İçeriğe Yönlendir

Kredi Ile Telefon Almak Hak.(Hepsiburada.com-36 Ay Taksit)

Sinan Özvarlık

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Yapılan iş yasal. Teknosada bu işlem ing ile ortak yapılıyor. Ürünleri 36 aya kadar taksitlendirme yapıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Telefonlarda uygulanan kredi kartı taksitlerinin kaldırılmasından beri yapılan bir uygulama bir sıkıntı yok, birçok internet sitesi veya teknoloji mağazaları da bu uygulamayı yapıyor. Kasada 5 dakikada adınıza kredi çıkartıyorlar ve sizde ürünü alıp çıkıyorsunuz. Şahsen ben bir telefon yada başka bir elektronik alet için kredi çekip sonra da 36 ay onun taksitini ödemem  :i-ih:

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Telefonu veya bu şekilde alınan eşyayı beğenmedik iade etmek istiyoruz diyelim. Bu sefer nasıl işliyor prosedür. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Telefonu veya bu şekilde alınan eşyayı beğenmedik iade etmek istiyoruz diyelim. Bu sefer nasıl işliyor prosedür. 

Bu işlere hiç bulaşmamakta fayda var..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Hemen hemen tüm teknoloji marketler ve internet siteleri artık bu kredi yöntemini kullanıyorlar. Mağazalar sanki birer banka gibi çalışıyor. Peşin telefon alan görmedim. 

Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Çok güzel bir konuya değinmişsiniz.gerçekten para iadesi söz konusu olduğunda ne olacak ?

36 Taksitte çok ama özellikle bir telefon için.

Bana da fazla geldi.

Son düzenleme de taksit sayısı daha da artacakmış....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

ben turkcellden 12 ay taksitli aldım,8 tane ödedim,bitmedi diye kafayı yiyicem.36 ay olsa intihar ederim sanırım

Yorum bağlantısı
İsa Acar

36 taksit sanırım max süre. İllaki de alınacaksa, araştırarak direkt bankadan krediyi kendinizin çekmesi daha uygun olacaktır bende.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Ben aldım, ing bank tekno kredi, 12 ay olarak aldım,taahhütlü hat ile kullanmak sıkıntı çünkü çok uzuyor.krediyi çekiyorsunuz banka size para veriyor istediğin şey için kullan bunu,illa oradan almak zorunda değilsin,hesap kartı veriyor onaylanması toplam 10 dakika sürdü ve hoop para hesapta,hemde tek seferde tamamını çekebiliyorsun.

Ayrıca parayı firmaya ödüyorsun,eğer iade söz konusu olursa firma iade edecek parayı zaten

Yorum bağlantısı
Misafir

Söylemeyi unuttum yakın zamanda telefon gibi ürünlere getirilen taksit yasağının kaldırılması da gündemde.

Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Ben aldım, ing bank tekno kredi, 12 ay olarak aldım,taahhütlü hat ile kullanmak sıkıntı çünkü çok uzuyor.krediyi çekiyorsunuz banka size para veriyor istediğin şey için kullan bunu,illa oradan almak zorunda değilsin,hesap kartı veriyor onaylanması toplam 10 dakika sürdü ve hoop para hesapta,hemde tek seferde tamamını çekebiliyorsun.

Ayrıca parayı firmaya ödüyorsun,eğer iade söz konusu olursa firma iade edecek parayı zaten

Anlamadığım şu,ilk önce aldığınız ürünü kredi ya da kredi kartı ile ödeyin diyor,sonra e-faturanızı alın,bankada havale-eft yapsın diyor.yani ilk önce biz karttan tek çekim yapacağız,sonra banka hesabımıza tekrar tutar kadar ödemi mi yapacak ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Anlamadığım şu,ilk önce aldığınız ürünü kredi ya da kredi kartı ile ödeyin diyor,sonra e-faturanızı alın,bankada havale-eft yapsın diyor.yani ilk önce biz karttan tek çekim yapacağız,sonra banka hesabımıza tekrar tutar kadar ödemi mi yapacak ?

Ben ing bank standına uğradım,ben telefon alacağım napcaz dedim, ne kadar istediğimi sordu,söyledim,bi mesaj attım,hemen onayı geldi,bankadan aradılar bilgilerimi teyit ettiler,hemen ardından ,ilk başvuruda hesap kartı vermişlerdi,şifresi mesaj olarak geldi ve gidip hesabınızdan paranızı çekebilirsiniz dediler.gittim bankadan kredi olarak yatan tutarı çektim, telefoncuya gittim, telefonu aldım, şimdi aylık kredi ödemesi yapıyorum

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Kredilerde de cayma hakkın var ;)
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kredilerde de cayma hakkın var ;)

Belli bir miktar ödeme yapıyorsun galiba.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Belli bir miktar ödeme yapıyorsun galiba.

Hayır, aynı mal almış gibi 15 gün içinde iade hakkın var.
Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Hayır, aynı mal almış gibi 15 gün içinde iade hakkın var.

Bu iyiymiş  :good1: hiçbir kesinti yok değil mi ?

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Bu iyiymiş :good1: hiçbir kesinti yok değil mi ?

Kontrol ettim şimdi. Sadece cayma hakkı kullanılan güne kadar işleyen faiz ödeniyormuş. Masraflar iade ediliyor; )
Yorum bağlantısı
Efe Özer

Bu ne ya :)

Araba mı alıyoruz telefon mu?En mantıklısı amiral gemi denilen telefonları 2 nesil önceden takip edip nakit ödemek.36 ay kredilerin faizleri 400-500 lira aynı sey telefon operatorlerınden aldıgınızdada gecerlı.Birde ustune telefon paket ucretı eklıyorlar ustelık.Cok yazık bence.

Bir ara gıdayada 12 taksit uygulaması vardı.Babam hep derdi yiyoruz içiyoruz 11 ay daha olmayan seyın parasını oduyoruz dıye :)

Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Kontrol ettim şimdi. Sadece cayma hakkı kullanılan güne kadar işleyen faiz ödeniyormuş. Masraflar iade ediliyor; )

Banka diyoruz,hiç para almadan bırakır mı  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...