İçeriğe Yönlendir

Vw Arıza Işıkları Ve Çözümleri Hakkında

Emre Öğüt

Recommended Posts

Emre Öğüt

http://youtu.be/gR31whmOX2M

Aracım bu ışıkları yakmaya başladı , çoğunlukla shell den mazot alırım gene shellden mazot aldım ve bir kaç km sonra videodaki ışıkları yakmaya başladı sizce ışıkların yanmasının sebebi nedir?

Kılavuzdan baktım yanıp sönen Işık motor kumandası arızası diğer yanan Işık ise katalitik konvertör Arızalı diyor

Bir kaç yere baktım pis yakıttan olabileceği hakkında söylentiler var Carbon clean yapıldığı taktirde geçer diyenler var sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kızdırma bujisi ışığıdır o. Kızdırma bujilerinizi kontrol ettirin.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Kızdırma bujisi ışığıdır o. Kızdırma bujilerinizi kontrol ettirin.

simgenin kızdırma bujisi anlamına geldiğini bende biliyorum ancak kılavuzda öyle yazınca aklımda soru işaretleri oluştu.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Kızdırma bujisi ışığı o. Benim c4 de de veriyordu o hatayı. Marş alma da sorun yok mu?

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Kızdırma bujisi ışığı o. Benim c4 de de veriyordu o hatayı. Marş alma da sorun yok mu?

herşey olağan o işaretin hata olarak karşılığı VW de farklı olabilir belki çünkü hatayı yazdığımda sadece VW kullanıcılarının yorumları çıkıyor
Yorum bağlantısı

herşey olağan o işaretin hata olarak karşılığı VW de farklı olabilir belki çünkü hatayı yazdığımda sadece VW kullanıcılarının yorumları çıkıyor

aracı cihaza bağlayıp hata koduna bakmak daha mantıklı olur bence.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Motorda bir soket gevşemiş artık ne soketiyse bu ışıkları yaktırmış bende vw elektronikçisinde ışığı söndürttüm sorun halloldu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...