İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Göğüs & Orta Konsol Sökümü Onarımı

Berkay Özdemir

Recommended Posts

Arda Inan

Elinize sağlık, büyük emek ve cesaret gerçekten. Eski arabaların sevdiğim bir tarafı da oynayabilecek cesareti bulmak.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Onur Sayin
(düzenlendi)

Arkadaşlar ön konsoldaki ortada bulunan uyarı isiklerinin oldugu yerde bir araba şeması var yeşil ışık yaniyor araba seklinde. İki gündür o ışık yanmiyor acaba onun lambasi geçmiş midir lamba sonradan degisiyor mu. 

tarihinde Onur Sayin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Münir Nurettin Taşova
On 12.03.2019 at 17:53, Onur Sayin yazdı:

Arkadaşlar ön konsoldaki ortada bulunan uyarı isiklerinin oldugu yerde bir araba şeması var yeşil ışık yaniyor araba seklinde. İki gündür o ışık yanmiyor acaba onun lambasi geçmiş midir lamba sonradan degisiyor mu. 

Ampulü değişiyor yalnız önce çerçeveyi sökmeniz gerekiyor.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tolgahan Köroğlu

Güzel bilgiler gerçekten, elinize sağlık.

Torpidonun üst kısmındaki ara parça , cam ile torpido arasında kalan yani.

Orada enteresan bur gıcırdama var, parçaya elimle bastırdığımda gıcırtı kesiliyor, bunu nasıl sökmem gerek ? 

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen
11 saat önce, Tolgahan Köroğlu yazdı:

Güzel bilgiler gerçekten, elinize sağlık.

Torpidonun üst kısmındaki ara parça , cam ile torpido arasında kalan yani.

Orada enteresan bur gıcırdama var, parçaya elimle bastırdığımda gıcırtı kesiliyor, bunu nasıl sökmem gerek ? 

Benim aracında aynı yerinden soğuk havada ses geliyor vaktim olsa uğraşacam. Geçen pazar baktım göğsü  tutan vida yalama olmuş sıkmıyor bu vida kapı menteşesinin orada plastik bir kapağın altında.Göğsün sağ tarafı öncam direğine mesafesi daha fazla boşluk var muhtemelen bu vidanın tam sıkmadığından sizinde sorun bu sebepten olabilir mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...