İçeriğe Yönlendir

Fluence - Sürtme Ve Autoking Mini Onarım Denemesi

Haşmet Güngör

Recommended Posts

Okan Tansel

Haşmet abi büyük geçmiş olsun  şimdi önce kille temizliyecen kalın bir pastayla pastalıyacan makinayla ama ve dolgu özelli olan cillar var onlardan kullanacan ve üstüne boya koruma atacan ki dolgu çıkmasın benim taktik bu ALLAH beterinden sakınsın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Abi çok geçmiş olsun, pastalık olayı aşmış maalesef, pastalık olsaydı ben de kartal civarındayım 2 vuruşta hallederdik orayı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Haşmet abi geçmiş olsun.mini onarım bunu kabul etmez.belki senelik mini onarım kullanımlarının toplamına sayıp yapabilir ama onu bile aşar bu.mini onarım,tam hatırlayamıyorum,10 cm kadar belki 15,hasarları kapsıyordu.ama mini onarım kullanarak daha büyük tamirat yaptıranlar da oluyor .mesela yukarda Hakanın kardeşi kaputu boyatmış,ben daha önceki bir aracımın sol yanındaki boydan boya çiziği yaptırdım vb.ama benimkinin adı mini onarım değil,kötü niyetli hareketler diye nitelenen,şerefsizin birinin sol tarafı boydan boya çivi gibi bişeyle çizmesinden oluşan hasardı.muhtemelen Gökhanınki de bu kapsamda yapılmıştır.

kaportada göçük de var.cepten yaptırmak en hayırlısı gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Haşmet abi,fotoğraflardaki yeri Autoking'te yaptırdım geçen ay.

Tamponda delik var,rutuş boyası yaptığımdan görünmüyor.işaretli olan yerleri yapmak için 4 hakkımı kullandılar.

İşaretli yerler bizzat Autoking ikitelli tarafından işaretlenerek,o gün işleme girdi.

d76c743e9d455952957a33cb48f7620e.jpg

07301e2cb6d0c98896fcf2cfec9345d1.jpg

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Geçmiş olsun Haşmet abi, en büyük ve son kazanız bu olsun inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Haşmet abi,fotoğraflardaki yeri Autoking'te yaptırdım geçen ay.

Tamponda delik var,rutuş boyası yaptığımdan görünmüyor.işaretli olan yerleri yapmak için 4 hakkımı kullandılar.

İşaretli yerler bizzat Autoking ikitelli tarafından işaretlenerek,o gün işleme girdi.

Hakan iki telliye ulaşım, tamir parasını geçer, :biggrin:  Maslak olabilir. Forum da var mı boya işleri yapan tanıdık. AutoKing hakkın da  hiç bilgim yok , sadece yaptıklarına garanti veriyorlarmış.Kartal 278 Tl fiyat verdi.

Yorum bağlantısı

Hakan iki telliye ulaşım, tamir parasını geçer, :biggrin:  Maslak olabilir. Forum da var mı boya işleri yapan tanıdık. AutoKing hakkın da  hiç bilgim yok , sadece yaptıklarına garanti veriyorlarmış.Kartal 278 Tl fiyat verdi.

Bu doğru abi.

Abi,size uyarsa Maslak Autokinge gidin.

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

geçmiş olsun... çöpe atılkacaksa bizim burasımüsait gelip atayım :s

Geç kaldın Çağlar,  King  özelden ayırttı.

Yorum bağlantısı
Murat Kansu

Abi geçmiş olsun autoking,e hiç bulaşma bence ben bir kere yaptırdım ondada illet ettim tanıdık bi boyacı hem daha iyi hemde uygun yapacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

döv...... ikna ederimben onu sorun yok

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Geçmiş olsun abi. Bunun daha az ve aynı yeri bende otokingte mini onarımdan yaptırmıştım zamanında ,ama o işlem yapılırken ustanın gözüne boya tozu kaç mış olacak ki benim sağ iki kapının altını da bir güzel boyayıp verniklemişler sırf bu yüzden almamıştı arkadaşın biri.

Başında durup görerek yaptıracağın bir ustaya görür bence.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir  Bilge

Geçmiş olsun, arkadaşların dediği gibi Allah beterinden korusun, Zaman Zaman oluyor böyle dalgınlıklar bir şekilde çözülür,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Geçmiş olsun abi. Bu günlerde nayloncular fazla gündemdeydi, nazarı senden çıkmış diyelim. :flowers:

:)  :)

Öyle sayalım. Tekrar teşekkürler, aslın da kaza sayılmaz,olağan durumlar.Allaha şükür, bu yaşa kadar hiç ciddi bir kazam olmadı. Allah hepimize kazasız ,belasız  kullanım nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi anlaştığımız gibi, 30 mandal, 5 leğen

döv...... ikna ederimben onu sorun yok

Farlarım nerde?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Köse

Yeni konu açmak istemedim.

Saygıdeğer bir bayan arkadaşım! geri geri park yerinden çıkarken aracının tamponu ile C-max'imin sol çamurluğunda küçük bir göçük oluşturdu.

Canımız sıkıldı haliyle. Bu kadarcık göçük için boya olmasın diyorum. Autoking boyasız düzelmez dedi. Sanayide bir kaportacı hallederiz ama eskisi gibi olmaz dedi.

Sizce ne yapayım? Kalsın mı?

Ya da bunu Bursa'da iyi bir şekilde düzeltecek bir yer bilen varsa ona da bir gösterebilirim.

Yr3z6A.jpg

Yorum bağlantısı

Bu iş için sektör oluştu. Boyasız gayet güzel hallolur. Siz iyi bir araştırma yapın bursa içinde. İzmirde olsanız yönlendirirdim.

Yorum bağlantısı
İsa Köse

İşte o iyi ustanın Bursa'da olanını bilen varsa bana isim verebilirse müteşekkir olurum.

Bugün ustanın biri göçüğün olduğu yer zor bir yer dedi. Düzeltilir ama yay gibi olan yerde izler kalır deyince tarla gibi yapacak diye hiç elletmedim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...