İçeriğe Yönlendir

0 Km İbiza.

Oğulcan Akıncıoğlu

Recommended Posts

Oğulcan Akıncıoğlu

Herkere merhaba,

2.elin çok can sıkması,araç sahiplerinin yalancılığı vs sebepler beni 0 araca yöneltti[emoji4].Son nokta 30 bin liralık F1 oldu [emoji4] Sağolsun hepsi.

Yeni aracım 2015 1.2 tsi 90 hp manuel style paket ibiza.Aracı 16 17 aralık gibi teslim alacağım.Teslim aldığımda farklı konu üzerinden görüş paylaşabilirim.

Girdik bir yola Allah ödemek nasip etsin [emoji4]

Tek fotoğrafı ;

4c660f6aa58ebc012e04cce988c56e7f.jpg

Teşekkürler,

Saygılarımla.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hayırlı olsun.

Arabam bölümüne taşıdım konunuzu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

Hayırlı olsun Allah ağız tadıyla kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşalllah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hayırlısı olsun kardeşim. En iyisini yapmışsın. Borç olsun, Allah sağlık versin. Ödeniyor çok şükür. Sıfır sıfırdır.  :nazar:  :nazar:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Hayırlı olsun. 1.5 senedir 105 ps lik olanını kullanıyoruz.  Çok az yakıyor ve iyi kaçıyor. Bence güzel seçim. Allah kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Hayırlı olsun.

Arabam bölümüne taşıdım konunuzu.

Sağol abi bilemedim [emoji4]

Hayırlısı olsun kardeşim. En iyisini yapmışsın. Borç olsun, Allah sağlık versin. Ödeniyor çok şükür. Sıfır sıfırdır. :nazar::nazar::nazar:

Kerem abi teşekkür ederim biraz senide örnek aldım.[emoji4]

Hayırlı olsun. 1.5 senedir 105 ps lik olanını kullanıyoruz. Çok az yakıyor ve iyi kaçıyor. Bence güzel seçim. Allah kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

Murat abi bu fiyatlara başka mantıklı araç bulamadım makyajdan sonra güzel olmuş değişmiş baya[emoji4]Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Sağol abi bilemedim [emoji4]

Kerem abi teşekkür ederim biraz senide örnek aldım.[emoji4]

Murat abi bu fiyatlara başka mantıklı araç bulamadım makyajdan sonra güzel olmuş değişmiş baya[emoji4]Teşekkürler.

105 den 90 ps düşürmüş ler onu anlamadım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hayırlı olsun Allah utandırmasın inşallah....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun, Allah utandırmasın. 1.2 tsi Seat'ta 105 hp olarak çıkmıyor muydu? Dsg de mi öyleydi?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Hayırlısı olsun kardeşim Yüce Rabbim ağız tadıyla binmek ödemlerde kolaylık nasip etsin inşallah  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Şimdiden Hayırlı olsun, fiyat olarak indirim yaptılar mı yoksa nette yazan fiyatlardan mı satıyorlar?

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Hayırlı uğurlu olsun. Sıfır araca binmenin keyfi bir başka olur  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Şimdiden Hayırlı olsun, fiyat olarak indirim yaptılar mı yoksa nette yazan fiyatlardan mı satıyorlar?

Çok düşmediler abi.400 tl ayna titanium opsiyonu var sadece 45900 dü 44250 ye indirebildim fiyatı.B sınıfı arabaya bu para tartışılır ama illa 0 isteniyorda verilecek [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Hayırlı olsun kardeşim aracı teslim alırken o beyaz folyoların en köşe noktalarına iyi bap söküldükten sonra yapışkanları özellikle tavanın en kenarlarında kalabiliyor tecrübe ile sabit :)

Motorlar değişti 1.2 tsi 105 hp olan euro 5 idi şimdi gelen euro 6 lar 1.2 tsi 90 oldu ancak fabia da 1.2 tsi 110 hp euro 6 var ayrıca ibiza da 1.0 tsi eco 110 hp var

ilk 1.0 tsi 95 hp ile audi a1 e geldi ikinci araç ise 1.0 ibiza oldu...

Biranlık gafletle boya koruma paletini kabul ettim heralde yapışkanı kalmaz.[emoji4]

Paket içeriği; cam filmi,kaput koruma filmi,alt yalıtım,boya koruma,iç plastik aksam koruma.

Pis pis duruyordu bir kendine gelsin.[emoji51]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...