İçeriğe Yönlendir

Samsung Note5 Detaylı İnceleme (Kullanım Tecrübeleri)

Murat Dere

Recommended Posts

Yusuf Aycibin

Biiir! Listede ilk sıradasın, Allah razı olsun Yusuf'cum. Da nerden bulacam beni seven o kadar kişiyi burada? :seytan:

Not: Olm sahi sanarlar da para mara toplarlar. Altından kalkamam yapmasınlar söyle de.  :i-ih:

Not: Alan yok mu daha Note5? İnceleyip de koysun şuraya bir şeyler, konu hakkını alsın. ;)

kullanan ne anlatıcak ki kullanıcı için gözle görülür fark kasa ve android in yeni sürümü onun dışındakileri zati sayıldı burda da fazla merak etme yakında piyasaya düşer 1 er 2 şer satılmaya başladı cihaz 

Yorum bağlantısı

Ben note cu olarak almayi dusunmuyorum:) note kullanicisinin tercih noktalari estetik ugruna gume gitti. Bir tek kalem kaldi yadigar. Telefonu alanlar bu sefer olmus diyor. Ben nedense baktigimda note4'u daha ince ve estetik buluyorum. Sanirim note kullanip icinde iphone hayranligi bulunduranlar icin bu kasa daha estetik goruluyor.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ben note cu olarak almayi dusunmuyorum:) note kullanicisinin tercih noktalari estetik ugruna gume gitti. Bir tek kalem kaldi yadigar. Telefonu alanlar bu sefer olmus diyor. Ben nedense baktigimda note4'u daha ince ve estetik buluyorum. Sanirim note kullanip icinde iphone hayranligi bulunduranlar icin bu kasa daha estetik goruluyor.

Saygilarimla.

Bende 4 yok ki abi. :p

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Biiir! Listede ilk sıradasın, Allah razı olsun Yusuf'cum. Da nerden bulacam beni seven o kadar kişiyi burada? :seytan:

Not: Olm sahi sanarlar da para mara toplarlar. Altından kalkamam yapmasınlar söyle de.  :i-ih:

Not: Alan yok mu daha Note5? İnceleyip de koysun şuraya bir şeyler, konu hakkını alsın. ;)

Beni de ekle abi  :good1:  :D

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Abi içim sızladı etme arabanın tamponunu satıp sana Note 5 alasım geldi. :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Beni de ekle abi  :good1:  :D

Abi içim sızladı etme arabanın tamponunu satıp sana Note 5 alasım geldi. :crazy:

Gözlerimi yaşartıyorsunuz olmlar... Allah razı olsun. Etti 3 hadi, az daha gayret. :crazy:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Orhan Aksakallı

Telefon çok güzel hızı fln çok iyi ama telefon sorunlu şuan servis olarak gözlemlediğimiz sorunu kalem kalemin çalışmasını sağlayan cihazın içerisindeki swich arıza yapıyor kalem çok kullanıcaksanız sıkıntı yaşarsınız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Orhan benim de kalem not alırken bazen ekrana deymemesine yazı yazmaya devam ediyor. Şöyle ucunu biraz sert deydiriyorum düzeliyor. Bu kronik bir sorun mu?

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Orhan benim de kalem not alırken bazen ekrana deymemesine yazı yazmaya devam ediyor. Şöyle ucunu biraz sert deydiriyorum düzeliyor. Bu kronik bir sorun mu?

Note 5 ler de kalem sorunu kronık abı cıhazın fatura suresı 1 ay ıgecmedıyse değişime gönder abi.

Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Note 5 ler de kalem sorunu kronık abı cıhazın fatura suresı 1 ay ıgecmedıyse değişime gönder abi.

Malesef 1 ayı geçti. Ama gidip servise bir danışayım. ..
Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Malesef 1 ayı geçti. Ama gidip servise bir danışayım. ..

Abı danıssanda değişim alamassın 1 aylık surede değişim olur. Ama cıhazda kılıf kullanıyosan bı kılıfı cıkarıp dene abı duzelebılır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bende bir haftadır note5 gold kullanıcısıyım. Kalem le ilgili bir sıkıntı yaşamadım.oğlan bastıra bastıra resim boyaması yapmasına rağmen.

Kalem çok işlevsel anlık not.ekran yakalayıp üzerine işlem yapıp anında postalama.ve kes kırp biç işleri çok pratik.pil olarak günü çok rahat tamamlıyor yoğun kullanımda.kamera kusursuz .çok beğendim. Geniş öz çekim ayarı muhteşem bişey 10 kişiyi tek elle kadroya alabiliyorsunuz.usb takıp veri alıp verişi vs....

