İçeriğe Yönlendir

0 Km İbiza.

Oğulcan Akıncıoğlu

Recommended Posts

Oğulcan Akıncıoğlu

Bir kaç fotoğraf ekleyim 3 ayı geçti beraberliğimiz şimdilik iyi anlaşıyoruz [emoji4]

Mesai çıkışı 3000 km olacak atom karımca.

a109499d81022ac7562a866539816962.jpg

8eefde57d13c8dc31c516df9a189d560.jpg

26b08093c98ebeaa4e762319d8fe81c5.jpg

cf9405acf7f2e7c68a3a0444ef7d5df1.jpg

23994575023dc91c2af4b49ea4b5f2c2.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Hayirli olsun tekrar. 1.2 TSI 90HP; nasil? Yakit nasil? Genel olarak memnun musunuz? Donanimlari nasil ?

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Hayirli olsun tekrar. 1.2 TSI 90HP; nasil? Yakit nasil? Genel olarak memnun musunuz? Donanimlari nasil ?

Aracım style donanım standart satılan üst pake,tek opsiyon ayna paketi var(gri renk).Park sensörü,kol dayama gibi donanımları yok çok müzdaribim bu konuda yapacağım ama[emoji4]yorgunluk tespit sistemi,lastik basınç sensörü 5" dokunmatik ekranı var dokunmatiği güzel bluetooth aux usb gibi donanım var cd yok hız sabitleyici var hill holder var dediğim gibi eksikliğini hissettiğim park sensörü ve koldayama sadece tam hatırlamıyorum ancak 2500 lira gibi bir farka yağmur sensörü kararan ayna arka park sensörü gibi donanımlar alınabiliyor pişmanım almadığım için.Yakıt olarak genelde 6 7 arası sehiriçi sıkışık trafikte geziyorum uzun yolda 4 gördüm ama çok kastım göremedim bidaha 5 5.5 uzun yolda normal seyirde.Kısacası yakıttan memnunum.Performansına gelirsek 1.2 bir otomobile göre gayet yeterli 1.6 100 hplik önceki focusumdan seri 200 kmnin üzerine birkez çıktım bıraktım o süratlerin arabası değil [emoji4]

Beklentilerimi karşılayan bir araba şimdilik yakıt ve performans için [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Buda bonus olsun [emoji4] Gündüz ledi olayı artık favorim kesinlikle olmalı.

c816bdc35d2d7573a02f440ab0ee07fa.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Güzel araç  :nazar: iyi günlerde kullanın. Yağmur sensörü, park sensörü ve kararan ayna için 2500tl fazla gibi geldi bana. Ayna paketinde sadece ayna kapakları gri mi? Ve fark nedir?

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

Ivır zıvır bence onlar.

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Güzel araç :nazar: iyi günlerde kullanın. Yağmur sensörü, park sensörü ve kararan ayna için 2500tl fazla gibi geldi bana. Ayna paketinde sadece ayna kapakları gri mi? Ve fark nedir?

6.5' ekranda var sesli komut sistemi vs geliyor onunla onu atlamışım coming home leaving home katlanabilir aynalar var style plus paketi diye geçiyor 2600 tl baktım şimdi detaya.Ayna paketinde ayna ve ön ızgara çerçevesi gri hiç bi numarası yok sökün istemiyorum bile dedimde olmadı.400 tl ekstra ücret ödemek durumunda kaldım onun için.
Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

O zaman 2600 iyi bir fiyat. :)

100tl lik boya farkı için 400tl güzelmiş  :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Aracım style donanım standart satılan üst pake,tek opsiyon ayna paketi var(gri renk).Park sensörü,kol dayama gibi donanımları yok çok müzdaribim bu konuda yapacağım ama[emoji4]yorgunluk tespit sistemi,lastik basınç sensörü 5" dokunmatik ekranı var dokunmatiği güzel bluetooth aux usb gibi donanım var cd yok hız sabitleyici var hill holder var dediğim gibi eksikliğini hissettiğim park sensörü ve koldayama sadece tam hatırlamıyorum ancak 2500 lira gibi bir farka yağmur sensörü kararan ayna arka park sensörü gibi donanımlar alınabiliyor pişmanım almadığım için.Yakıt olarak genelde 6 7 arası sehiriçi sıkışık trafikte geziyorum uzun yolda 4 gördüm ama çok kastım göremedim bidaha 5 5.5 uzun yolda normal seyirde.Kısacası yakıttan memnunum.Performansına gelirsek 1.2 bir otomobile göre gayet yeterli 1.6 100 hplik önceki focusumdan seri 200 kmnin üzerine birkez çıktım bıraktım o süratlerin arabası değil [emoji4]

