İçeriğe Yönlendir

Samsung -Telefon

Orhan Aksakallı

Recommended Posts

Orhan Aksakallı

Hepsiburada ve kliksada a5lerin normalleri 1200lira paralel ithalatları 980 lira. Garantileri haricinde bir farkı var mı bu cihazların?

Kimisi A500F kimisi A500H,.. 

Tavsiye eder misin paralel ithalatı?

Abi pek bi farkı yok ama servis olarak destek alamassın tek sıkıntın o olur.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

ekran sağlam dokunmatik calişmiyor işin garibi kalemle ekran  calişiyor neden olabilir ? bütün sikinti kasa değişiminden sonra basladı bide ekran ara sıra üstüst yarı tarafın dokunmatiği calişiyor :D  telefon note 2

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

ekran sağlam dokunmatik calişmiyor işin garibi kalemle ekran  calişiyor neden olabilir ? bütün sikinti kasa değişiminden sonra basladı bide ekran ara sıra üstüst yarı tarafın dokunmatiği calişiyor :D  telefon note 2

Ekran kaynaklı ekran değişimi gerekıyıor abı

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Hepsiburada ve kliksada a5lerin normalleri 1200lira paralel ithalatları 980 lira. Garantileri haricinde bir farkı var mı bu cihazların?

Kimisi A500F kimisi A500H,..

Tavsiye eder misin paralel ithalatı?

Bazı serilerde 4G desteği yok diye biliyorum.

Bende bir tane S3 mini var geçenlerde durduk yere bozuldu, tamirciye verdim anakart yanmış, maliyeti kurtarmaz dedi. Telefon mühim değil ama 1200 kişilik rehber gitti işin kötüsü yedeği yok. Elimde bir tane daha sağlam S3 mini var buradan parça aktarsak rehberi kurtarmak mümkün olur mu?

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Ozen

Orhan kardesim .sitemizin tek amcı bilgi paylaşımı.

Sende bu konuyu acarak yardımcı olmaya calışman takdire şayan.

Ben 800,900 tl bandında tel. olarak ne alabilirim.Sen hoslanmaycaksın ama hic sorun yasamadım samsung da.şimdi yine samsung diyorum , ne tavsiye edersin .

Qtahyadan selamlar.

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Ben 800,900 tl bandında tel. olarak ne alabilirim.Sen hoslanmaycaksın ama hic sorun yasamadım samsung da.şimdi yine samsung diyorum , ne tavsiye edersin .

Qtahyadan selamlar.

Abi şuan 800 900 tl cıvarında alabılecegın cihazlar bunlar dıgerlerı sıkıntılı abı bunlar ozellıkle a3 tavsıye ederım

Samsung Galaxy SIII Neo

Samsung Galaxy A300

Yorum bağlantısı
Murat Birinci

peki başlıyorum o zaman.  galaxy trend plus telefonum donma reset atma ve bataryayı boş gösterme sebebiyle  garantiye gitti geldi. anakart ve batarya değiştiği söylendi. şimdi yine yapıyor ve mobil veriyi açınca da reset atmaya başladı. nedir sizce sıkıntı?

Pili öldü. Değiştirin düzelecektir. 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Abi pek bi farkı yok ama servis olarak destek alamassın tek sıkıntın o olur.

Akşam teknosadan A5 gold alacağım (A500FQ, tek sim 4gli). 1199 fiyatı, maximum karta da 100 lira puan verecek 1100 almış olacağım. İnşallah bir sıkıntı yaşamayız.

Samsung Türkiye garantiliymiş.

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı
(düzenlendi)

Akşam teknosadan A5 gold alacağım (A500FQ, tek sim 4gli). 1199 fiyatı, maximum karta da 100 lira puan verecek 1100 almış olacağım. İnşallah bir sıkıntı yaşamayız.

yok abi herhangı bır sıkıntı olmaz hayırlı ugurlu olsun :)

tarihinde Orhan Aksakallı tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Tekonosa'ya ürünün seri sonu olup olmadığını sorun mağazada seri sonu olanlar mağaza teşhir ürünü oluyor, internet sitesinden satılanlar açılmamış ürün aman dikkat.

Benim soruna cevap yok mu?

