İçeriğe Yönlendir

Anakart Garantiye Giriyor Mu Telpa Da ?

Güven Kaya

Recommended Posts

Güven Kaya

Arkadaşlar discovery elit yere düşüp ekranı kırılmıştı bir süre öyle kullandım ama sonra basmadı hiç neyse telefoncuya bıraktım ekran değişim için  ama ana kartta sorun var dedi 3 telefoncuya verdim 3 üde aynısı dedi. Cihaz garanti kapmasında ekran kullanıcı hatası sonucu kırıldı acaba anakartı garanti kapsasımında değişirler mi ? şuan  üzerinde hiç ekran yok

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Arkadaşlar discovery elit yere düşüp ekranı kırılmıştı bir süre öyle kullandım ama sonra basmadı hiç neyse telefoncuya bıraktım ekran değişim için  ama ana kartta sorun var dedi 3 telefoncuya verdim 3 üde aynısı dedi. Cihaz garanti kapmasında ekran kullanıcı hatası sonucu kırıldı acaba anakartı garanti kapsasımında değişirler mi ? şuan  üzerinde hiç ekran yok

Geçmiş olsun . Telefonunuzu  başka bir telefon tamircisine  açtırarak garantinizi bozdurmuşsunuz. Yanlışım vardır ama servisler kendilerininden başka tornavida değen cihazın garantisini bozulmuş sayar

tarihinde Murat BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Güven Kaya

Geçmiş olsun . Garantinizi zaten başa bir telefoncuya açtırarak bozdurmuşsunuz

Tşk ederim Ekranı zaten mecbur ben vericem ama ana kart telefon fiyatında :( siz telefoncumusunuz 

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayir degilim ama zamaninda elektronikle fazlaca ugrastim. Dediğim gibi belki yanlisim olabilir ama elektronik cihazlarda sadece yetkili servisler açabilir cihazi . Başka kişilerin müdahelesi garantiyi bozar

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yazılım yüklerken çöken ios ta kenarda çizik var diyerek garantiye almadılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Cihazınız artık garanti dışı, geçmiş olsun. Ekran ve anakart fiyatına aynı cihazı 0 olarak alırsınız muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Anakart garantili olurdu olmasına da, ekran için başkası açtığından dolayı telefonu artık cihaz garanti dışı maalesef. Yine de dilerseniz gönderin Telpa'ya, şansınızı deneyin. Ne kaybedersiniz ki...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

keşke dısarda yaptıcağınıza serviste rakam alsaydınız general mobile uygun oluyodur ben olsam şansınımı denerdim gönderirrim servise belli olmaz yapabilrler geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Murat Dere

yazılım yüklerken çöken ios ta kenarda çizik var diyerek garantiye almadılar.

Aaa! Apple öyle mi yaptıı? Ama epıl direk değiştirir ya Çağlar, o kadar iyidir ooo... :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Geçen ay bende telefonu Telpa'ya gönderdim, ekran ve ana kart için benden 463 TL para istediler, Doğal olarak yaotırmadım. Yeni telefon aldım.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Dostlar face de General Mobile nin sayfası var ordan destek alınabilir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...