İçeriğe Yönlendir

Derin Dondurucu Tavsiyesi

Ali Eren

Recommended Posts

Ali Eren

Kıymetli forum üyeleri, başlıktan da anlaşılacağı üzere derin dondurucu almayı düşünüyoruz. Önerebileceğiniz marka var mı?

80 - 90 lt civarı (3) çekmeceli tip olsun istiyoruz.

kullanıp da memnun olduğunuz, bilgi sahibi olduğunuz fiyat, garanti ve performans yönüyle tavsiye edebileceğiniz ürünleri yazmanızı istiyorum.

Ayrıca bir şey daha sorayım:

Ben internet üzerinden hiç beyaz eşya almadım. Ancak bazı ürünleri mağaza ve bayi fiyatlarından daha hesaplı görüyorum. Büyük mağazaların kendi siteleri dışında hepsi burada, kliksa veya n11 gibi internet sitelerinden beyaz eşya almayı tavsiye eder misiniz?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
(düzenlendi)

Kıymetli forum üyeleri, başlıktan da anlaşılacağı üzere derin dondurucu almayı düşünüyoruz. Önerebileceğiniz marka var mı?

80 - 90 lt civarı (3) çekmeceli tip olsun istiyoruz.

kullanıp da memnun olduğunuz, bilgi sahibi olduğunuz fiyat, garanti ve performans yönüyle tavsiye edebileceğiniz ürünleri yazmanızı istiyorum.

Ayrıca bir şey daha sorayım:

Ben internet üzerinden hiç beyaz eşya almadım. Ancak bazı ürünleri mağaza ve bayi fiyatlarından daha hesaplı görüyorum. Büyük mağazaların kendi siteleri dışında hepsi burada, kliksa veya n11 gibi internet sitelerinden beyaz eşya almayı tavsiye eder misiniz?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Bende bugüne kadar tüm beyaz eşyaları internetten aldım :) Güvenilir site olduktan sonra korkma al.

Dondurucu konusunda uğur markasını tek geçerim çünkü adamların işi bu  :good1:

En uygun burası rahatlıkla alabilirsin.

http://www.kliksa.com/urun/ugur-udf-3-sl-cekmeceli-dondurucu/980005363

tarihinde Serdar GÜNGÖR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Kesinlikle uğur alın ve çekmeceli almayın. Elektriği çok yakıyor çekmeceli tipler. Vestel ise kesinlikle uzak durun. Aldım bin pişman oldum. Tüketici mahkemesi kararı ile geri iade ettim ve uğur aldım. Tavsiye ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Benim de aklımda Uğur var. Hanım çekmeceli istiyor ama üstten kapaklı olanlar bana daha mantıklı geliyor.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Geçen sene kurbandan önce almıştım çok da memnunuz.

5b8c9795a3204a90a4a8791bec13f384.jpgc1d0e5524b968097874c17fb7656f54f.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Üstten kapaklı olanda tek sıkıntı altta kalanın unutulması, ulaşmanın zor olması.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Geçen sene kurbandan önce almıştım çok da memnunuz.

Çekmece küçük karpuz bile sığmaz  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çekmece küçük karpuz bile sığmaz  :D  :D

Audi var karpuz alamıyoruz ki?  :(

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Ali biz goronje aldmıştık, 6 gözlü, hanım çok memnun, bunda buzlanma olmuyor ancak karlanma oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bosch çekmeceli kullanıyoruz yıllardır Ali hocam gayet memnunuz ama üstten kapaklı olanları daha çok öneren var. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Arçelik 3 çekmeceli modelini 5 Yıldır kullanıyoruz. Hanım çok memnun.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ali, 80-90 TL civarı bir şey, açıkçası imkansız. en düşük fiyatlar bile 400 TL den başlıyor. rakamı yanlış yazmış olabilir misin?

http://www.akakce.com/arama/?q=derin+dondurucu&c=05033&s=2

http://www.gittigidiyor.com/beyaz-esya/derin-dondurucu?sra=hpa&Spec=[Kutu~Var,%20A%C3%A7%C4%B1lmam%C4%B1%C5%9F]

Abi tl değil lt yazdım. Yanlış görmüşsün. Bugün bilgisayar işi seni yormuş anlaşılan. :)
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ehriyarlık işte hoşgörün, lt-tl sehven takdim tehir etmişim  :D

boşuna demiyoruz  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Biz beko aldık. Memnun değiliz hemen gazı bitmiş. Yeniden gaz basıldı. Servise gitti geldi. Masraflı oldu. Yeni alacaklara beko-arçelik önermiyorum. Gürültülü çalışıyorlar. Ve faturaya baya bir etkisi oluyor. Ama çevremdeki çoğu kişi uğur derin dondurucu aldı memnunlar. Öneririm.

Yorum bağlantısı

Abime Uğurun 5 cekmeceli olanı sipariş geçtim dün Ali. Bakalım nasıl? Ününü ve yorumlarının iyiliğini çok duyduğum için onu sipariş geçtik. Anneme Hoover almıştım 2 yıl önce o da memnun bir sıkıntısı olmadı şükür. 

Yorum bağlantısı
Burak İşci

İnternetten alabilirsiniz sıkıntı olmaz, geçenlerde hepsiburada üzerinden LG televizyon aldım, 1000TL indirimle. Yalnızca ürün gelince LG Türkiye servisine haber verdik, garanti kapsamında olması için onlar gelip kurulum yapıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Bende bu aralar alma niyetindeyim ama henuz evde nereye koyacagimiza karar veremedik o yuzden sekli konusunda da net bir sonuca varamadik henuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...