İçeriğe Yönlendir

Formula 1 Türkiye'ye Geri Dönüyor

Misafir

Recommended Posts

Ahmet Çankaya

güzel haber ama formula 1 i türkiye de şifreli veya seyredilmeyen kanallarda vererek izleyici kitlesinin yok edildiğine inanıyorum.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Formula 1 artık eski tadında değil malesef, eski motor sesleri yok, güvenlik, emisyon, ağırlık vs bir sürü kriterlere uysun diye F1 araçlarını evcilleştirdiler, şifreli kanalda olmasıda ilgiyi azalttı, hoş gerçi tekrar Türkiye'ye gelse bile bilet fiyatları yine eskisi gibi ütopik olursa yine izleyici gitmez radikal kararlar alınıp, fiyatların daha makul hale getirilip F1 e ilgi duyan ve potansiyel ilgi duyacak kitlelerin genişletilmesi lazım, ayrıca mesela Türkiye'deki yarışıda malum şifreli kanal şifresiz yayınlayıp daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir.

wrc gelsin ama bir önceki nesil 2.0 litrelik wrc ler olsa keşke yine

Dünya WRC rally cross etabı var 3-4 Ekim'de İstanbul Park'ta

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Formula 1 artık eski tadında değil malesef, eski motor sesleri yok, güvenlik, emisyon, ağırlık vs bir sürü kriterlere uysun diye F1 araçlarını evcilleştirdiler, şifreli kanalda olmasıda ilgiyi azalttı, hoş gerçi tekrar Türkiye'ye gelse bile bilet fiyatları yine eskisi gibi ütopik olursa yine izleyici gitmez radikal kararlar alınıp, fiyatların daha makul hale getirilip F1 e ilgi duyan ve potansiyel ilgi duyacak kitlelerin genişletilmesi lazım, ayrıca mesela Türkiye'deki yarışıda malum şifreli kanal şifresiz yayınlayıp daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir.

Dünya WRC rally cross etabı var 3-4 Ekim'de İstanbul Park'ta

Geçen sene geldim bu sene de bir terslik olmazsa orda olacağım.

FIA'nın yaptığı en akıllıca işlerden birisi oldu World Rallycross Championship.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Kurtköyü oto galericiler sitesi yapmışlar, 2. el araç alıp satıyorlarmış. Dün haberlerde gördüm. 15 gün içinde aracı sorgusuz sualsiz geri verebiliyormuşsun, garantisi bitmiş araçlara +1 yada +2 yıl kafalarına göre garanti de veriyorlarmış. Bişeyler söylüyorlardı.

Yorum bağlantısı

Kurtköyü oto galericiler sitesi yapmışlar, 2. el araç alıp satıyorlarmış. Dün haberlerde gördüm. 15 gün içinde aracı sorgusuz sualsiz geri verebiliyormuşsun, garantisi bitmiş araçlara +1 yada +2 yıl kafalarına göre garanti de veriyorlarmış. Bişeyler söylüyorlardı.

Aynen öyle  :good1: Hatta konusunu açmıştım daha önce 

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/273860-türkiyenin-en-büyük-2el-otopazarı-açılıyor/

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Adamları madara ederseniz benim gibi gelmezleemr tabi. Focus wrc yi 3 silindir crdi ile tokatlarım. Yıl 2010 kan deli akıyor tabi :D

010e58fb4e734330fa59e8ca2877d4e1.jpg

2913332abe68f55718ae09014b4061ab.jpg

a817a5cd05afc1686c816d7631e2849a.jpg

Oturdu ağladı Ken ciğim sonra fiesta wrc ye geçti zaten

60a88ac6b6c9c01c59dfedcac4e1e1e4.jpg

F1 mi geliyormuş, kapıda bekliyorum :D

fe85b104a6a20147f69ee4f585978889.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

İstanbul park da 2 senedir sık sık etkinlikte görevli olan biri olarak aktarayım bazı şeyleri.

