İçeriğe Yönlendir

1000-1500 Tl Arası Laptop Tavsiyesi

Onur Tunç Aldı

Recommended Posts

Onur Tunç Aldı

İnternet kullanımı için dizüstü bilgisayar arıyorum. Oyun ve program için kullanmayacağım o yüzden internet ve basit işlemler için kasma donma olmadan çalışabilecek mütevazi bir bilgisayar arıyorum. Alma sebeplerimden en önemlisi de hdmi ile Tv ye bağlayıp film izlemek [emoji4]. Bunları yaparken hem kendini hem de beni kasmayacak. Akıllı akıllı çalışacak bir bilgisayar olması lazım. Kasa sağlamlığı en dikkat ettiğim konulardan biri... Tavsiyeleriniz ve önerileriniz benim için çok önemli...

Yorum bağlantısı
Enes Ayan

Bu cihazı baz alabilirsiniz kasa ne kadar sağlam bilemiyorum ama biraz sade çok çekici değil görünüşe göre yakından bakmak lazım. Bahsettiğiniz fiyat aralığında tavsiyem i3 yada i5 işlemci olması 4gb ve üstü ram 500 hdd ve nvidia bir ekran kartı en az 2gb hafızası olmalı. Asus, lenovo,dell bakabilirsiniz. 

http://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-3542-intel-core-i3-4005u-1-7ghz-4gb-500gb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-b03w45c-p-BD802617

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Erden
(düzenlendi)

packard bell marka laptopumu alalı yaklaşık 5 yıl oldu. Allaha şükür tık yok. i3 yada i5 işlemciden aşağı alma. casper nirvana seriside iyi diyorlar.

tarihinde Serkan Erden tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı
(düzenlendi)

packard bell marka laptopumu alalı yaklaşık 5 yıl oldu. Allaha şükür tık yok. i3 yada i5 işlemciden aşağı alma. casper nirvana seriside iyi diyorlar.

Packard Bell düşünüyorum. Kasa kalitesi nasıl memnun musunuz? Isınma ve ses konusunda da merak ediyorum.. tarihinde Onur Tunç Aldı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emir Karadağ

Dell'de olabilir. Özellikle satış sonrası servisleri çok iyi. Evinize gelip yapıp gidiyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Efe Özer

Ne alırsanız alın farketmez bu 5000 tl lık bılgısayarda olabılır 800 tl lık bılgısayarda ama mutlaka ssd ıcın 300 tl ayırın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Şu an sıfır laptoplar çok pahalı. Forumdan bilgisayarını satan çıkarsa ancak o şekilde alacağız sanırım

Yorum bağlantısı
Gündüz Can Yılmaz

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/grundig-gnb-1588-b1-i5-notebook-windows-8-P26945201

1425TL i5 3. nesil m serisi işlemci, 1gb paylaşımsız ekran kartı nvida 740m(2 gb olanını kullandım hayet memnundum)

dvd sürücüsünü çıkartıp 120gb'lık bir ssd takarsanız bence tadından yenmez. n11 sürekli 50TL 100TL indirim de yapıyor. Bugün 1500TL üzerine 100Tl indirimi varmış.

Bu linkteki kızak http://urun.n11.com/diger-dizustu-bilgisayar-aksesuarlari/laptop-icin-ikinci-hdd-ssd-kizak-hdd-caddy-P66566604

Bu linkten de ssd http://urun.n11.com/hard-disk/kingston-ssdnow-v300-120gb-sv300s37a120g-P22832684bakabilirsiniz.

Dipnot düşeyim, kızak bu kasa için ince gelebilir bu kasasını bilmiyorum ancak grundig çok kullanılmamasına rağmen tavsiye ettiğim bir markadır. i5 modellerini hiç görmedim ancak dual core işlemcili olan laptopunu aldım, aldırtıtm herkes de memnun kaldı.

Fiyatların düşmesini de bekleyecekseniz şu an en gözde markam Lenovo, servisleri çok iyi çalışıyor. Şikayet ettiğiniz her parçayı sıfırı ile değiştirip yolluyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Aynı fiyat aralığında laptop arıyorum.Gerçekten ele gelir bir model bulamadım.

İki yıl önce asus i5 ,6gb ram olan laptop aldım halen kullanıyorum ve beğeniyorum ancak şuanda bu paralara asus çok zor. Casperında kasası dandik geliyor gözüme..

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Aynı fiyat aralığında laptop arıyorum.Gerçekten ele gelir bir model bulamadım.

İki yıl önce asus i5 ,6gb ram olan laptop aldım halen kullanıyorum ve beğeniyorum ancak şuanda bu paralara asus çok zor. Casperında kasası dandik geliyor gözüme..

Dün casper nirvana c500 aldım. Toshiba, Asus, Dell gibi bilgisayarlar aynı paraya çok düşük özellikler sunuyordu. O yüzden daha fazla düşünmek istemedim. Kasa sağlamlığı olarak da Dell dışında hiç birini begenmedim. İki bin üstü laptoplarında bir çogu kalitesiz kasalara sahipti..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Dün casper nirvana c500 aldım. Toshiba, Asus, Dell gibi bilgisayarlar aynı paraya çok düşük özellikler sunuyordu. O yüzden daha fazla düşünmek istemedim. Kasa sağlamlığı olarak da Dell dışında hiç birini begenmedim. İki bin üstü laptoplarında bir çogu kalitesiz kasalara sahipti..

Güle güle kullanın  :flowers:  Dediğiniz gibi f/p casper ancak kuzenimdeki casperın menteşelerinde ilk yılında sorun çıkmıştı. Bende soğudum markadan.Tabi acil almam gerekse casper alırım aynı paraya yarısını veriyor diğer markalar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...