İçeriğe Yönlendir

Asus Zenfone 2 Laser 5 (Ze500Kl)

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Tahir İlter

Abi 5.5 inç al kesin emmi gibi 2400 mah batarya gün sonu bitecek diye stres yaşama :)

Sabah 6.30 da çıkardım 3G sürekli açık whatsapp zaten kullanımda şuan itibari ile %61.Yarın 10'da bitecek böyle gidersen diyor :D

(2400 lük pil)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi 5.5 inç al kesin emmi gibi 2400 mah batarya gün sonu bitecek diye stres yaşama :)

Pil süresi aynıdır.. aradaki farkı ekran yiyordur... 

c0ed1b9a91154a8e2f5052beb6f5edf6.jpg

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Eski general mobilecılar asuscu olmuş :)

Sabah 6.30 da şarjdan aldığım tel 16.20 itibari ile %40 şarjı vardı. İnternet hep açık ve kullanıldı sürekli hatta oyun bile oynadım :)

Halk telefonu :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bilmem.. saat 3'te çekmişim.. şu an % 52.. Daha ne yapsın telefon.. 

Yorum bağlantısı
Tuncay Çataloğlu

bende bugün sipariş verdim bakalım hayırlısı. inşallah sıkıntılı çıkmaz.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bilmem.. saat 3'te çekmişim.. şu an % 52.. Daha ne yapsın telefon..

Foruma girmiyon watdsapta yazmıyon daha ne yapsın telefon
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bazıları beklerken de bitiyor Canım :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sonra şarjım uzun gidiyor diyorlar.

Tahirdeki iPhone 5s 2.5 gün gidiyor. Mesela

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sonra şarjım uzun gidiyor diyorlar.

Tahirdeki iPhone 5s 2.5 gün gidiyor. Mesela

Heç

Bazıları beklerken de bitiyor Canım :)

Sen şimdi ayfona çamur mu attın
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Heç

Sen şimdi ayfona çamur mu attın

Diyemez. Ayfon durduğu yerde hiç dokunmazsan birileri gibi 5-6 gün diyor en az. Tahir test etti [emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Babamda da zenfone 2, 32gb,4gb ram olan versiyon. Arayüzü özellikle çok keyifli, kişiselleştirilmiş olanağı fazla, ekran canlı, hıza zaten diyecek yok. Çok pratik, kullanım kolaylığı sağlayan kısa yollar, dokunmatik teknikleri vs var.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Tahir İlter

Bu güncelleme lolipop un iyileştirilmesi gibi lanse edildi zaten. Stabiliteye yönelik

Yorum bağlantısı

Dün gece gelen güncelleme ile marshmallow 6.0 kullanmaya başladım Zenfone 2 laser 5.5 telefonumda. Dosya boyutu 1 gb idi ve çok kısa bir süre içinde indirdim. Şu an herhangi bir sorun gözükmüyor ancak ne değişti ne fayda sağlayacak anlayamadım...

Evde bir adet zenphone 2 laser ve bir adet zenphone 6 var. İkisinden de çok memnunuz. Ancak 2'yi kendi şarj aleti ile şarj ettiğimde çok uzun sürüyor bataryanın dolması. 6'nın şarj aleti ile şarj edersem normal denbilecek sürelerde şarj oluyor. Acaba 2'ninşarj aletinde bir sorun mu var yoksa hepsinde böylemi

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Hanımda zen6 var. Cayır cayır bir telefon. Asusun yazılım desteği çok ama çok başarılı. Cihazlar ve asus yazılımları aralıksız güncelleme alıyor.

Helal olsun.

Zenfone 3 deluxe benim bebeğim. Para olursa bi yoklayacağım.

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gelelim mevzuya; Cihazı kullanmıyorum, çekmecede standby durumunda yatıyor. Evveli gün lazım oldu. Hatları değiştirdim ve sürpriz...

1: Önce durduk yere kamera hatası vermeye başladı,

2: Arka plan verisinde 4-5 uygulama aktif ise fena halde yavaşlamaya başladı.

Sani'nin tatkiği, olmuyorsa aç-kapa diyerek format attım. Nafile...Servis yolu gözüktüğü için internetten Asus sitesine girdim. Site üzerinden yönergeler ile cihazın seri no ve fatura tarihini girdim.

Ups kargo için bir kod ve kargo adresi mesajı geldi. Bugün cihaz kapımdan alınacak. Gidişata göre çok ciddi hizmet anlayışı var. Umarım onarım evreleride aynı olur. İleleyen vakitte bilgi vereceğim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

elektromanyetik ölçümü yapıldı mı o çekmece civarında

tamam, masa etrafında bazı deneyler yaptığım doğrudur. şimdi onları şey yapmayalım

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Geçen hafta güncelledim ben Mert. İlk etapta biraz sapıttı sanırım tam optimizasyonu telefon çalışır haldeyken devam etti. Ertesi gün problem kalmamıştı. Şu ana kadar da bir sıkıntı olmadı ama telefon resmen sahur yapıyor. Gündüz birşey yok gece olduğunda 5 -10 güncelleme yapıyor :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...