İçeriğe Yönlendir

Android Gece Çaktırmadan Download Yapıyor

Emre Şimşek

Recommended Posts

Çağlar Bayur

O download yaptığı sırada o bildiriye basılı tutunca hangi uygulama olduğunu görebilirsiniz. O uygulamayı kaldırın sorun düzelir. 

SuperSU veya SuperUser zararsızdır. Yüzbinlerce androdi kullanıcısı kullanır, güvenilir olduğu bilinir. Yetki verdiğiniz sürece ekstra yerlere ulaşır. Çamur atmayın :)

ısırık elma da güvenli mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bugün öğreneceğiz onu senden :D

kredi kartı bilgilerini aşırmışlardı serverdan.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
(düzenlendi)

Tamam.Sorun olursa bildiğim kadarıyla amatör bilgilerimle yardımcı olurum[emoji16] .

Dr. Web le bi tarat istersen

Şu an dediğimi yaptım, yüklendi fakat 4.4.2 kit kat yüklü değildi onun üzerine kurunca sanıyorum bozdum.

Eve gidince önce şu linkten bakarak 4.4.2 yükleyeceğim. Sonra yine deneyeceğim.

Son durum telefon açılırken çıkan Samsung yazısında takılı kaldı bekliyor. Ne açabiliyorum ne de tam kapatabiliyorum.

Bu arada bu tür işler telefonun bir daha şebekeye kaydolamaması gibi önemli bir soruna yol açabileceği için EFS dosyasını yedekledim bilgisayarda sağlama aldım şu an.

Bu işe girişeceklere ilk önerim EFS dosyası nasıl yedeklenir onu öğrenmeleri ve ilk adım olarak bunu uygulamaları...

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Şu an dediğimi yaptım, yüklendi fakat 4.4.2 kit kat yüklü değildi onun üzerine kurunca sanıyorum bozdum.

Eve gidince önce şu linkten bakarak 4.4.2 yükleyeceğim. Sonra yine deneyeceğim.

Son durum telefon açılırken çıkan Samsung yazısında takılı kaldı bekliyor. Ne açabiliyorum ne de tam kapatabiliyorum.

Bu arada bu tür işler telefonun bir daha şebekeye kaydolamaması gibi önemli bir soruna yol açabileceği için EFS dosyasını yedekledim bilgisayarda sağlama aldım şu an.

Bu işe girişeceklere ilk önerim EFS dosyası nasıl yedeklenir onu öğrenmeleri ve ilk adım olarak bunu uygulamaları...

Brick olmuş o. Çözülür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Brick olmuş o. Çözülür.

Evet, recovery ve download modlarına girebiliyorum. Sanırım buna half-brick deniyormuş. ROM yükleyeceğim eve geldim internet kopmuş. Türk Telekom'a buradan sevgilerimi iletirim. Hanımın 3G kotasından indiriyorum ROM'u, inşallah düzelir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Son aşama şu şekilde:

Brick'ten kurtardım. 4.4.2 kit kat yüklediyince düzeldi daha doğrusu. Lakin telefonun imeisi değişmiş. Yedeklediğim efs.img dosyasını bir kaç şekilde geri yüklememe rağmen telefon çekmiyor.

Ben bu işin ucunu kolay kolay bırakmam. Uğraşacağım.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Sabahtan beri uğraşıyorum. Kesintisiz. Halen efs dosyamı yükleyemedim. Ya da yükledim ama çalışmıyor. Belki de başından beri yanlış şeyle uğraşıyorum.

Telefonun ağa bağlanama sebebi başka ne olabilir ki?

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Sonunda oldu. Zinse rom kurunca problem ortadan kalktı. Hem de Note 2 cihazım Lolipop görünümlü ve çoğu özelliği daha iyi oldu...

Yardım etmeye çalışan herkese çok teşekkür ederim. :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Yerinde olsam o telefonu yakardım. [emoji91] Telefonunda ki gizli program sayesinde bankacılık bilgileri ele geçirildi diye habere konu olmak istemiyorsan tabiki [emoji16]

Neyse ki çözmüşsün ;)

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Helal olsun Emre bey.Benim telefonu ne zaman göndereyim.Size zahmet bi rootlayın şunu [emoji12]

Aradan biraz vakit geçsin de öyle gönderin yoksa hanım topa tutacak beni :)

Yerinde olsam o telefonu yakardım. [emoji91] Telefonunda ki gizli program sayesinde bankacılık bilgileri ele geçirildi diye habere konu olmak istemiyorsan tabiki [emoji16] Neyse ki çözmüşsün ;)

Onun korkusuna henüz yükleyemedim. İnşallah bir şey çıkmaz :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...