İçeriğe Yönlendir

Note 3 Arama Sirasinda Sessize Geçme

Hasan Varnalı

Recommended Posts

Hasan Varnalı

Telefonum 2 gündür arama geldiğinde kendi kendine sessiz moda geçiyor ve ben aramayı şansım varsa görüyorum başına böyle bir şey gelen var mı ?Yada çaresini bilen

Yorum bağlantısı

Muhtemelen sensörlerle alakalı bir durum, yanlış hatırlamıyorsam ayarlarda, hareketler diye bir sekme olması lazım, orayı kontrol et.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Muhtemelen sensörlerle alakalı bir durum, yanlış hatırlamıyorsam ayarlarda, hareketler diye bir sekme olması lazım, orayı kontrol et.

baktım oralara abi ama bulamadım bütün sensörler neredeyse kapalı 

Yorum bağlantısı

baktım oralara abi ama bulamadım bütün sensörler neredeyse kapalı 

Eğer tamamı kapalıysa cihazına uygun romu indirip odin ile yükle. Nette resimli anlatımları mevcut. Eğer o şekilde de düzelmezse servise gönderirsin. Muhtemelen düzelir bence...

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Eğer tamamı kapalıysa cihazına uygun romu indirip odin ile yükle. Nette resimli anlatımları mevcut. Eğer o şekilde de düzelmezse servise gönderirsin. Muhtemelen düzelir bence...

deniyelim bir kere abi 

Ayarlarda kontrol var. Orda ters çevirice sessize al var kapalı mı?

evet kapalı abi bütün sensörleri kapalı

Yorum bağlantısı
Murat TAŞ

Telefon üzerinde  arama geldiğinde flaş ışığı ile ilgili bir uygulama ya da arama ile ilgili bir uygulama var ise programların ayarına bakmanızda yarar var çünkü telefon üzerinde arama geldiğinde sessize al diye bir ayar söz konusu değil . tamamen yüklediğiniz bir program dan dolayı böyle bir sıkıntı var. 

iyi günler

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

herkese teşekkür ederim telefona reset attım sorunu bu şekilde çözdüm ne yaptıysam bulamadım sorunuama format atınca düzeldi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...