İçeriğe Yönlendir

Bsg Amortisör Hakkında

Hasan Dikili

Recommended Posts

Hasan Dikili

2004 Focus aracım için en uygun fiyatlı olan amortisör sanırım bu,

hakkında pek olumsuz şeyler görmedim nette ama kullananlar varsa yorumları alabilir miyim?

Şimdiden Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çin den gelir ancak burada üreitliyor olarak geçer. idarelik bir amortşisör. genelde araç satacak olanlar takar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Dikili

Yok hocam satma niyetinde değilim, kısmetse 5 sene daha binmeyi düşünüyoruz. Diğer bir seçenek olarak sachs ve monroe var. Biri gazlı biri yağlı. Ben gazlı olanın avantajları daha çok diye biliyorum. Siz ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Mert Gülkokan Sachs takmış ama hemen patlamış. Monroe'dan memnundu. Araç onun üstüne yine el değiştird, hala monroe olmalı üstünde.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yağlısı gazlısı ayrı bir şeydir. ford ne ise o dur yani ford için 2 ayrı tip amortisör yoktur ve yağlıdır.

Yorum bağlantısı
Misafir

Balatalarda ne kadar berbat bir ürün ürettiklerini bildiğimden . amortisör de bir mucize beklemek hayal olur herhal.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

çin den gelir ancak burada üreitliyor olarak geçer. idarelik bir amortşisör. genelde araç satacak olanlar takar.

+1453

Yorum bağlantısı
Hasan Dikili

O zaman hiç bulaşmadan, macera aramadan sachs takmak iyi olur sanırım

Yorum bağlantısı
Koray Demir

O zaman hiç bulaşmadan, macera aramadan sachs takmak iyi olur sanırım

Monroe veya magnetti marelli takın. Sachs artık eski Sachs değil.
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Monroe veya magnetti marelli takın. Sachs artık eski Sachs değil.

Mondeolarda gazlı amortisör var, bu belirttiğin markalar da gazlı mı yağlı mı acaba?

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Mondeolarda gazlı amortisör var, bu belirttiğin markalar da gazlı mı yağlı mı acaba?

Mondeo için bilgim yok sormak gerek. Focus için gazlı olanları var.
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Erdal Daban

Ben dün önlere iki sachs orjinal amörtisör bilyası ve mecbur bsg amörtisör takozu sipariş ettim. Takozlar mecbur bsg oldu diye canım sıkılıyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...