İçeriğe Yönlendir

Samsung -Telefon

Orhan Aksakallı

Recommended Posts

Orhan Aksakallı

Soruyu ben daha açık sorayım. Yardım konusunda yaklaşımınız ticari mi, forum dostluğu çerçevesinde bilgi aktarımı şeklinde mi? Eğer ticari ise forum çatısı altında bunu normal konu altında değil, kabul edilirse sponsor olarak yapabilirsiniz. Eğer teknik bilgi ve birikiminiz paylaşacaksanız herkes sorununu seve seve paylaşacaktır.

Saygılarımla.

Abi ne işim olur tiari ile bilmem ne ile yardımcı olmak adına samsung ıle ılgılı bıseye ıhttıyacın olur bı sorunun olur bı şey olur elımızden geldıgınce yardım etmeye calısırız. Forum dostlugu demıyelım herkes benden yaşca buyuk abılerıme bılgı vermek adına dıyelım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Yedek parça var mı? 

Varsa, 

S3 ve S4 ekran fiyatlarını öğrenmek istiyorum? 

var abi servis orj servis fiyatı :s 475 s3 350 

servis orj s4 300 s3 270

yan sanayı s4 200 s3 180

Temiz note 4 lazım :)

Başına belamı ıstıyosun abi :) istiyosan var ayarlanır 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Yedek parça var mı?

Varsa,

S3 ve S4 ekran fiyatlarını öğrenmek istiyorum?

Balıkçıoğluda 100tl gibi rakamlara takıyorlar kardeşim Oraya git diğer türlü pahalı tarihinde Yasin Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

var abi servis orj servis fiyatı :s 475 s3 350 

servis orj s4 300 s3 270

yan sanayı s4 200 s3 180

Başına belamı ıstıyosun abi :) istiyosan var ayarlanır 

niye öyle dedin şimdi :)

2 arkadaşımda var çok memnunlar ama, sıkıntılı mı?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

kızımın tab2 10,1 ' i var.şarj konusunda sıkıntı çekiyoruz.adaptörde sorun yok,kablosu problem çıkarıyor.kutusundan çıkan orjinal kablo 1 yıldan fazla gitti.arada 1 adet yan sanayi kullandım,o da bozulunca  orjinal (olduğu söylenen) bir tane daha aldım.cihazı şarja takınca ara sıra şarj işaretinin üzerinde kırmızı bir işaret çıkıyor (şarj olmuyor işareti).yapma sıklığı  da giderek artıyor.sök tak yaparak şarj ediyoruz ama nereye kadar gidecek Allah bilir.bunun sebebi ne olabilir acaba.kablo mu,tabletin şarj giriş yeri mi

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Balıkçıoğluda 100tl gibi rakamlara takıyorlar kardeşim Oraya git diğer türlü pahalı

Abi toplama ekran onlar o da var ama ben gırmem ona bende garantılı urun ve sıfır.

niye öyle dedin şimdi :)

2 arkadaşımda var çok memnunlar ama, sıkıntılı mı?

Abi sıkıntılı ya hele yenı gelen guncellemeden sonra cok daha bı sıkıntılı oldu alıcaksan s6 edge al samsung un en guzel ve en ıyı telefonu (bence)

kızımın tab2 10,1 ' i var.şarj konusunda sıkıntı çekiyoruz.adaptörde sorun yok,kablosu problem çıkarıyor.kutusundan çıkan orjinal kablo 1 yıldan fazla gitti.arada 1 adet yan sanayi kullandım,o da bozulunca  orjinal (olduğu söylenen) bir tane daha aldım.cihazı şarja takınca ara sıra şarj işaretinin üzerinde kırmızı bir işaret çıkıyor (şarj olmuyor işareti).yapma sıklığı  da giderek artıyor.sök tak yaparak şarj ediyoruz ama nereye kadar gidecek Allah bilir.bunun sebebi ne olabilir acaba.kablo mu,tabletin şarj giriş yeri mi

aldıgın kablo soketı yemıs olabılır abı GOP a yakınsan getır yarımsaat ıcınde sorununu cozelım.

Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Galaxy mega telf. şarj kafasına göre doluyor.pil sağlam.soket yeri sağlam.bazen 2 saatte şarj oluyor.bazen 2günde dolmuyor malesef.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

aldıgın kablo soketı yemıs olabılır abı GOP a yakınsan getır yarımsaat ıcınde sorununu cozelım.