Beklentilerimi karşılayan bir araba şimdilik yakıt ve performans için [emoji4]

Ogulcan Bey, super ozetlemissiniz, sorularimi sabirla cevaplamissiniz cok tesekkur ederim.

Seat grubundan bir araci tanimis oldum ben de boylece. Ama sasirdim hakkaten kol dayama olmamasina, park sensoru sonradan eklenir birsey degil.

Serilik onemli benim icin. Yakiti da iyiymis boyutlari itibariyle de sanirim tam bir sehir ici arabasi, Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Ogulcan Bey, super ozetlemissiniz, sorularimi sabirla cevaplamissiniz cok tesekkur ederim.

Seat grubundan bir araci tanimis oldum ben de boylece. Ama sasirdim hakkaten kol dayama olmamasina, park sensoru sonradan eklenir birsey degil.

Serilik onemli benim icin. Yakiti da iyiymis boyutlari itibariyle de sanirim tam bir sehir ici arabasi, Allah kaza bela vermesin.

Kol dayamada dışarıdan temin edilebilir ama çok sırıtıyo orjinal haricinde o yüzden beklemedeyim orjinalini alırım heralde servisten.Araç daha çok şehiriçi kullanım için ama uzun yoldada rahatsız edici değil yeterli.

Focusla kıyasladığım zaman 2004 modeldi bu arada onun oturaklılığı yok.Lastik,yay gibi ekipmanlarla iyileştirilebilir.

Yorum bağlantısı
Gökhan Öz

Hayırlı olsun, kazasız , belasız kullanın. Ben de 2009 yılında 2005-2006 model scenic veya c- max bakıyordum. Satıcılara bir kızgınlıkla hemen hemen aynı paraya (29binTL) sıfır Roomster' imi aldım, çok da memnunum.

Hikmet ağabey sende mi buradasın :) Škoda turkey den mygokhan ben :)

Bu arada aracın sahibine hayırlı olsun. Güzel seçim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Kol dayamada dışarıdan temin edilebilir ama çok sırıtıyo orjinal haricinde o yüzden beklemedeyim orjinalini alırım heralde servisten.Araç daha çok şehiriçi kullanım için ama uzun yoldada rahatsız edici değil yeterli.

Focusla kıyasladığım zaman 2004 modeldi bu arada onun oturaklılığı yok.Lastik,yay gibi ekipmanlarla iyileştirilebilir.

Aynen sonradan yapiliyor ama ben sevmedim bazilarini.

Focus daha oturakli ve yol tutusu daha iyi oldugunu duymustum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Hayırlı olsun kazasız belasız binmek nasip olur inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Kırmızı ise bir araba zaten gerisi teferruat oluyor Güle güle kullanın güzel araba arkadşım da ibiza sport vardı 1.6 16 valf 105 hp 4 kapı ve de 17 jantlar eksoz tek ve ortada idi sizde yapın derim güzel oluyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Kırmızı ise bir araba zaten gerisi teferruat oluyor Güle güle kullanın güzel araba arkadşım da ibiza sport vardı 1.6 16 valf 105 hp 4 kapı ve de 17 jantlar eksoz tek ve ortada idi sizde yapın derim güzel oluyor

Teşekkürler...17 jant düşüncem var Durban modeli.Yay spoiler vs düşünüyorum bakalım zamanla yapacağım biraz eskisin diye bekliyorum [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Oğulcan Akıncıoğlu

Palamut bükündeyim şimdi kardeşim su soğuk ama girilmeyecek gibi değil :)

Tertemiz vallaha bayıldık soğuk ama girince alışıyorsun [emoji1][emoji1][emoji1]

Şimdi döndüm Eskişehire yarın mesai var [emoji58]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...