İçeriğe Yönlendir

Mondeo 4 - Silinen/Dökülen Tuşların Onarımı

Mustafa Serhat

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Sağol janım ama benim rahatsızlık seninkinin yanında baş ağrısı kalır :)

Benim kayış kopalı çok oldu tabi, çaktırma :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Engin Bozdemir

şablon dosyası silinmiş. tekrar eklemeniz mümkün mü acaba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ozkan Yıldız
(düzenlendi)

selamun aleyküm arkadaşlar geçen ben maun kaplama yaptırdım ve sağ olsun kaplama yapan arkadaş tuşlarada kaplama yaptı ve çok güzel oldu yaptırmak isteyen arkadaşlar 

05322707778 nolu telefondan  bilgi alabilir

https://resmim.net/run/UgBt7Y.jpg

https://resmim.net/f/UgBt7Y.jpg

tarihinde Ozkan Yıldız tarafından düzenlendi
resim yükleme
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mahmut Yurt
On 21.12.2017 at 16:42, Ersen Tapan yazdı:

https://www.facebook.com/aractustakimi/?fref=ts

Başarılı işler yapıyorlar.

On 06.01.2018 at 23:40, Sani Gerşon yazdı:

Bayağı iyiymiş.

Benim klima tuşlarını burada yaptırdım, ciddiyetleri ve saygıları yok. Müşteri kendilerine mahkum şeklinde tavırları mevcut. Klima  tuş takımını kendilerinin demontaj / montaj işlemlerini yapamayacaklarını belirttiler. Oto ses sistemleri üzerine çalışan bir yere tuş takımı söktürdüm. Kendilerine tuşların orjinali gibi olacağı konusunda anlaşmamıza rağmen, tuş takımını teslim aldığımda takım üzerindeki ikonları orjinalinden daha büyük olduğu ve renkli olan kısımlarını ise renksiz olarak teslim ettiler. Yaptıkları işlem şablonu çıkartıp tuş takımını boyamak, o kadar. ücret olarak 1 yıl önce 200 TL ödedim. Ben hiç memnun kalmadım ne yaklaşımlarından ne de çıkarmış olduğu işlerinden. Başkası memnun olabilir, benim şahsi düşüncem ve deneyimimdir. 

oOQvN7.jpg

MONDEO MK4 CLİMATE CONTROL PANEL ile ilgili görsel sonucu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Renkli kısımları renksiz yapmaları kötü olmuş gerçekten.

Onun haricinde diğerleri kötü durmuyor. Ama bir işi yapıyorlarsa komple yapmaları gerekirdi. Söküm vs her şeyi üstlenmeleri gerekir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
(düzenlendi)
7 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Renkli kısımları renksiz yapmaları kötü olmuş gerçekten.

Onun haricinde diğerleri kötü durmuyor. Ama bir işi yapıyorlarsa komple yapmaları gerekirdi. Söküm vs her şeyi üstlenmeleri gerekir.

Orijinali serigrafidir bu firma sanırım baskes ile maskeleme yapıp sonra üstten boyuyor ve baskesleri kaldırıyor ki şeffaflık oluşsun. Onda da o kadar küçük detayları giremezler. Serigrafide ince gözenekli ipekle 600 dpi gibi baskı yaparlar ama maliyeti fazla olur. Her işareti bilgisayarda çizmeleri falan gerekir oysa bu firma sanırım tek bir logodan hareketle tüm düğmeleri standart yapmış kendisine göre.. 

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
(düzenlendi)

Benim mk4 mondeo rezistans düğmesi için yaptığım serigrafi çalışması bu, fırsat olup hala baskısını yapamadım. Güzel iş olacak ama vakit yok.. 

azqW42.jpg

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Samet Ocak

Merhaba arkadaşlar grupta yeniyim. Benim de düğmelerle başım belada

bu PDF Dosyası var mı sizde bastırsam. 

Link çalışmıyor sametocak_55@hotmail.com

05548060915

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...