İçeriğe Yönlendir

Samsung -Telefon

Orhan Aksakallı

Recommended Posts

İnan Çınar

peki başlıyorum o zaman.  galaxy trend plus telefonum donma reset atma ve bataryayı boş gösterme sebebiyle  garantiye gitti geldi. anakart ve batarya değiştiği söylendi. şimdi yine yapıyor ve mobil veriyi açınca da reset atmaya başladı. nedir sizce sıkıntı?

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

samsung ile ilgili her konuda size yardımcı olabilirim :)

Mesela 

Yorum bağlantısı

peki başlıyorum o zaman.  galaxy trend plus telefonum donma reset atma ve bataryayı boş gösterme sebebiyle  garantiye gitti geldi. anakart ve batarya değiştiği söylendi. şimdi yine yapıyor ve mobil veriyi açınca da reset atmaya başladı. nedir sizce sıkıntı?

Bozuk :D

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

aklıma gelmşti ama konduramadım telefonuma :)

Sadece mobil veri açıkken reset atıyorsa sım kartından yapabılır operatoru ara 3g ayarlarını sıfırla.

GSM konusunda yardımcı olmaya çalısırım. 

Neden ?

Hiç can sıkıntısından 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

ara ara kendi kendine reset atıyor bazen de mobil veri açınca reset atıyor.

Yorum bağlantısı

Klima aldım başım belaya girdi, lanet gelsin! Şimdi tüketici hakem heyetine başvuracağım. Bir daha eve samsungun s sini sokmam eve  :angry:

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

ara ara kendi kendine reset atıyor bazen de mobil veri açınca reset atıyor.

Cihazda sd kart varsa onu cıkar oyle dene abi

Klima aldım başım belaya girdi, lanet gelsin! Şimdi tüketici hakem heyetine başvuracağım. Bir daha eve samsungun s sini sokmam eve  :angry:

Abi klimada bi sıkıntı var galıba ama benım evımde samsung un s sı yok :) samsung da calısıyoum ama almıyorum hıc bıseyını telefonum bıle i phone :)

Yorum bağlantısı

Sadece tabletini soktum evime,başka da bir ürünü giremez  :)

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Büyük hata yapmıssın abi :) samsung bi girerse çıkmak bilmez :) az önce bi müşteri tabletını parçaladı :):) yazamadıgım bazı kufurler sarf ederek :) adama haklısın dıyorum hakkını ....... dıyor :):)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

böyle böyle başlıyo zaten :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Note 2 komple ekran ihtiyacım var.  Gene olarak memnundum.

Servis orj (servis fiyatı) :420 tl 

servis orj: 300 tl

yan sanayı 250 tl 

varsa istedıgın yardımcı olabılırım

böyle böyle başlıyo zaten :D :D :D

Çok haklısın abi :):)

Yorum bağlantısı

Büyük hata yapmıssın abi samsung bi girerse çıkmak bilmez az önce bi müşteri tabletını parçaladı :):) yazamadıgım bazı kufurler sarf ederek :) adama haklısın dıyorum hakkını ....... dıyor :):)

böyle böyle başlıyo zaten :D

S3'ü elimden zararına çıkardığım gün verdim bu kararı,ha tabletide kızıma aldım parçalasın umurumda olmaz  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

S3'ü elimden zararına çıkardığım gün verdim bu kararı,ha tabletide kızıma aldım parçalasın umurumda olmaz  :biggrin:

Abi parçalıyorsa ıyı :):) amabataryasına dıkkat aldıgın model t210 t110 serisi ise cok fazla darbe almasın mazallah pil fln patlayabilir.

Yorum bağlantısı

Abi parçalıyorsa ıyı :):) amabataryasına dıkkat aldıgın model t210 t110 serisi ise cok fazla darbe almasın mazallah pil fln patlayabilir.

Hangi üründe risk yok ki ? Yine de saol.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

samsung da calısıyoum ama almıyorum hıc bıseyını telefonum bıle i phone :)

desene hala nirvanaya ulaşamamışsın  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Samsung telefon yıllarca kullandım birdahamı derseniz tövbe ama 3sene önce tüm beyaz eşyalarını aldım maşallah deyimde bişi olmadaki sorunsuz sıkıntısız tık ses çıkartmadan hepsini kullanıyorum bence beyaz eşyaları güzel

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

desene hala nirvanaya ulaşamamışsın  :D

Yok abi ulaşamadım daha :)

Hangi üründe risk yok ki ? Yine de saol.

Hepsınde var ama samsung un pillerinde birazdaha fazla 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sadece mobil veri açıkken reset atıyorsa sım kartından yapabılır operatoru ara 3g ayarlarını sıfırla.

GSM konusunda yardımcı olmaya çalısırım. 

Hiç can sıkıntısından 

Soruyu ben daha açık sorayım. Yardım konusunda yaklaşımınız ticari mi, forum dostluğu çerçevesinde bilgi aktarımı şeklinde mi? Eğer ticari ise forum çatısı altında bunu normal konu altında değil, kabul edilirse sponsor olarak yapabilirsiniz. Eğer teknik bilgi ve birikiminiz paylaşacaksanız herkes sorununu seve seve paylaşacaktır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Samsung forever  :keyifli: 

Ama yeni telefon alırken 10 yıllık samsung kullanıcısı olarak ihanet ettim ve LG aldım..

Tabletim hala Samsung tabikiii  :dance5:  :dance5:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...