Bende bir tane S3 mini var geçenlerde durduk yere bozuldu, tamirciye verdim anakart yanmış, maliyeti kurtarmaz dedi. Telefon mühim değil ama 1200 kişilik rehber gitti işin kötüsü yedeği yok. Elimde bir tane daha sağlam S3 mini var buradan parça aktarsak rehberi kurtarmak mümkün olur mu? 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Qtahyadan selamlar.

Fatih bey ; burası neresi , Türkiye sınırlarında mı ?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Dere

samsung ile ilgili her konuda size yardımcı olabilirim :)

Tebrikler kardeşim. Cesaret ister bu yaptığın. :seytan:

Klima aldım başım belaya girdi, lanet gelsin! Şimdi tüketici hakem heyetine başvuracağım. Bir daha eve samsungun s sini sokmam eve  :angry:

3 telefon, 55 inç TV, 32 inç TV, mikrodalga, şu anda kullandığım monitör, klima... Hepsi Samsung, sıkıntı yok. Fazla mı şanslıyım ne? Mikrodalgada kendiliğinden kapanma sorunu vardı sadece. Onu da servis kartı ücretsiz değiştirerek halletti. Evime Samsung sokmaya devam edeceğim. :p

Dış ekrani 20tlye degistirdim komple ekran zaten bilirsin kasa halinde diger tum parcalarda soketli her parcasini sokup takiyorum artık kulaklik bozuldu titresim bozuldu mikrofon bozuldu hep kendim degistirdim jel olsa dış camida degistiririmde elimde yok iste yoksa parcalar mevcut ;)

Jel ne? LOCA'dan mı bahsediyorsun? Eğer öyleyse gerek yok kullanmana. Camla dokunmatik arası mesafe yeterince yakın, sorun olmaz. Kırık camı çıkarırken ekranı yakma, kalıntı LOCA'yı iyi temizle yeter.

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Teşekkürler abi :)

3 telefon, 55 inç TV, 32 inç TV, mikrodalga, şu anda kullandığım monitör, klima... Hepsi Samsung, sıkıntı yok. Fazla mı şanslıyım ne? Mikrodalgada kendiliğinden kapanma sorunu vardı sadece. Onu da servis kartı ücretsiz değiştirerek halletti. Evime Samsung sokmaya devam edeceğim. :p

Ozaman sende şans varmıs abı Allahın sevdiği kuluymusun :)

Jel ne? LOCA'dan mı bahsediyorsun? Eğer öyleyse gerek yok kullanmana. Camla dokunmatik arası mesafe yeterince yakın, sorun olmaz. Kırık camı çıkarırken ekranı yakma, kalıntı LOCA'yı iyi temizle yeter.

Jel olmadan çin malı gıbı ekran oluyor :)

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Tekonosa'ya ürünün seri sonu olup olmadığını sorun mağazada seri sonu olanlar mağaza teşhir ürünü oluyor, internet sitesinden satılanlar açılmamış ürün aman dikkat.

Kutunun açılım yerindeki stickerı satıcıyla beraber kestik açtık. Jelatin kaplı değildi. Açılmış olmasın diye sordum ama hayır dediler. Son kalmış gold renk aldım ben de :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Kutunun açılım yerindeki stickerı satıcıyla beraber kestik açtık. Jelatin kaplı değildi. Açılmış olmasın diye sordum ama hayır dediler. Son kalmış gold renk aldım ben de :)

Hayırlı olsun abı gule gule kullan belkı bı musterı orda alıp karar değiştirmiş olabılır

Yorum bağlantısı

3 telefon, 55 inç TV, 32 inç TV, mikrodalga, şu anda kullandığım monitör, klima... Hepsi Samsung, sıkıntı yok. Fazla mı şanslıyım ne? Mikrodalgada kendiliğinden kapanma sorunu vardı sadece. Onu da servis kartı ücretsiz değiştirerek halletti. Evime Samsung sokmaya devam edeceğim. [emoji14]

Loca , Jel ismini bilmiyorum murat abi ama okadarina giremedim dış camın etrafındada yapışacak birsey yok baktım bütün videolarda ondan kullanıyorlar dedim nasıl yapışacak bu iman gücüyle olmucak buluşmadım hatta şuan ikinci s3ün dış camı çatlak camda var ama ekrandanda olmayım diye duruyo :D
Yorum bağlantısı

3 telefon, 55 inç TV, 32 inç TV, mikrodalga, şu anda kullandığım monitör, klima... Hepsi Samsung, sıkıntı yok. Fazla mı şanslıyım ne? Mikrodalgada kendiliğinden kapanma sorunu vardı sadece. Onu da servis kartı ücretsiz değiştirerek halletti. Evime Samsung sokmaya devam edeceğim. [emoji14]