Ve müthiş aksesuar desteği.

Zamanla kullandıkça bende tecrübelerimi paylaşacağım

..

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Bende bir haftadır note5 gold kullanıcısıyım. Kalem le ilgili bir sıkıntı yaşamadım.oğlan bastıra bastıra resim boyaması yapmasına rağmen.

Kalem çok işlevsel anlık not.ekran yakalayıp üzerine işlem yapıp anında postalama.ve kes kırp biç işleri çok pratik.pil olarak günü çok rahat tamamlıyor yoğun kullanımda.kamera kusursuz .çok beğendim. Geniş öz çekim ayarı muhteşem bişey 10 kişiyi tek elle kadroya alabiliyorsunuz.usb takıp veri alıp verişi vs....

..

Ilerleyen zamanlarda sorun yaşarsan buraya yaz abi :) Cihaz kötü değil sadece kronık olarak sorunu kalem başka bi derdi yok.

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

..

Usb yi nereye takıyorsunuz? Telefonu usb üzerinden bilgisayara mı bağlıyorsunuz, yoksa bir masaüstü ya da labtop gibi usb portu üzerinden harici depolama birimiyle veri alışverisi mi yapıyorsunuz? Şayet ikinci seçenek ise gerçekten iyi bir özellik.
Yorum bağlantısı

Usb yi nereye takıyorsunuz? Telefonu usb üzerinden bilgisayara mı bağlıyorsunuz, yoksa bir masaüstü ya da labtop gibi usb portu üzerinden harici depolama birimiyle veri alışverisi mi yapıyorsunuz? Şayet ikinci seçenek ise gerçekten iyi bir özellik.

f27bbfae5bfd999de6f08b9162929efc.jpg

Yorum bağlantısı

Yeni çıkan usblerin bir tarafı micro usb birtarafı normal usb bu sayede arada herhangi bir dönüştürücü kablo kullanmadan direk kullanıma imkan sağlıyor Celalettin bey saygılar.

f27bbfae5bfd999de6f08b9162929efc.jpg

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Yeni çıkan usblerin bir tarafı micro usb birtarafı normal usb bu sayede arada herhangi bir dönüştürücü kablo kullanmadan direk kullanıma imkan sağlıyor Celalettin bey saygılar.

Bu bizce de malumdur. Harici bir cihaz bağlandığını algılaması merakıma neden oldu. Zira mobil isletim sistemleri şimdilik kolsuz bacaksız bir insan gibi engelliler. İçindeki program neyse ona göre hareket ediyor. Örneğin aracımda kullandığım double teypte win 6 yüklü. Ona bir flash bellek taktığımda ancak multimedya dosyalarını tanıyıp işlem yapıyor. Bunun dışında bir eylem yok. Benim note3 neo acaba paylaştığınız çift yönlü usb ile bir harici depolama alanını tanır mı diye merak ettim. İlk fırsatta deneyeceğım.
Yorum bağlantısı

Bu bizce de malumdur. Harici bir cihaz bağlandığını algılaması merakıma neden oldu. Zira mobil isletim sistemleri şimdilik kolsuz bacaksız bir insan gibi engelliler. İçindeki program neyse ona göre hareket ediyor. Örneğin aracımda kullandığım double teypte win 6 yüklü. Ona bir flash bellek taktığımda ancak multimedya dosyalarını tanıyıp işlem yapıyor. Bunun dışında bir eylem yok. Benim note3 neo acaba paylaştığınız çift yönlü usb ile bir harici depolama alanını tanır mı diye merak ettim. İlk fırsatta deneyeceğım.

Ben denedim destekliyor
Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Ben denedim destekliyor

Samsunglarda en iyi flash bellek olarak kıngston onerıyorum sıkıntısız çalısıyor. Şuan est amaçlı gelen note 5 de 64 gb flash kulllanıyorum kıngston

Yorum bağlantısı

Bende bir kaç haftadır note 5 kullanıyorum genel olarak memnunum şarj çok rahat bir gün gidiyor en çok kamerasından memnunum şimdilik gördüğüm bir sıkıntı yok ilk zamanlar home tuşuna bastığımda bir kaç sn gecikme oluyordu 3 4 gün önce gelen bir güncelleme ile cihaz çok daha akıcı oldu

Yorum bağlantısı

Bugün Murat'in tabletle beraber tavsiye ettiği otg&usb. Gayet kullanışlı gözüküyor.

Saygılarımla.

1027883f077d6c2e0680d427e276617c.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...