İçeriğe Yönlendir

Arama Yaparken Çıkan İlginç Ses

Hüseyin Arık

Recommended Posts

Hüseyin Arık

Beni sinir eden bir ses. Arama esnasında 3-5 saniyelik eskiden vcd lere takilan çizik cdlerin sesi gibi bir ses. Kulak tırmalıyor resmen. Bu ses olunca arama bitiyor tekrar arıyorum.

Telefonum note 4 , operatör Vodafone , arama yaptiğim yerde sebeke full.

Bu sorunu yasayan cozum yolu bilen oneren var mi ?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Aynısı bende de oluyor bazen hatta konuşurken de cızırtılı oluyor sonra düzeliyor, görüşmeyi sonlandırıp bir daha arıyorum düzeliyor  :unsure2:

Cihaz note 2, operatör bende de vodafone. :angry:

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Çok sinir bozucu bir ses. Telefondan kaynaklı oldugunu dusunmuyorum cunku Htc One da da oldu aynisi.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

O zaman Vodafone olmasın bu sıkıntının sebebi ?

Vodafoneden kaynaklı abi zaten  :angry:  Sonra da Akdeniz ve Ege sahillerinde en iyi çekim yüzdesi bizde diye reklam yaparlar 

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Yıllar önce Telsim kullanırken araya başkaları girerdi  :D Sonra kimi arıyorsun sen,alo siz kimsiniz vs.. :D

Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen

Cep telefonunu terör örgütü kullanıyor, bu onun işareti. Şimdi hemen bütün paranı vereceğim hesaba yatır, gerisini biz hallederiz  :nargile:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Yandex navigasyon programi varsa kaldirip deneyin.

Saygilarimla.

Yandex yok abi. Uygulamalar boyle bir seye etki edebilir mi diyorsunuz ?
Yorum bağlantısı

Note5'lerde yandex bu tip bir soruna neden oluyormus. O yuzden yazdim. Programi Kaldiranlar sesin ortadan kaltigini ifade ediyorlar. Cok onemli veriler yoksa format atip, programlari yuklemeden birkac gorusme yapip denemek en iyisi.

Saygilarimla.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Ali İhsan Toker

İyi akşamlar iki gündür benim telefonumdada oluyor. Arama yaparken ve konuşma esnasında oluyor. Telefonun hoparlöründe sorunmu var diyordum. Benim hattımda vodafone

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

O zaman Vodafone olmasın bu sıkıntının sebebi ?

hasta doktora şikayetlerini sıralıyormuş:

doktor bey koluma dokunuyorum ağrıyor, bacağıma dokunuyorum ağrıyor, kısaca nereme dokunsam ağrıyor.

doktor kısa bir muayene sonucu yazmış teşhisi: parmağınız kırık

hesap aynı hesap

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben benzer sorunu avea da yaşıyordum. Şimdi turkcell deyim ne parazit kaldı ne bişey.. Billur gibi..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...