada ustasına ihtiyacım var yer İstanbul. Şimdiden teşekkürler ..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun.

Profil bilgilerinizi de güncellemenizi rica ederim.

Ben fiyatların ucuzluğundan hep yetkiliye gittim. Evim Şişli'de, gittiğim servis Tuzla'da. Ne kadar memnun olduğumu anlatmama gerek yok sanırım :) MEsafe sorun değil diyorsanız verebililirim isim ve adresini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Hayırlı olsun.

Ben fiyatların ucuzluğundan hep yetkiliye gittim. Evim Şişli'de, gittiğim servis Tuzla'da. Ne kadar memnun olduğumu anlatmama gerek yok sanırım :) MEsafe sorun değil diyorsanız verebililirim isim ve adresini.

ne kadar bakım fiyatları acaba

amcamın fluencesi 10binde kontrol için bakıma gitti ankara neziroğluna 980 lira para istediler sonra hır gür çıktı :D

Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir

Hayırlı olsun.

Yok mesafe sorun değil alabilirim adresini.

Garanti yoksa MAslak No name 'e gidebilirsiniz, marka ayırt etmezler.

Cem abi 2005 model  araba no name olursa başka yere ihtiyaç yok zaten :)

Yorum bağlantısı
Erol Güven

İkitelli bağcılar güngören sanayi sitesinde başak reno var ben hep oraya giderim sıkıntısızdır garantili iş yapıyorlar yakınsanız eyer uğrayın derim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İstinye Renault Mais temiz çalışır bilginize :)

Servise sokabilirseniz aracınızı çalışırlar :) Randevusuz teknisyenle bile görüşemiyorusnuz.

ne kadar bakım fiyatları acaba

amcamın fluencesi 10binde kontrol için bakıma gitti ankara neziroğluna 980 lira para istediler sonra hır gür çıktı :D

Bakım fiyatları standart olmakla beraber bakımda değiştirilecekleri servis belirler. 10bin bakımda disk balata vs eklemişlerse rakam normal. Ben en son bakımımı yakıt filtre hariç 350TL'ye yaptırdım. Ufak tefek isteklerim de hiç bir zaman faturalanmadığı gibi sorunsuzca halledildi. Güleryüz ve misafirperverlik te cabası.

http://www.orsaoto.com/

Yok mesafe sorun değil alabilirim adresini.

Cem abi 2005 model  araba no name olursa başka yere ihtiyaç yok zaten :)

2005 model için No Name hazır ve nazır :) Ben yeni sandım aracı :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Arabayı değiştirdim ama forumu değiştirmek gibi bir niyetim yok :) Bakım-onarım işlerini temiz yapan bi Renault özel servisine yada ustasına ihtiyacım var yer İstanbul. Şimdiden teşekkürler ..

Anadolu yakasındamı ikamet ediyorsunuz acaba ?

Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir

Anadolu yakasındamı ikamet ediyorsunuz acaba ?

Yok Avrupa ama Anadolu da olabilir
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Hayırlı olsun.

dediğiniz o servis 20.000km deki aracımın ilk bakımında mazot filtresini değiştirmeye kalktı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kac senesindsn bahsediyoruz? Gecen sene prosedür degisti. Iki bakım/ 40bin km ye cektiler degisimi. Eskiden bakımda birdi.

Yorum bağlantısı
İsmail İnan

Yetkili servis olarak  inan'lar renault var, Eyüp, Yenibosna ve Çobançeşme' de  şubeleri var.İlgi alaka güzeldir.Birde  Zeytinburnu'nda  çizmeci var. 

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Kac senesindsn bahsediyoruz? Gecen sene prosedür degisti. Iki bakım/ 40bin km ye cektiler degisimi. Eskiden bakımda birdi.

geçtiğimiz mayıs ayı içerisinde.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

geçtiğimiz mayıs ayı içerisinde.

Yanlışlık yapmış olabililrler. Ben gittiğimde özellikle soruyorlar, yakıt filtresini değişmek ister misiniz diye, bende 40bin km'm dolmadığı için istemiyorum diyorum.

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

sizin dediğiniz servise gittim. bana 500küsür fiyat verdiler. maltepedeki servise sordurdum. 400 e bağlarız dediler. meğer aradaki fark onlar mazot filtresini değiştirmiyorlarmış. bakımdan sonra farkettim. şansa bak. maltepede servisteki usta da yanlışlıkla benim filtreyi değiştirince faturama yansıtmadılar. :crazy: + clionun 20.000km de  fren balatalarını bitti. nasıl olur, yuh dedim.%50sini reno karşılayacak dediler. fakat işçiliği tam almışlar. balatalarda ilk takılan günden beri ötüyor. lanet olsun diyip maltepedeki servise birdaha gitmedim.

ford musluoğlunu ve opel değeri çooook arıyorum bu konularda.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

40.000 bakıma orsa ya götürürüm muhtemelen :unsure2:

Yetkili servis diye bir şey söylemekten kaçınmayın, sanayideki usta gibi derdinizi anlatın. Benden de selam söyleyin ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Yetkili servis diye bir şey söylemekten kaçınmayın, sanayideki usta gibi derdinizi anlatın. Benden de selam söyleyin ;)

arabadan yana bir sıkıntım olmadığı için yağını suyunu değiştirsinler yeter. fctr sticker ımız da olmadı ki :crazy:  servisler bize özen göstersin :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

arabadan yana bir sıkıntım olmadığı için yağını suyunu değiştirsinler yeter. fctr sticker ımız da olmadı ki :crazy:  servisler bize özen göstersin :D

Forum toplantılarına bekliyoruz :)

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Emrecan Koç

Merhaba, Clio 3 1.5 dCi Extreme Edition aracımız var 2012 model 112.000'de . Aracı yeni aldık, bakıma 1 sene önce 10.000-15.000 KM önce girmiş ve triger seti vs. değişmiş. Periyodik bakıma girmesi gerekiyor, değişmesi gereken parçaları nelerdir ? İstanbul içi veya internetten önerebileceğiniz parçaları alabileceğim uygun bir yer var mıdır ? Bakım, servis vs. için nereleri önerirsiniz?

Herkese iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Merhabalar,

Konunuz uygun başlık ile birleştirilmiştir.

Emrecan Koç yazdı:

Merhaba, Clio 3 1.5 dCi Extreme Edition aracımız var 2012 model 112.000'de . Aracı yeni aldık, bakıma 1 sene önce 10.000-15.000 KM önce girmiş ve triger seti vs. değişmiş. Periyodik bakıma girmesi gerekiyor, değişmesi gereken parçaları nelerdir ? İstanbul içi veya internetten önerebileceğiniz parçaları alabileceğim uygun bir yer var mıdır ? Bakım, servis vs. için nereleri önerirsiniz?

Herkese iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...