Soketin mi degismesi gerekiyor? ayni problem benim n8000de var

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

...

ben de öyle düşünüyorum.şimdilik gidiyor,gittiği yere gitsin bakalım.GOP sorun olmaz,işyerim beyazıtta.

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Galaxy mega telf. şarj kafasına göre doluyor.pil sağlam.soket yeri sağlam.bazen 2 saatte şarj oluyor.bazen 2günde dolmuyor malesef.

Abi o arızanın 3 tanımı var soket kablo anakart baska bıseyden yapmaz.

S3 Ekrana ihtiyacım var

s3 ekran servis orjınalı ve yan sanayı olarak var

Soketin mi degismesi gerekiyor? ayni problem benim n8000de var

evet abı soket ve kablo değişmesı lazım sen getır nezaman musaıt olursa ben hallederım.

Yorum bağlantısı

Abi toplama ekran onlar o da var ama ben gırmem ona bende garantılı urun ve sıfır.

Abi sıkıntılı ya hele yenı gelen guncellemeden sonra cok daha bı sıkıntılı oldu alıcaksan s6 edge al samsung un en guzel ve en ıyı telefonu (bence)

Orhan kardeşim ben 3kere ekran kırdım birine 380tl birine 280tl verdim ilki telefon çıktı aldım bir hafta sonra oldu en son 80tlye taktırdım valla bugün bi düştü telefon daha önce hiç öyle düşmemişti dedim gitti yine kapak batarya dağıldı bi baktım sapasağlam o yüzden 100tl üstünü vermem artık
Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Orhan kardeş yerin nerde istanbulda

gazıosmanpaşa abı nezaman ıstersen gelebılırsın zaten gorursun samsung servıs merkezı.

Orhan kardeşim ben 3kere ekran kırdım birine 380tl birine 280tl verdim ilki telefon çıktı aldım bir hafta sonra oldu en son 80tlye taktırdım valla bugün bi düştü telefon daha önce hiç öyle düşmemişti dedim gitti yine kapak batarya dağıldı bi baktım sapasağlam o yüzden 100tl üstünü vermem artık

Abi cihazda hıc goruntu yoksa komple ekran değişir eger cıhazda goruntu varsa cam değişir o da 50 tl ye yaptırılır 100 cok :)

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Yarın uğrarım aksilik olmazsa.adres gönderebilirmisin.

Herzaman beklerım abı 

merkez mh aladag sk S.s.m gop

Yorum bağlantısı

Dış ekrani 20tlye degistirdim komple ekran zaten bilirsin kasa halinde diger tum parcalarda soketli her parcasini sokup takiyorum artık kulaklik bozuldu titresim bozuldu mikrofon bozuldu hep kendim degistirdim jel olsa dış camida degistiririmde elimde yok iste yoksa parcalar mevcut ;)de6e1cb7e44929109d1f89f77bc80e0f.jpg

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

evet abı soket ve kablo değişmesı lazım sen getır nezaman musaıt olursa ben hallederım.

Eyvallah sagolasin da ben yurtdisindayim. Kendim alsam takabilir miyim? zor mu takmasi, lehim falan gerekiyor mu?

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Dış ekrani 20tlye degistirdim komple ekran zaten bilirsin kasa halinde diger tum parcalarda soketli her parcasini sokup takiyorum artık kulaklik bozuldu titresim bozuldu mikrofon bozuldu hep kendim degistirdim jel olsa dış camida degistiririmde elimde yok iste yoksa parcalar mevcut ;)de6e1cb7e44929109d1f89f77bc80e0f.jpg

Abı masallah sende bıtın parçalar mevcut :):) makıne fln da varmı ? senınle ıyı ıs yaparız :):)

Eyvallah sagolasin da ben yurtdisindayim. Kendim alsam takabilir miyim? zor mu takmasi, lehim falan gerekiyor mu?

cıhazın modelıne gore değişir abı bazılarında lehım var bazılarında yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Hepsiburada ve kliksada a5lerin normalleri 1200lira paralel ithalatları 980 lira. Garantileri haricinde bir farkı var mı bu cihazların?

Kimisi A500F kimisi A500H,.. 

Tavsiye eder misin paralel ithalatı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...