İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Redmi Note2 Hakkında Bilgisi Olan

Yusuf Burak Keskin

Recommended Posts

Yusuf Burak Keskin

arkadaşlar fiyatı çok uygun hatta yurt dışı sitelerden bile getirtilebiliyo. fakat ımeı olayı nasıl çözülür veya özellikleri bakımından önerebileceğiniz bir cihazmı 550-650 tl aralığında fiyatı bu aralıkta daha iyi önerebileceğiniz bir cihaz varmı acaba? şimdiden teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Fake imail atıyorlar bu tür cihazlara box cihazıyla yasal değildir. hem alana hem satana da yasal yükümlülükler ekler riskli ve insan dolandırmaya açık bir işleyiş bu kopyalama .ama yurt dışı girişlerde pasopor kaydı yapılır .tabi  harcını ödeyerek yapıla bir sanırım

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

MTK işlemcili cihazlarda box kullanmadan Engineering mode üzerinden IMEI değişimi yapılabiliyor.

Sizin getirtmeyi düşündüğünüz cihazda da MTK (Mediatek) işlemci mevcut.

Ama bu işlemler ülkemizde yasal değil haberiniz olsun.

arkadaşlar fiyatı çok uygun hatta yurt dışı sitelerden bile getirtilebiliyo. fakat ımeı olayı nasıl çözülür veya özellikleri bakımından önerebileceğiniz bir cihazmı 550-650 tl aralığında fiyatı bu aralıkta daha iyi önerebileceğiniz bir cihaz varmı acaba? şimdiden teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

MTK işlemcili cihazlarda box kullanmadan Engineering mode üzerinden IMEI değişimi yapılabiliyor.

Sizin getirtmeyi düşündüğünüz cihazda da MTK (Mediatek) işlemci mevcut.

Ama bu işlemler ülkemizde yasal değil haberiniz olsun.

Piyasada mtk işlemci kulanan çin malı telefonlar yuzunden klon olayı arttı :)

Yorum bağlantısı
Efecan Topaloğlu

Bu cihazla ilgili yakın zamanda bende bir araştırma yapmıştım, imei yasal olmamakla birlikte, kullanmadığınız bir telefonun imei'ni kolayca kendiniz telefona atabiliyorsunuz. Fakat kullananlar pek memnun görünmüyor örneğin telefonda fotoğrafları görüntüledikleri galeri uygulaması çalışmıyormuş, yazılımsal bir sorun olsada uzun süredir gelen birçok güncelleme olmasına rağmen bu sorun çözülememiş. Ayrıca cihaz direk Çin'den getirilmek istendiğinde içinde yüklü olan sistem sağlıklı olarak güncelleme almıyor, güncellemek için çokça araştırma, birazda bilgi ve tecrübe gerekiyor. Bunlar büyük problemler olmasada stabil çalışan bir cihaz olmadığını düşündürüyor bana. Son olarak ülkemizde gsm operatörlerinin kendi markaları adı altında dağıttıkları birçok akıllı telefondan daha iyi olduğu da söyleniyor.

Yorum bağlantısı
Yusuf Burak Keskin

Bu cihazla ilgili yakın zamanda bende bir araştırma yapmıştım, imei yasal olmamakla birlikte, kullanmadığınız bir telefonun imei'ni kolayca kendiniz telefona atabiliyorsunuz. Fakat kullananlar pek memnun görünmüyor örneğin telefonda fotoğrafları görüntüledikleri galeri uygulaması çalışmıyormuş, yazılımsal bir sorun olsada uzun süredir gelen birçok güncelleme olmasına rağmen bu sorun çözülememiş. Ayrıca cihaz direk Çin'den getirilmek istendiğinde içinde yüklü olan sistem sağlıklı olarak güncelleme almıyor, güncellemek için çokça araştırma, birazda bilgi ve tecrübe gerekiyor. Bunlar büyük problemler olmasada stabil çalışan bir cihaz olmadığını düşündürüyor bana. Son olarak ülkemizde gsm operatörlerinin kendi markaları adı altında dağıttıkları birçok akıllı telefondan daha iyi olduğu da söyleniyor.

çok sağolun ikinci el piyasasına bakıldığındada ımeı kopyalanmıs bir çok cihaz satılıyor.yasal değil biliyorum ama ikinci el aldığım bi telefonumu 4-5 yıldır sıkıntısız kullanmaktayım.önerebılecegınız bi cihaz varmı peki? 

Yorum bağlantısı
Efecan Topaloğlu

çok sağolun ikinci el piyasasına bakıldığındada ımeı kopyalanmıs bir çok cihaz satılıyor.yasal değil biliyorum ama ikinci el aldığım bi telefonumu 4-5 yıldır sıkıntısız kullanmaktayım.önerebılecegınız bi cihaz varmı peki? 

Aslında bu cihaz alınmaz diyemiyorum çünkü telefondan ne beklediğiniz önemli, bahsettiğimiz markanın yüksek modelleride mevcut bildiğimiz birçok üst segment telefonla aynı kalitede diyebilirim tabi fiyatlarıda onlara yakın. Sonuç olarak aynı fiyat aralığında en çok tavsiye edilen model 

Xiaomi Redmi Note2'dir bende bu yüzden internet üzerinde bu cihazı biraz araştırmıştım. Tavsiye isterseniz, Apple gibi işletim sistemine müdahale ettirmeyen androidin sadeleştirilmiş bir hali bulunan ve bu nedenle daha kolay kullanıma sahip Meizu M2 Note'u araştırabilirsiniz.
Yorum bağlantısı
Yusuf Burak Keskin

gm çok düşündüm ama discovery 2 kullanan bi kaç arkadaşım var pek memnun değiller.birde asus zenfone 2 önerenler çok oldu ama cıhazı gorme sansım hiç olmadı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...