İçeriğe Yönlendir

Formula 1 Türkiye'ye Geri Dönüyor

Misafir

Recommended Posts

Çağlar Bayur

federasyon başkanını yedi, kendi adamını getirdi. En büyük söylemi motorsporları halka inmiyor idi. sonra karlı pistte ötvsiz ferrari ile selfie çekip halk günlerine zam yaptı.

Eclstone 22 milyon istiyor. 13 ü ben veririm diyor olarak haber çıktı. 2016 görmemzi bence zoır. pist yapılırken bile bayağı zorluk çıkarmıştı resmi kişiler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

federasyon başkanını yedi, kendi adamını getirdi. En büyük söylemi motorsporları halka inmiyor idi. sonra karlı pistte ötvsiz ferrari ile selfie çekip halk günlerine zam yaptı.

Eclstone 22 milyon istiyor. 13 ü ben veririm diyor olarak haber çıktı. 2016 görmemzi bence zoır. pist yapılırken bile bayağı zorluk çıkarmıştı resmi kişiler.

Öhm ben forum kuralları sebebi ile bişey demeyeyim dedim [emoji14]
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

F1 i neyleyim Mark Webber olmadıkça..  Politikadan uzak tek F1 pilotu idi.

1.6 turbo motorlar ile Fön makinası gibi çalışan araçlar tat vermemekte.  Eski ruhu kalmadı..  Keşke İstanbul Park büyük ilgi ile yeniden takvime girse(zira mükemmel bir pist) ama zor görüyorum. Onca yeni pist yapılırken Türkiye pek ilgi görmez.  

137578840_alonso_454899c.jpg

055506-fernando-alonso-rides-with-mark-w

666271-284e3ae0-555c-11e3-8753-b885d0630

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

İstanbul park da 2 senedir sık sık etkinlikte görevli olan biri olarak aktarayım bazı şeyleri.

Sağda solda lanse edildiği gibi İstanbul park pazar yeri oldu vs yalan haberler. O alan içerisinde başka bir yer oldu. Pist duruyor hala :) öyle bir yazılmış ki sanki piste arabalar dizilmiş de orada satılıyor :)

Vural bey, yani sahibi, otomobil sporları geçmişi olan, güçlü bir sermayesi olan bir yönetici. Otomobil sporlarını ve ilgili herşeye çok hakim olduğu için çok iyi çalışıyor. Orası tamamen bir kompleks haline geldi. Çok iyi bir bölge olduğunu düşünüyorum artık.

Pist etkinlikleri, yarışlar.

Akademi bölümünde eğitimler

Off road alanında eğitimler

Rally cross pisti

Otomobil pazarı

Pazar içinde her türlü hizmet(banka, noter, otokuaför vs)

Bir kaç gün önce klasik otomobil müzesi açıldı

Saymakla bitmeyecek kadar hareketli bölge var

Hepsinden önemlisi de pist aktif olarak kullanılıyor. Sadece bazı haftasonları halk günü değil.

Rally cross geliyor.

12 saatlik yarışlar geliyor (le Mans gibi)

Marka kupaları başlayacak Mart ayında.

Clio cup

Caterham cup

Porsche gt3 cup olarak.

Amg etkinlikleri düzenleniyor

Porsche driving center kuruldu.

Yeni model lansmanları testleri yapılıyor.

Yakın zamanda "Yeni type r" test edildi.

Formula üzerine de uzun zamandır çalışıyor kendisi. Formula başkanından onay alınmış. Ancak bürokratik işler biraz engel oluyor. Özellikle ülkenin belirsiz durumu bozuyor işi. Bakalım seçim sonrası ne olacak.

Çocukla beraber bir saat gelip takılayım dersen 20 tl otopark parası almaya kalkıyorlar çok negatif. Bu değişti mi? Allahın dağında ne otoparkı? Önce seyirci bulsunlar. Ben içerde o parayı kafede harcarım fazlasını....

O pisti en başında İzmir Selçuk'a yapmaları gerekiyordu. En azından Meryemana'ya yakınlığından izleyici çekerdi.

İstanbul'da Allah'ın bile hatırlamadığı bir yere koymayı tercih ettiler. Tabi rantı nerede en rahat yiyeceklerse oraya aldılar...

Aynen öyle. Hiçbir değeri olmayan bir yer.....

Halka inen kısım otoparkta.....araç girişinden fahiş otopark ücreti alması çok anlamsız. Ben gitmiyorum artık içeri çünkü sıkıyor beklemek. Üste para veriyorsun felan. Zaten birşey de göremiyorsun fazla.. Arka otoparktaki şahinler daha cool. tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Çocukla beraber bir saat gelip takılayım dersen 20 tl otopark parası almaya kalkıyorlar çok negatif. Bu değişti mi? Allahın dağında ne otoparkı? Önce seyirci bulsunlar. Ben içerde o parayı kafede harcarım fazlasını....

Aynen öyle. Hiçbir değeri olmayan bir yer.....

Halka inen kısım otoparkta.....araç girişinden fahiş otopark ücreti alması çok anlamsız. Ben gitmiyorum artık içeri çünkü sıkıyor beklemek. Üste para veriyorsun felan. Zaten birşey de göremiyorsun fazla.. Arka otoparktaki şahinler daha cool.

Otopark konusunda çok haklısınız bir ücreti olmalı ama 20tl çok fazla. Ücretsiz olursa ipini koparan gelecek, o arkada dönenler içeride dönmeye başlıyor sonra.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...