İçeriğe Yönlendir

Alınık Telefon

Serkan Erden

Recommended Posts

Serkan Erden

arkadaşlar merhaba; eşim haftasonu cebini çaldırdı. yenisine bakalım dedik ancak 800-900 den aşagı telefon yok. şuandada yeni alacak durumum yok. sizlerin kullanmadığı sağlam yada küçük hasarlı akıllı telefonu olan varmı acaba? 4 ila 5 inç arası olması yeterli. bütçem belki kızacaksınız ama 200-250 tl :(

Yorum bağlantısı
Furkan Oğuz

200-250 tl'ye bulacagin en iyi telefon s3 mini falan oda iyisini bulabilirsen zor yani allah kolaylik versin

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Eray Aksoylu

geçmiş olsun telefon tavsiyem değilde çalınma sonrası elinizde telefonun imei numarası mevcutsa(kutusunda ve faturasında yazar) btk'yı arayıp çalıntı bildirimi yaparsanız iyi olur bunun sonucunda o imei numarası bloke edilir ve telefonun şebekesi kullanılamaz. alım satım işlemlerinde de kimse faydalanamaz.. işin peşine düşerseniz sonuca ulaşabilirsiniz ancak genelde pek üzerine düşmüyorlar..tekrardan geçmiş olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

• 3G Desteği: Var

Açıklamada göremedim de.

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Eski telefonum duruyor Sony Tipo diye. Kendim sıfır almıştım faturalı kutulu duruyor. Hasarı, kırığı falan yok, tertemiz duruyor. 3.2" ekran. 200tl'ye yollarım. Maksat işiniz görülsün. (1 hafta önce kendi telefonum garantiye gidince kullanmıştım) 

http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-tipo/

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

GM discovery çok rahat her işinizi görür ve 250-300 civarında bulabilirsiniz.. 

Forumda satanlar da oluyor zaman zaman 

Yorum bağlantısı
Serkan Erden

arkadaşlar sağolun. camı sorunlu lg marka cep buldum. baktıracam, şerbetli olmazsa onu kullanacam inşallah.

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Hocam elimde sorunu sıkıntısı olmayan bir telefon mevcut camında orda burda bi sıkıntısı yok pırıl pırıl...

Yorum bağlantısı
Burak Değer

Hocam elimde sorunu sıkıntısı olmayan bir telefon mevcut camında orda burda bi sıkıntısı yok pırıl pırıl...

Merhaba telefonunun marka modelini öğrenmem mümkün mü ?

Bi de fiyatını da belirtirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Merhaba telefonunun marka modelini öğrenmem mümkün mü ?

Bi de fiyatını da belirtirseniz sevinirim.

Sony xperia s 32gb olması lazım beyaz kozmik olarak pırıl pırıl içi açılmamış eşimin telefonu yenisini aldığım için evde duruyor satıyorum.250 tl pazarlık mevcut değil...
Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

250 civarına general mobile discovery alınır

250 liraya bulacağın discoveri 4gb ve çöp olacaktır. discovery temiz kullanılır durumda olanları 350 tl den başlıyor. 16gb kapasiteli olanları 400 civarı.

Kerem o cihazlar çöp. harbi çin malı. 3 ay sonra imei kapanıyor garanti. bataryaları orjinal çin malı. her an patlamaya hazır saatli bomba. elektronikçi olduğum için anlıyorum az çok. bunları kullanacağına 2. el kullan daha iyi

Yorum bağlantısı
Misafir

250 liraya bulacağın discoveri 4gb ve çöp olacaktır. discovery temiz kullanılır durumda olanları 350 tl den başlıyor. 16gb kapasiteli olanları 400 civarı.

Kerem o cihazlar çöp. harbi çin malı. 3 ay sonra imei kapanıyor garanti. bataryaları orjinal çin malı. her an patlamaya hazır saatli bomba. elektronikçi olduğum için anlıyorum az çok. bunları kullanacağına 2. el kullan daha iyi

Doğrudur. Sitelerdeki en ucuz akıllı telefona baktım, bu çıktı. Kullanmadım, görmedim, duymadım, bilmiyorum.  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

650 civarı android one var. 16 gb discovery bulunur o fiyata.
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Geçmiş olsun. Discovery ya da LG olabilir 600-700 Tl civarında...

Yorum bağlantısı
Ali Herdem

Asus laser de güzel f/p cihazı bence ikinci el alıp sıkıntıları ile uğraşmak yerine sıfır alın kafanız rahat olsun bu ara baya araştırdım babam için gm 4g vardı bir de bu bunu almaya karat verdim Asus daha çok güven verdi.

LG telefonu da varmış özelliklerine bakmadım tam A101 de 500liraya sanırım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...