İçeriğe Yönlendir

İphone Pil Şişmesi

Borga Tansel

Recommended Posts

Borga Tansel

Merhabalar;

Geçen gün İPhone 5 cihazın pil şişmesi sebebiyle ekranı ayrıştı, kapandı. Ses var görüntü yok konumuna gelince servise götürdüm. Servisle bugün görüştüm. 400 TL verin sıfır cihaz verelim dedi. Servis apple yetkili servisi İzmir'de "Egemek".

Aklıma takılan bu 400 TL'ye nasıl sıfır cihaz olduğu? 3 ay garanti verdiler bir de.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Garantisi yok ise 400 lira verip yeni cihaz alın. Orjinal harici sarj adaptörü kullanmayın.

Garanti yok cihazın zaten. Orjinal şarj cihazı kullanıyorum zaten. Bir kere bile olsun çakma adaptör takmadım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ekran ve pil değişecek. Zaten 400TL ediyor ikisi neredeyse.

Verilecek cihaz SWAP cihaz mı yoksa eleman kendisinden bi cihaz mı verecek? Bunu öğrenmek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Teklif güzel hacım. Bence de 400 ver telefon sıfırlansın. O hali ile satmaya kalksan 300 bile vermezler. 

Aklıma takılan 400 tl ye nasıl sıfır cihaz verdikleri? Swap mı yoksa arızası yapılmış cihaz mı veriyorlar?

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Ekran ve pil değişecek. Zaten 400TL ediyor ikisi neredeyse.

Verilecek cihaz SWAP cihaz mı yoksa eleman kendisinden bi cihaz mı verecek? Bunu öğrenmek lazım.

Ekran değişemiyor aslında. Ekranın tuttuğu plastik parça da gövdeden ayrıldı. Tam pert cihaz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hemen kabul et değiş, hazır bizde tamiride olmadığından mecburen yenisini veriyorlarken kaçırma bence...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Hemen kabul edin swap cihaz bile olsa tertemiz cihaz verecekler fiyat cok makul

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Aynı olay kızımın telefonuna oldu.Ekran saglamdı. Kadıköy de pil değişip ayrılan parcayı yapıştırdılar.100 Tl mal oldu.Ekran değişimi de 200-250 arasında .Yani teklif uygun gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Yorumlar için teşekkür ederim. 1-2 gün içinde tekrar arayacaklar. Sonucu buraya yazarım :) 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Garantisi yok ise 400 lira verip yeni cihaz alın. Orjinal harici sarj adaptörü kullanmayın.

+1 garantisi bittiğinde 400 tl gibi bir meblağa tamamen değiştiriyorlar telefonu ben 4 kez değiştirdim 5s telefonu suan 6 aylık telefonum ılk 3,5 yıl once aldım ama 6 aylık cıhazım var 

tarihinde Halil İçingir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Garantisi bitmiş cihazla ilgili işlem yapıyorlarsa bu çok iyi haber. Bence 400 TL ödenip değişim sağlanabilir. Servis hangisiydi bu arada?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Garantisi bitmiş cihazla ilgili işlem yapıyorlarsa bu çok iyi haber. Bence 400 TL ödenip değişim sağlanabilir. Servis hangisiydi bu arada?

İzmir "Egemek" servis.

Yorum bağlantısı

+1 garantisi bittiğinde 400 tl gibi bir meblağa tamamen değiştiriyorlar telefonu ben 4 kez değiştirdim 5s telefonu suan 6 aylık telefonum ılk 3,5 yıl once aldım ama 6 aylık cıhazım var 

Tam gayseri işi olmuş  :D

Yorum bağlantısı

Benim emektar mı o  :unsure2:

Kardeşim 400 TL iyi fiyat, Apple'ın farkı bu zaten, garantisi olsaydı direk yeni cihaz ile birebir değiştirirlerdi. Bence 400 ver sıfır cihazını al, sonra da o cihazını iyi fiyata sat 5S veya 6 al :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Başka bir yetkili servisle gorustum. Degisim ucreti olarak 950 tl gibi bir rakam talep ettiler bilginiz olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Tam gayseri işi olmuş  :D

Valla telefonda görüştüm abi müsteri hizmetlerındekı kız değişim talep edin dedi konusurken kendınden geçirdimdi kızı cazibeme dayanamadı yardımcı oldu bana  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Valla telefonda görüştüm abi müsteri hizmetlerındekı kız değişim talep edin dedi konusurken kendınden geçirdimdi kızı cazibeme dayanamadı yardımcı oldu bana  :biggrin:

Umarım yenge okumuyordur buraları  :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Umarım yenge okumuyordur buraları  :D

Memlekete yolladım abi sıkıntı yok  :biggrin:  :biggrin:  :fiuw:  :biggrin:  :biggrin:

tarihinde Halil İçingir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Memlekete yolladım abi sıkıntı yok  :biggrin:  :biggrin:  :fiuw:  :biggrin:  :biggrin:

Haa iyi iyi ben sayfayı edit yapıyorum o zaman,gelince yollarım kendisine  :seytan:

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Benim emektar mı o  :unsure2:

Kardeşim 400 TL iyi fiyat, Apple'ın farkı bu zaten, garantisi olsaydı direk yeni cihaz ile birebir değiştirirlerdi. Bence 400 ver sıfır cihazını al, sonra da o cihazını iyi fiyata sat 5S veya 6 al :)

Aynen senin emektar Tolgahan :D Harbi emektar oldu :D

Bugün süreci başlattım. En erken haftaya cihazı verebiliriz dediler. Beklemedeyim.

Yorum bağlantısı

Aynen senin emektar Tolgahan :D Harbi emektar oldu :D

Bugün süreci başlattım. En erken haftaya cihazı verebiliriz dediler. Beklemedeyim.

Gecmiş olsun kardeşim. Batarya şişmesi artık klasiklesti diyebilirim. Araç şarjında fazla kullanmamani ve sabaha kadar şarj da tutmamanı tavsiye ediyorum.
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Gecmiş olsun kardeşim. Batarya şişmesi artık klasiklesti diyebilirim. Araç şarjında fazla kullanmamani ve sabaha kadar şarj da tutmamanı tavsiye ediyorum.

Eyvallah kardeşim sağolasın. Araç şarj cihazım olamadı. Onun yerine usb'den orjinal şarj aleti ile şarj ediyorum gerektiği durumlarda. Bir tek sabaha kadar şarjda kalıyor. Genelde gece bitmiş oluyor, uyurken takıyorum. Artık öylede takmayız :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Eyvallah kardeşim sağolasın. Araç şarj cihazım olamadı. Onun yerine usb'den orjinal şarj aleti ile şarj ediyorum gerektiği durumlarda. Bir tek sabaha kadar şarjda kalıyor. Genelde gece bitmiş oluyor, uyurken takıyorum. Artık öylede takmayız :)

http://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/mekanik-zaman-saati-ayarli-toprakli-priz-192364330?gclid=CK6149f6wckCFU2eGwodkxoLOQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Bu tarz zaman ayarlı saatlerden alıp takın gece ortalama 3 saat sonra şarjı kesecek şekilde ayarlarsınız. Batarya fazla şarj olmaktan kurtulur.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...