İçeriğe Yönlendir

Fluence - Sürtme Ve Autoking Mini Onarım Denemesi

Haşmet Güngör

Recommended Posts

İşte o iyi ustanın Bursa'da olanını bilen varsa bana isim verebilirse müteşekkir olurum.

Bugün ustanın biri göçüğün olduğu yer zor bir yer dedi. Düzeltilir ama yay gibi olan yerde izler kalır deyince tarla gibi yapacak diye hiç elletmedim.

O göçüğü çekiçle falan düzeltecekler sanmıştır :) imkanınız varsa cmaxım yazan imzama tıklayın 7. Sayfadan bi inceleyin.
Yorum bağlantısı
İsa Köse

Yok yok ben izah ettim. İnternette izlediğim videolardan bahsettim. Sıcak silikonla çekiyorlar dedim. Vakum gibi vs anlattım. O da biz de öyle yapacağız dedi.

1Mj9E1.jpg

Sizinkilere baktım. İyi iş çıkarmışlar. Darısı başıma.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Yok yok ben izah ettim. İnternette izlediğim videolardan bahsettim. Sıcak silikonla çekiyorlar dedim. Vakum gibi vs anlattım. O da biz de öyle yapacağız dedi.

Sizinkilere baktım. İyi iş çıkarmışlar. Darısı başıma.

Bu hasar boyasız düzeltilir, ancak saç'ın kuşak kısmını eskisi gibi yapmak mümkün değil. Araç beyaz ve opak renk olduğu için çamurluğun kuşak kısmındaki yapısal bozukluk çok dikkatli bakılmadığı sürece kendini belli etmeyecektir. Basit bir işlemi var boyasız düzeltilir ama dediğim gibi hasardan önceki gibi kusursuz bir formda olmayacaktır, ve bu küçüçük kusuru sadece siz farkedeceksiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Caner Tiryaki

Bir arkadaşımın sol arka çamurluğu sizinki gibi hasar görmüştü belkide daha hasarlıydı. Sadece boyasız göçük düzeltme yapan bir yere verdik ve sonuç mükemmeldi. Aracın hattı dahi sanki hiç hasar almamış gibi teslim ettiler. Bence sizde boyasız göçük üzerine uzman bir yer bulup oraya yaptırın. İstanbul da olsanız benim yaptırdığım yere yönlendirirdim. Bu arada başka bir arkadaşım autoking e boyasız göçük düzeltme için arabasını vermişti ama araç boyalı geri geldi ve boyasız göçük düzeltme yaptık demişlerdi. O yüzden dikkatli olun derim. 

Yorum bağlantısı
İsa Köse

Ben boyasız düzelttirdim. Ama biraz daha cesaret ve gerekli ekipman olsaydı kendim de yaparmışım gibi hissettim. En fazla yarım saat sürdü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Ben boyasız düzelttirdim. Ama biraz daha cesaret ve gerekli ekipman olsaydı kendim de yaparmışım gibi hissettim. En fazla yarım saat sürdü.

Kaç lira aldılar? bayan arkadaş maliyetini karşıladı mı?

Yorum bağlantısı
İsa Köse

100 TL. Vereyim falan dedi ama bana uzak durması daha kârlı olur diye düşündüm. :)

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Mini onarımda ben autoking ( maslak ) den memnun kalmadım. Keşke yaptırmasaydım.

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Mini Onarima kesin girmesi gerek benim camurlukta ice cokme ve ayni boyle surtunme izleri vardi yapariz dediler ben guvenemedim biraktim oylece.

O sekilde geziyorum.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Guest Misafir

Autoking te yapılan mini onarımlar tramere yansıyor mu?

Yansimadigini soylediler bana, bilgi; Ankara'dan aldim.

Yorum bağlantısı

Yansimadigini soylediler bana, bilgi; Ankara'dan aldim.

Bu konuda şikayetçi olan birçok kişinin yorumuna denk geldim de o yüzden emin değilim

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Bu konuda şikayetçi olan birçok kişinin yorumuna denk geldim de o yüzden emin değilim

Ben de acikcasi kesin yargida bulunmak istemedim, bana o sekilde soylemislerdi, ben de onu aktardim, ama teyit etmekte fayda var.

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Geçmiş olsun abi, yeni gördüm Allah beterinden saklasın.

Sürtülen yer duvar olunca affetmemiş maalesef.

Yorum bağlantısı
Adnan KAVASOĞLU

Autoking te yapılan mini onarımlar tramere yansıyor mu?

Mini onarım yansımıyor ama midi onarım yansıyor maalesef.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...