İçeriğe Yönlendir

Telefondaki Resimler Kendi Kendine Silindi

Misafir

Recommended Posts

Dün ralliyi izlerken telefonum (Note 2) şarjı varken (%85) bir anda kapandı ve yanımdaki taşınabilir şarja taktım telefonu tekrar açtım eve geldim birde baktımki ralli günü çektiğim bütün resimler silinmiş :(, sebep ne olabilir bataryamın ömrü bitmek üzereydi ondan kaynaklı olabilir mi? Yoksa SD kartta bir sıkıntı mı var sizce?

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

karttan dolayı aynısı yıllar önce başıma gelmişti tatil fotoları gitmişti hep önemli günlerde başına geliyor insanın zaten :)

Yorum bağlantısı

harici sd karta mı kayıt ediyordu?

Evet abi

karttan dolayı aynısı yıllar önce başıma gelmişti tatil fotoları gitmişti hep önemli günlerde başına geliyor insanın zaten :)

Sorma durdu durdu tam gününe denk geldi  :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pc ye takarak muhtelik kurtarma programı ile denemli. maalesef sd karttlarda kalite yok. dahili hafızaya çekip ordan karta almak en risksiz çözüm olacak

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

pc ye takarak muhtelik kurtarma programı ile denemli. maalesef sd karttlarda kalite yok. dahili hafızaya çekip ordan karta almak en risksiz çözüm olacak

Pek ümidim yok abi ama wondershare androil programı kurtarmaya işlemine başladım bakalım.

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Sd cardı başka bir cihazda denedin mi Doğuş ?

Yok denemedim abi 1 saat önce telefon iyice sapıttı, format attım şimdi sd kartıda çıkardım öyle kullanıp deneyeceğim.

Yorum bağlantısı

Yok denemedim abi 1 saat önce telefon iyice sapıttı, format attım şimdi sd kartıda çıkardım öyle kullanıp deneyeceğim.

Sd cardı başka bir cihazda dene o zaman Doğuş,bence orada olması lazım.

Yorum bağlantısı
Alper Doğan

Kurtarmak istiyorsan hafıza kartının üzerinş hiç birşey yazdırma

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Dosyaları gizleyen flash bellek virusu almış olabilirsiniz. Bir sd kart okuyucusuyla bilgisayara bağlayın Bilgisayarım içinde boyut görýnüyor ancak dosyalar görünmüyorsa dediğim işlem olmuştur. Dosyaları görünür yapmak için başlat/cmd/çıkarılabilir disk sürücü harfi:enter/ attrib /S /D -h -r -s

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Bigisayarda gözükmüyormu resimler

Yok gözükmüyor malesef.

Dosyaları gizleyen flash bellek virusu almış olabilirsiniz. Bir sd kart okuyucusuyla bilgisayara bağlayın Bilgisayarım içinde boyut görýnüyor ancak dosyalar görünmüyorsa dediğim işlem olmuştur. Dosyaları görünür yapmak için başlat/cmd/çıkarılabilir disk sürücü harfi:enter/ attrib /S /D -h -r -s

Sd kartın telefonun aniden kapanmasından sonra silinmesi bana garip geldi açıkcası dediğinizi de deneyeceğim

Sd cardı başka bir cihazda dene o zaman Doğuş,bence orada olması lazım.

Allah'tan ümit kesilmez abi deneyeceğim :) 

Yorum bağlantısı
Alper Doğan

Bilgisayarda tarattır veri kurtarma programıyla telefonda fazla bişey bekleme

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Veri yazılırken aniden elektrik kesintisi yaşandığı için kartın muhtemelen disk formatı bozuldu. Veri kurtarma yazılımları ile bir ihtimal ama adı üstünde, flash kart. İşiniz biraz zor :(

Yorum bağlantısı

Veri yazılırken aniden elektrik kesintisi yaşandığı için kartın muhtemelen disk formatı bozuldu. Veri kurtarma yazılımları ile bir ihtimal ama adı üstünde, flash kart. İşiniz biraz zor :(

Ümidi kestim zaten artık bir bardak soğuk suyumu içtim. :(

Yorum bağlantısı

Sd kartı çıkardım sonra format attım, şuan telefon normal çalışıyor pil şuan %68 e indi ancak kendi kendine pat diye kapanma vs kalmadı, bu soruna sd kartmı neden oluyordu acaba? Enteresan. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Sd kartı çıkardım sonra format attım, şuan telefon normal çalışıyor pil şuan %68 e indi ancak kendi kendine pat diye kapanma vs kalmadı, bu soruna sd kartmı neden oluyordu acaba? Enteresan. :unsure2:

Karta mı format attınız cihaza mı?
Yorum bağlantısı

Karta mı format attınız cihaza mı?

Cihaza format attım ancak erken sevindim yine kapandı telefon  :(

Araliklarla brnim telefonda aslinda kapaniyor daha doğrusu kendisini resetliyor pin kodu girmeden tekrar açılıyor, sanirim RAM kapasitesini doldurduğu an sifirlamak için telefon kendisini resetliyor.

Edit: Şunuda belirmek isterim, 3 yila yakindir note 2 kullaniyorum, en ufak bir sıkıntı yaşamadım. Çok stabil bir telefon, İlk defa bu telefondan yana şansım vardı : :):)

Note 2 den bende çok memnunum yaşadığım şuanki sorunların sebebi batarya ancak orjinalini bulmakta sıkıntı yaşıyorum yan sanayi batarya almak istemiyorum ama bu gidişle alacagım mecburen 

Yorum bağlantısı

Hayir hayır var ! Media markette var Doğuş bey Net orjinali. Gidip inceleyebilirsiniz bir kaç ay önce 70 tl gibi bir fiyatı vardı.

Tükendi diyor malesef web sayfasında daha önce bakmıştım.

Yorum bağlantısı

Web sayfası pek güncel değil bence. Mağazaya gitmelisiniz.

Vodafone mağazasına sordum şimdi ellerinde varmış akşama gidip alacağım 70 liraymış.

Yorum bağlantısı

Yuppiii sizin adiniza sevindim inanin :) :) :)

Telefonlar eskidikçe yedek parça bulmakta zorlaşıyormuş, Note 2 bile artık eski telefon kategorisine girdi :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...