İçeriğe Yönlendir

Samsung -Telefon

Orhan Aksakallı

Recommended Posts

Uzun yıllardır samsung kullanıyorum ama şu kenarlarının soyulması beni deli ediyor. Bir dünya para verip aldığın telefon 6 ay sonra savaştan çıkmış gibi görünüyor, çare iphone bundan sonra.

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Uzun yıllardır samsung kullanıyorum ama şu kenarlarının soyulması beni deli ediyor. Bir dünya para verip aldığın telefon 6 ay sonra savaştan çıkmış gibi görünüyor, çare iphone bundan sonra.

Telefonun modelı ne abı ? getır ekranı değiştirelim :) sıkıntın o olsun 

Yorum bağlantısı

Telefonun modelı ne abı ? getır ekranı değiştirelim :) sıkıntın o olsun 

Note 2, soyulan kasayı değiştirdim bir kere yine soyuldu artık pes ettim Orhan.

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Ne dıye pes edıyosun abı değiştiririz sana bıtanede yedek verıyım soyulursa onuda takarsın :)

Yorum bağlantısı

Ne dıye pes edıyosun abı değiştiririz sana bıtanede yedek verıyım soyulursa onuda takarsın :)

6 şar aydan 12 ay idare eder diyorsun yani. ;)

Yorum bağlantısı

Kılıf ile kullanırsan daha da götürür

Kılıfla kullandım ilk aldığım 6 ay sonra kılıfı bir çıkardım soyulmalar var, madem kılıf işe yaramıyor dedim kılıfı çıkardım ne yaparsanız yapın sonunda soyuluyor.

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Kılıfla kullandım ilk aldığım 6 ay sonra kılıfı bir çıkardım soyulmalar var, madem kılıf işe yaramıyor dedim kılıfı çıkardım ne yaparsanız yapın sonunda soyuluyor.

Abi sen boşver kılıfı fln cıhazı getır :)

Yorum bağlantısı

Abi sen boşver kılıfı fln cıhazı getır :)

Sağol Orhan bu telefona masraf etmeyi düşünmüyorum artık kalıcı bir çözümü yok çünkü  ;)

Yorum bağlantısı

Valla ben hep kılıfla kullandım, çokta kılıfı çıkarıp takma yaparım, hiç soyulduğunu görmedim, demek ki telefon sana bozun :D

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Arkadaşımda da note 2 var oda aynı şeyden şikayetci

MAsrf etmessın abı :) 

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

Bir yılı geçti s3 mini aldım bir dereden geçerken kaydım hafiften ıslandım telefonda cebimde çok az suyla temas etti ama çalışmaya devam etti bir hafta sonra renkler sapıtmaya başladı birkaç gün sonra görüntü tamamen gitti.. Servise gönderdim tel çalışıyormuş ama ekran gitmiş ıslandığı için garantiden çıkardılar. Ekrana da 240 tl istediler yaptırmadım çizik bile yok evde yatıyor :-(

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Bir yılı geçti s3 mini aldım bir dereden geçerken kaydım hafiften ıslandım telefonda cebimde çok az suyla temas etti ama çalışmaya devam etti bir hafta sonra renkler sapıtmaya başladı birkaç gün sonra görüntü tamamen gitti.. Servise gönderdim tel çalışıyormuş ama ekran gitmiş ıslandığı için garantiden çıkardılar. Ekrana da 240 tl istediler yaptırmadım çizik bile yok evde yatıyor :-(

Abi yaptırıcam dıyosan 100 tl orjınal ekran fıyatı var. Yok yaptırmam satarım ben bunu dersen de 80 90 tl ye satarsın 

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

Sen yapıyosan gönderim sana ne olur işçilik le beraber fiyat?

Abi yaptırıcam dıyosan 100 tl orjınal ekran fıyatı var. Yok yaptırmam satarım ben bunu dersen de 80 90 tl ye satarsın

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

100 tl toplam fıyatı abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Zafer Bakar

Samsung galaxy alpha telefon var bizde ekranın altındaki orta tuş bazen ekranı açmıyor sadece o orta tuşun yanındaki dokunmatiklerin ışıklarını açıyor bir daha basılınca normal olarak ekranı açıyor sorun ne olabilir

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Orhan Aksakallı

Samsung galaxy alpha telefon var bizde ekranın altındaki orta tuş bazen ekranı açmıyor sadece o orta tuşun yanındaki dokunmatiklerin ışıklarını açıyor bir daha basılınca normal olarak ekranı açıyor sorun ne olabilir

Abi muhtemelen ekransoketinde sorun vardır bakmak lazım. sokette yoksa serivs işlemi ekran ve sub (rtatuş ve yab tuşların olduğu bölüm) değiştirilir.

Note 3 ekran ne kadar ? Lcd + cam...

Note 3 ekran sıfır sevis orjinali  suan elimde mevcut 300 tl.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Merhaba Arkadaşın s4 ekran kırıldı. Fiyat sormami istedi.

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Merhaba Arkadaşın s4 ekran kırıldı. Fiyat sormami istedi.

servis orjinali : 290

piyasa orhınali:210

yan sanayi: 170 tl

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...