Biliyorsun abim klima muhabbetini, hatta seninle hemen hemen ayni zamanda aldik. Servis sorunu kabul etti, degisim talep etti bu sefer merkez degisime onay vermedi [emoji35]
Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Biliyorsun abim klima muhabbetini, hatta seninle hemen hemen ayni zamanda aldik. Servis sorunu kabul etti, degisim talep etti bu sefer merkez degisime onay vermedi [emoji35]

O merkez vary abi lanet olsun :):) insanlar la tartışmaktan bıktırdılar 

Yorum bağlantısı

O merkez vary abi lanet olsun :):) insanlar la tartışmaktan bıktırdılar

Orhan merhaba,

S3 mini bataryası ne kadar ?

Yorum bağlantısı

Bende s2 s3 s4 note2 ve şimdi s5 kullanıyorum. Hepsini spot aldım. Daha hiçbirini bozamadım. Hele telefonları yazılım açısından dibine kadar zorlamama rağmen

Bide note 10.1 tablet var o da banamısın demiyor.

Ama kasma donma dersen olmuyo değil.

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı
(düzenlendi)

Orhan merhaba,

Adres yaz yollayım abi boşver fiyatını :)

Samsug u gördüm daldım.4 yıl önce s3 aldım.Halâ evde çalışıyor ki cayır cayır.2 yıl oldu s4 kullanıyorum.Ben hiç sorun yaşamadım.

Tek sıkıntısı kenarlardaki parlak kısım soyuluyor.Harici şeytan kulağına kurşun servis neymiş bilmedim.

Allahın sevdıgı kuluymussun abı sen ozaman :)

Bende s2 s3 s4 note2 ve şimdi s5 kullanıyorum. Hepsini spot aldım. Daha hiçbirini bozamadım. Hele telefonları yazılım açısından dibine kadar zorlamama rağmen

Bide note 10.1 tablet var o da banamısın demiyor.

Ama kasma donma dersen olmuyo değil.

Abi donma kasma onlara yapıcak cok fazla bısey yok. Mesela note 2 uzerınde cok şey denedim bende cok saglam note 2 ler root yaptım note 4 yazılı yukledım fln banamısın demedi.

tarihinde Orhan Aksakallı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Loca , Jel ismini bilmiyorum murat abi ama okadarina giremedim dış camın etrafındada yapışacak birsey yok baktım bütün videolarda ondan kullanıyorlar dedim nasıl yapışacak bu iman gücüyle olmucak buluşmadım hatta şuan ikinci s3ün dış camı çatlak camda var ama ekrandanda olmayım diye duruyo :D

Camın kenarlarına 1mm inceliğinde çift taraflı bant kullanıyorum. Alsında kendilerinden çift taraflı bantla gelenler var onlardan almak lazım ama her zaman bulunmuyor. Çin'de var tabii. ;) LOCA ile yapıştırmaya gerek yok dediğim gibi. Bütün videolarda LOCA ile yapılmıyor Yasin, galiba sana öyle denk gelmiş. ;)

Eray'ım biliyorum da, eve sokmam deyince öyle yazdım. Yoksa senin tercihin, kim karışır? ;)

Orhan merhaba,

6.0 cm x 5.0 cm x 0.4 cm janim. :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Note 2 sayesinde Hic memnun kalmadigim 50 defa servisiyle kavga ettigim birdaha tovbe almam dedigim ama su an galaxy alpha modelini kullandığım marka. Nedendir bilinmez ama cok memnunum. Ne bir kasma takilma var ne de kasada bir uydurukluk. Eskiden iki gunde boyalari cikardi şimdi masallah tas gibi. Bence harika bir cihaz yapmış samsung alpha ile.

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Note 2 sayesinde Hic memnun kalmadigim 50 defa servisiyle kavga ettigim birdaha tovbe almam dedigim ama su an galaxy alpha modelini kullandığım marka. Nedendir bilinmez ama cok memnunum. Ne bir kasma takilma var ne de kasada bir uydurukluk. Eskiden iki gunde boyalari cikardi şimdi masallah tas gibi. Bence harika bir cihaz yapmış samsung alpha ile.

Evet alpha servise fazla gelmeyen cıhazlardan gelende kullanıcı hatası olarak gelıyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...