İçeriğe Yönlendir

0 Km İbiza.

Oğulcan Akıncıoğlu

Recommended Posts

Oğulcan Akıncıoğlu
(düzenlendi)

ne fiyat çektiler kardeşim bana da dediler de kabul etmedim...

2850 tl normal fiyatıymış.1450 tl kampanyaymış(çakal doğuş oto [emoji4])

1300 tlye anlaştık son pazarlıkta.Yaptıracağım uygulamalardı daha ucuza hallederdimde tek tek uğraşmak istemedim açıkcası krediye dahil ettiler.

Tek sorun garanti uzatımı 1450 tl +2 yıl.Sen yaptırdınmı ? Çok kararsız kaldım ne yapmalıyım bilemedim.

tarihinde Oğulcan Akıncıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Garantiyi istemiyim o zaman.[emoji4]Kasko ve trafik sigortasını onlar yapıcak birde vekalet parası istiyorlar ilk defa duydum kredi için dediler.Varmıdır aslı astarı imza atcaz zaten önümüzdeki hafta.Plaka için diyeceğim arkadaştan almamışlar.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

krediyi onlardan alacağın için maalesef vekalet çıkarman lazım oda 75 tl idi sene başında. Ben krediyi de başka yerden aldım o sebeple çıkarmadım

plakayı onlar vekalet vermeden halledebiliyorlar...

Mecbur vereceğiz vekaleti o zaman[emoji58].Kredi faizi garanti uzatımı ve kasko olursa 1.29 biri bile olmasa 1.34 oluyor daha aşağısını göremedim enpara var 1.40 o.
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Arabayı alacağın bayinin hemen yanı total mecburen benzini oradan alacaksın pompacılarda hemen kapak açılmıyor diyor 10 tl vermiştim :)

Valla sene başında garantiyi maaş müşterisi olduğum için ihtiyaç kredisini 1.05 den aldım akbanktan 18 ay için

bence iyi araştır kredi garanti uzatımı kasko derken hepsini kendilerine bağlıyorlar dışarıdan alacağın kredi için iyi hesap yap ben garanti uzatmadım kaskoyu emmden yaptırdım 75 tl yi de dahil ederek iyice hesapla dışarıdan kredi alman bile daha mantıklı olabilir... onlar birde dosya masrafı 300 tl istemişlerdi dışarıda dosya masrafı daha ucuzdu :) iyice hesap kitap yap çaktırmadan kazıklıyorlar

şu siteye bak hemen direk 1.25 diyenler var

http://www.hangikredi.com/hangikredi/tasitkredisorgu.aspx?Tur=1&KrediTip=&KrediTur=3&Tutar=15000&Vade=18

İş bankasıyla bir görüşeyim.Kasko 1350 falan çıktı sanırsam.
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

İş bank 1.30 36 ay veriyor rehin olayı olmuyor.Emmifen kasko yaptırsam oldu bu iş bi aydınlanma geldi.[emoji51]

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Dogus axa yapiyor 750 demislerdi ben allians yaptirdim emmiden 1100 tl :) dedigim gibi isini disaridan hallet onlardan alma kredi falan :)

Emmiden acil fiyat almalıyım.[emoji4]
Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Hayırlı olsun, güle güle kullan. Skoda Fabia'ya da baktın mı? Aracı almadan önce  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgen Acar
(düzenlendi)

En iyisini yapmışsınız sıfır her zaman kafayı rahat ettirir..Allah utandırmasın güle güle kullanın :nazar:

tarihinde Özgen Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Erden

dediğin aracı teyze kızına alacaktım ama tutturdu konyada seat tutmaz satmaya kalksam satamam diye saçma bir sebebten almadı. gitti 1,2 opel corsa aldı. 70 beygir. :biggrin:  çok ısrar etmeme rağmen vazgeçmedi. inşallah memnun kalırsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

dediğin aracı teyze kızına alacaktım ama tutturdu konyada seat tutmaz satmaya kalksam satamam diye saçma bir sebebten almadı. gitti 1,2 opel corsa aldı. 70 beygir. :biggrin: çok ısrar etmeme rağmen vazgeçmedi. inşallah memnun kalırsınız.

Seat tutarmı tutmazmı bilmemde hiç düşünmedim ben [emoji51] 1.2 70 hp ile 1.2 turbo beslemeli aracı kıyaslamadım kıyaslamamda aynı rakamlara alınıyordu.Önce ne istediğimi listeledim ve kaç param var diye baktım bu araba çıktı.İhtiyaç ve beklentiye göre corsada tercih edilir tabi.Teşekkürler.
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

1 ay önce 1.0+dsg style lansman rengi baldıza aldık. Fiyatına göre en uygun o geldi. güzel araba gerçekten. Hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Bu arada biz aracı alırken üstünde nexen lastik vardı. Oraki 0 araçların çoğundada aynı marka vardı. Malesef kullanımda pek sevmedim. sert bir lastik. Arabada hafif olunca ufak ufak kaymalar oldu. Aklınızda olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

aracın hayırlı olsun. benimde fiesta alma aşamasında aklımı kurcalayan 1.4 ibiza style di. trafiğe çıkış tarihini ocak ayına bıraksaydın. fazladan mtv vermeseydin.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

HAyırlı olsun.Bu sınıfta uygun bir seçenek ve en güzeli birçok opsiyon eklenebiliyor. Sabah cam tavanlı, alkantarlı, bi zenonlu, style özel paketli araç konfigüre ettim; 54.000TL çıktı. Fiyat pahalı gelse bile ikinci elde bu detayda araç olsa aynı fiyatı isterler:)

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Bu arada biz aracı alırken üstünde nexen lastik vardı. Oraki 0 araçların çoğundada aynı marka vardı. Malesef kullanımda pek sevmedim. sert bir lastik. Arabada hafif olunca ufak ufak kaymalar oldu. Aklınızda olsun...

Hankook vardı abi üzerinde.Bilmem nasıldır göreceğiz.

aracın hayırlı olsun. benimde fiesta alma aşamasında aklımı kurcalayan 1.4 ibiza style di. trafiğe çıkış tarihini ocak ayına bıraksaydın. fazladan mtv vermeseydin.

O aklıma geldi 295 tl vergisi 6 aylık 15 gün beklemeye değermi bilemedim o kadar para verince biran önce gelsin istiyorum[emoji51]
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Hankook bolca balon olma şikayeti var alırken incele kardeşim sonra uğraştırıyorlar değiştirmek için  ;) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Hayırlı olsun, 1.0 TSI lar 105 lik, 1.2 TSI lar neden 90 a düşürülmüş acaba? 

motorlar değişti.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...