Sağda solda lanse edildiği gibi İstanbul park pazar yeri oldu vs yalan haberler. O alan içerisinde başka bir yer oldu. Pist duruyor hala :) öyle bir yazılmış ki sanki piste arabalar dizilmiş de orada satılıyor :)

Vural bey, yani sahibi, otomobil sporları geçmişi olan, güçlü bir sermayesi olan bir yönetici. Otomobil sporlarını ve ilgili herşeye çok hakim olduğu için çok iyi çalışıyor. Orası tamamen bir kompleks haline geldi. Çok iyi bir bölge olduğunu düşünüyorum artık.

Pist etkinlikleri, yarışlar.

Akademi bölümünde eğitimler

Off road alanında eğitimler

Rally cross pisti

Otomobil pazarı

Pazar içinde her türlü hizmet(banka, noter, otokuaför vs)

Bir kaç gün önce klasik otomobil müzesi açıldı

Saymakla bitmeyecek kadar hareketli bölge var

Hepsinden önemlisi de pist aktif olarak kullanılıyor. Sadece bazı haftasonları halk günü değil.

Rally cross geliyor.

12 saatlik yarışlar geliyor (le Mans gibi)

Marka kupaları başlayacak Mart ayında.

Clio cup

Caterham cup

Porsche gt3 cup olarak.

Amg etkinlikleri düzenleniyor

Porsche driving center kuruldu.

Yeni model lansmanları testleri yapılıyor.

Yakın zamanda "Yeni type r" test edildi.

Formula üzerine de uzun zamandır çalışıyor kendisi. Formula başkanından onay alınmış. Ancak bürokratik işler biraz engel oluyor. Özellikle ülkenin belirsiz durumu bozuyor işi. Bakalım seçim sonrası ne olacak.

Yorum bağlantısı

Pisti kapatıp içine otopazarı yapıldı diye anlayan varmı ki acaba? :)

Var var, dün konuştuk hatta pistte yine etkinlik vardı :)

Otopazarı nın açılışı vardı, Vural Ak basın toplantısı yaptı. Gelen basın görevlilerine, clio cup araçlarla 5 turluk yarış düzenlediler. Pistte yarış da oluyor etkinlikler imajı verilsin diye. O yargı kırılsın reklamı olsun duyurulsun diye :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Var var, dün konuştuk hatta pistte yine etkinlik vardı :)

Otopazarı nın açılışı vardı, Vural Ak basın toplantısı yaptı. Gelen basın görevlilerine, clio cup araçlarla 5 turluk yarış düzenlediler. Pistte yarış da oluyor etkinlikler imajı verilsin diye. O yargı kırılsın reklamı olsun duyurulsun diye :)

Reklamını otopazarı sayesinde yaptı zaten, iyisi kötüsü olmuyor meretin biliyorsunuz. 

Mangal etkinliği de yapılmalı bence, çizgili pişjama-atlet ve terlik kombinasyonlu kıllı adamlar, lastik topla maç yapmalı. :D

Yorum bağlantısı

Reklamını otopazarı sayesinde yaptı zaten, iyisi kötüsü olmuyor meretin biliyorsunuz.

Mangal etkinliği de yapılmalı bence, çizgili pişjama-atlet ve terlik kombinasyonlu kıllı adamlar, lastik topla maç yapmalı. :D

Mangal değil de, pist çevresindeki boş alanlarda tarım yapılıyor :) intercity nin diğer adı Ekim tarım zaten :)
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Forum olarak bir pist günümü yapsak acaba? :)   :fiuw:

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Forum olarak bir pist günümü yapsak acaba? :):fiuw:

Çok pahalı hale geldi maalesef. Bir tur çıkmamız araç başına en az 400 tl ye gelir
Yorum bağlantısı

Çok pahalı hale geldi maalesef. Bir tur çıkmamız araç başına en az 400 tl ye gelir

Biliyorum çok pahalı Vural bey şu fiyatları biraz insaflı hale getirse 20 dk 250 lira nedir allah aşkına ?
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

400 tl ye İstanbul-Giresun-İstanbul yapıyorum yahu, yaylaya da cepten çıkar kuzu mangal yer gelirim :biggrin:

Yorum bağlantısı

400 tl ye İstanbul-Giresun-İstanbul yapıyorum yahu, yaylaya da cepten çıkar kuzu mangal yer gelirim :biggrin:

Yolda da denk gelirse Ken Blockun wrcyi tokatlarsın hatta  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...