İçeriğe Yönlendir

2016 Model Megane Ortaya Çıktı

Emrah Altun

Recommended Posts

Emrah Altun

Şahsi görüşüm ön farlar biraz saçma olmuş. İç mekanda ise tesla gibi kocaman bir ekran koymuşlar. Bu her şeyi tek ekranda toplama hastalığı Fransızlarda yaygınlaşmaya başları.

Sözün özü gideri var ama eh işte.

meganeleak6.jpg?itok=SIJduD2q

renault-megane-2016-filtrado-08.jpg

renault-megane-2016-filtrado-10.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bence çokk güzel olmuş. Tabi birde jant kapaklı herşeyinden çalınmış halini görmek lazım. :)

• Beğen 13
Yorum bağlantısı

Bence çokk güzel olmuş. Tabi birde jant kapaklı herşeyinden çalınmış halini görmek lazım. :)

Bir kadını makyajsız sabah görmek gibi bir şey herhalde :D

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Çok güzel olmuş.. Birazcık yıldız markasının A serisini andırıyor gibi ama çok beğendim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Arac güzel olmuş. Ancak buda clio4 gibi heryeri tingirdarsa direksiyon kutusu 3 kere değişirse tam bi fiyasko olur. İş sadece goruntu ile olmuyo insan biraz da kalite arıyor

Yorum bağlantısı
Semih Güney

Ön güzel,arka fena değil,içi berbat hele o direksiyon nedir öyle Allah aşkına.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Talisman ın farlarını buna da takmışlar. Farlar büyük olunca araç olduğundan daha küçük görünmüş. İçerde ekran yerleşimini beğendim. Klima butonları ayrı hiç değilse. Bence içi fena değil. Tabi canlı görmek gerek ama sürücünün üstüne doğru gelen dar ve iç sıkıcı bir tasarım değil gibi geldi. Ama sonuçta 80-90.000 lik bir laylon:)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Megane çizgileri hep başarılı oldu. Olmayada devam edeceğe benziyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güzel olmuş. Ama fotoğraf yanıltıcı olabiliyor. Canlısını görmek lazım.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Ben çok beğendim arka difüzör falan çok güzel olmuş 

Bu en dolu pakettir muhtemelen. Bir de en boşu görmek gerek. Difüzör felan hak getire o zaman :)

Yorum bağlantısı

Bu en dolu pakettir muhtemelen. Bir de en boşu görmek gerek. Difüzör felan hak getire o zaman :)

GT paket bu sanırım arkada logosu var ama markası ne olursa olsun hepsinin en dolu paketi güzel zaten  ;)

Yorum bağlantısı

Özellikle arkadan çok güzel duruyor. Yanda Clio ya benzemiş. Reno da aynı akıma kapılmış galiba. Tüm araçlarını birbirine benzetme akımı.. Vw gibi.. Direksiyona bayıldım..  :yes:  :good1:  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Talismanın hb versiyonu olmuş

Tasarımı çok güzel fiyatları abartmazlarsa çok satacağını düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

Şu dev logoları kullanmaktan vazgeçseler iyi olurdu ama neyse ,tasarım çok başarılı değil seven va almak isteyen mutlaka sıraya girecektir.Bu ekranlar neden sürekli büyüyor anlamıyorum otomobil mi kullanacağız tv mi izleyeceğiz..

Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen

Full GT modeli bu. Standart model muhtemelen yolunmuş tavuk gibi olacaktır :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Direksiyonun arkasında ki vites değiştirme kulakçıklarını biraz daha büyütseler yukarıda birleşecekler neredeyse :D

Yorum bağlantısı
Şakir Sakızlı

Açıkçası bende beğendim ancak orta konsolu birde yakından incelemek lazım. Buradan açıkçası o ekranı beğendim mi beğenmedim mi çözemedim ama genel anlamda ,ön farlar dahil ben beğendim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...