İçeriğe Yönlendir

Focus Mk2 H1 Led Ampul

Misafir
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Abilerim Kardeşlerim Konuyu umarım doğru yere açmışımdır :)  Forumda bi çok arkadaşın ve abimizin uygulamış olduğu ( Lokman Abi ve Eren kardeşimin aracında bulunan ) Bi Led olayı Uzun hüzme için Çok fazla dikkatimi çekiyor. Bu uygulamayı bizim araçlara uygulayan yada bunu yapmak için farklı tipde soğutucu mekanizması bulunan bi led ampul varmı :) Çok pis kıskandım arabayı satma aşamasına geldim Yardım edin :):p  Teşekkürler 

Yorum bağlantısı

Hakan erken abiyi bekle. Önce o yapsın olursa sana da sipariş geçeriz. Olmadı bi Cmax alırız daha karlı olur :biggrin:

Yorum bağlantısı

Hakan erken abiyi bekle. Önce o yapsın olursa sana da sipariş geçeriz. Olmadı bi Cmax alırız daha karlı olur :biggrin:

Dedim ama,benden daha hızlı çıktı.Sanırım kendini kobay ilan edecek  :biggrin:

Hakan abiye Öm attım zaten :D eLimden bi tutuver diye  :bravo:  :bravo:  :rolleyes:

Çok hızlısın  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bizim ampül sabitleme ile gerilim bir arada olduğundan xenon ampül takmak bile zor. İnternette aparat satıyorlar geçen gormustum.

Yorum bağlantısı

Mk 2.5 lerin nasıl bilmiyorum ama mk2 lerde arkada 4.5 cm kadar boşluk olması lazım soğutucu için. soğutucu kısmı işi baltalıyor bakalım Hakan Abiden haber Bekliyorum :) 

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

takipteyim belki mondeo mk2 icin yol gosteren olur bize de.oktay beyi bekliyorum ama daha sesimizi duyuramadik

Yorum bağlantısı

O zaten TR de tek :biggrin:

Tek olmak başka ya  :biggrin:

Çağlar abide h1 led işine girerse fena olmaz ben bizim far tipini kapağı da atayım :)

Kapak neden delik Samet ?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Tek olmak başka ya  :biggrin:

Kapak neden delik Samet ?

xenon kabloları için abi 

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Bendekiler OEM bi-xenon olunca şaşırdım açıkcası  :biggrin:  :keyifli:

bendeki Adaptif abi bi xenon değil :) Onun için Deldirdik :D bi Led olursa güzel olucak bu arada senin arka kapak aynı bu şekilde demi ?

Yorum bağlantısı

bendeki Adaptif abi bi xenon değil :) Onun için Deldirdik :D bi Led olursa güzel olucak bu arada senin arka kapak aynı bu şekilde demi ?

Kapaklar aynı evet.

Bu ledlerin boyu kaç cm ?

Eren ölçü versin bize.

Yorum bağlantısı

Kapaklar aynı evet.

Bu ledlerin boyu kaç cm ?

Eren ölçü versin bize.

Bendekinin ölçüsü bu. Ama almayı düşündüğümüz led için satıcıya mesaj attım ölçü bilgisini yaz diye. :)

7bcda7f63a2a5ada4e51ecc53c40e431.jpg

Yorum bağlantısı

Abi eger demonte olanı kullanırsak sogutucuyu takmadıgında oluyor boyutlar. bundaki sogutucu için ekstra 4.5 cm yer lazım 

Yorum bağlantısı

Bendekinin ölçüsü bu. Ama almayı düşündüğümüz led için satıcıya mesaj attım ölçü bilgisini yaz diye. :)

Süper  :bravo:

Diğer ölçüyü de bekliyoruz o halde. :air_kiss:

Abi eger demonte olanı kullanırsak sogutucuyu takmadıgında oluyor boyutlar. bundaki sogutucu için ekstra 4.5 cm yer lazım 

Peki,soğutucuya ihtiyaç var mı ?

Yada şöyle birşey olabilir,kapağa havalandırma boyutlarında delikler açılacak,pervanede dıştan takılacak.

Yorum bağlantısı

Süper  :bravo:

Diğer ölçüyü de bekliyoruz o halde. :air_kiss:

Peki,soğutucuya ihtiyaç var mı ?

İşte bende bunun yanıtını bekliyorum.  Eren sellodan sonra hemen devreye girdiğini söylüyor. uzun süreli uzun far açık kalırsa sıkıntı olur belki ama haricinde ne kadar gerekli bilemiyorum :) Abi ben bi tane daha buldum hemde lümeni daha yüksek ve sogutucusu böyle mısır püskülü gibi içeri kıvrım olabilir 

Yorum bağlantısı

İşte bende bunun yanıtını bekliyorum.  Eren sellodan sonra hemen devreye girdiğini söylüyor. uzun süreli uzun far açık kalırsa sıkıntı olur belki ama haricinde ne kadar gerekli bilemiyorum :) Abi ben bi tane daha buldum hemde lümeni daha yüksek ve sogutucusu böyle mısır püskülü gibi içeri kıvrım olabilir 

Beni bir yukarıdaki yazdığım mantıklı gibi,kapak dışına fan takılacak o halde.

Ver bakayım linki.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bu sanki zayıf gibi,ama bilemedim şimdi.

6000 Lümen abi bu Erenlerdeki kaç tam olarak bilmiyorum ama erenlerin aldığının 2 katı fiyatı Hoş bu 40 küsür dolarmış. bi tane var 78 dolardı :)

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...