İçeriğe Yönlendir

Otomobil Dünyasından Kısa Haberler

Misafir

Recommended Posts

Evren Erakçora

2030 da sıfır km benzinli ve dizel araç üretimi duracak diye anladım ben. 2040 da falan benzinli araçlar olacaktır. 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Ahanda Skoda yeti den sonra gelen alet, Kodiaq....  sevdim gibi, güzel özellikleri var, kapıları açinca çarpıp zarar görmesin diye koruyucu şerit çıkması gibi, SUV olarak ilginç geldi, ayrıca Skoda klasiği, rakiplerine göre daha geniş :)  Tiguanı zaten sevmemiştim, Skoda kurtardı beni :)

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
Eren Gökmen

Araba w12 a8 olunca, bloklari carptirmaya kiyamamislar :biggrin:

Yalniz, o tarafi kaldirinca takla atma riski daha yuksek olmaz mi? 

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Arabanın yüreği ağzına geliyor. İnsan gibi tepki veriyor:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
4 saat önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Arabanın yüreği ağzına geliyor. İnsan gibi tepki veriyor:)

İlk sahne müthiş.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
M.Fatih Yüce

Taş gibi mal yapar vede müttefikimiz diye bağrımıza bastığımız almanlara artık hiç bir konuda güvenim kalmadı.Heleki edc adındaki getrag'ın şanzımanını kullanıp gördükten sonra nefret bile etmeye başlar oldum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

2017 yılına ait motorlu kara taşıtları istatistikleri2e03c92459bd5b1552a8a23ec92aca5e.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
4 saat önce, Murat Gedik yazdı:

Ülkemizde de Hizmet Gösteren Continental, Bir Videosunda Türkiye’yi Haritadan Sildi!

Kaynak: http://www.webtekno.com/ulkemizde-de-hizmet-gosteren-continental-bir-videosunda-turkiye-yi-haritadan-sildi-h40626.html

1b61a3faed36ca42e8b03dd5d58e68f7.jpg

4 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Güncelleme: E-posta yolu ile bizlere ulaşan şirket, özür dileyerek söz konusu videonun kaldırıldığını belirtti. Mesaj şu şekilde:

Sosyal medyada yer alan paylaşımlar sayesinde Continental Otomotiv Global sayfasında grafik hatası olan bir videonun yer aldığının farkına vardık. Tüm sosyal medya kullanıcılarına bize bu hatayı bildirdikleri için teşekkür ederiz.

Videonun hemen kaldırıldığını bildirmek isteriz. Derin üzüntü içerisindeyiz. Tüm kamuoyundan özür dileriz.

Saygılarımızla,

Continental

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...