İçeriğe Yönlendir

Deformeler Hakkinda (Toyota Avensis )

Hüseyin Arık

Recommended Posts

Hüseyin Arık

Aracim Toyota Avensis. Buraya ne denir bilmiyorum , ben ön gögüs diyorum. Burası arabanin yaşi , Güneşin etkisiyle vs yipranmis elimle dokununca yapışıyor. Arabam da tavan çokmesi olmustu onu hallettim dosemeci de ancak dosemecinin ciraklari mi diyeyim artik ne olduysa dikkat etmemisler burasi daha da cok cizilmis.

Sizlerden tavsiye istiyorum. Bu konulardan anlamiyorum arkadaslar karbon fiber kaplat dediler. Baskasi burayi kaplatirsan kaza yapmis bu araba derler falan dedi. Daha cok canim sıkıldı. Buranin tamiri nasil olur tecrubeli abilerden tavsiye bekliyorum.

bb8609eec30511a4923bd37c6567ac41.jpg

6345fa74aca6873cf3d45a7b3b6b329f.jpg

380daac240647d7936e4f41c3bb660a8.jpg

bf45396a503608d491e41df0294dd54d.jpg

986d1972fcdd6744505dafdb59540f31.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

karbon kaplatırsanız güneşten dolayı atma yapar olmaz.güzel bir döşemeciye gidilip kaplatılabilir.Kaplatılmadan önce fotoğraflarsanız satıırlen kolaylık sağlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Oraya folyo yapışmaz, döşemecide kaplatabilirsiniz ancak airbag kısımlara dikkat edin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

elinize yapışkanlık geliyorsa önce ciddi bir temizlik yaprtırın derim. önceden sürümüş hataloı temizleyici katman yapmış olabilir. o bölüme yapışkan tutmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Cevaplar icin tesekkurler. Dosemeci nasil kaplar nasil malzeme kullanir neye dikkat etmeliyim.

Yorum bağlantısı

Acilan Airbaglar icin cok guzel iscilikle kaplama yapiliyor. Ama bence de Caglar Beyin dedigi gibi guzel bir arapsabunu tarzi dogal maddelerle yapilacak temizlik ve turtle wax'in plastik yenileyici spreyi ile ciziklwr buyuk oranda cikabilir. Yer yer kalkmalar var, oralar da cok rahatsiz ederse dosemeciler son care olur.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Acilan Airbaglar icin cok guzel iscilikle kaplama yapiliyor. Ama bence de Caglar Beyin dedigi gibi guzel bir arapsabunu tarzi dogal maddelerle yapilacak temizlik ve turtle wax'in plastik yenileyici spreyi ile ciziklwr buyuk oranda cikabilir. Yer yer kalkmalar var, oralar da cok rahatsiz ederse dosemeciler son care olur.

Saygilarimla.

Tesekkurler abi. Uygulayacam dediklerinizi.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...