İçeriğe Yönlendir

Note 5 Ekran Kırılması

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Merhaba arkadaşlar, Ekrana sert bir cismin çok hafif değmesiyle ekranı kırmış bulunmaktayım,Ekran sağlamlığında iddialıydı note5 ama tırt puanı aldı benden,,, çalışmada herhangi bir sıkıntı yok, yetkili servis 700 Tl değişim ücreti istiyor. Değişimden yana değilim, ekrana şeffaf film çektirip clear view kapakla kullanmaya devammı edeyim , bu şekilde kullanmamın zararı olurmu,?

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Geçmiş olsun Erol, alternatifler hakkında bir şey diyemeyeceğim ama dilersen buradan da fiyatlarına bakabiliriz. Arkadaşım var benim S4 ün ekranına servis 650 TL dedi ben 400 TL ye değiştirdim, bilgin olsun....

Yorum bağlantısı
Misafir

Yan sanayi cam taktırın, note 2 için orjinal 420 lira istemişlerdi, yan sanayi 150 liraya hallediyorlar aralarında bir fark yok

Yorum bağlantısı
Misafir

Geçmiş olsun Erol, alternatifler hakkında bir şey diyemeyeceğim ama dilersen buradan da fiyatlarına bakabiliriz. Arkadaşım var benim S4 ün ekranına servis 650 TL dedi ben 400 TL ye değiştirdim, bilgin olsun....

Abi yetkili servis 6 ay değiştirdiği parçaya garanti veriyor, değişime gidersem yetkili servis harici düşünmem herhalde.

Teşekkür ederim abim.

Yan sanayi cam taktırın, note 2 için orjinal 420 lira istemişlerdi, yan sanayi 150 liraya hallediyorlar aralarında bir fark yok

Yan sanayi arkadaş s3 e taktırmıştı eski performansı vermedi bir türlü

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

700TL'ne ya? O paraya telefon alıyorsun bugün... Ben olsam vermezdim o parayı :s

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Abi geçmiş olsun.Aynı cihaz aynı noktaya 10cm'den çarpan tv kumandası yüzünden kırıldı  :D 1500tl ye kırık hali ile satıp yerine 1700 e note edge aldık :blush:

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

Aynı durum ben de de oldu. 100 Tl ye taktırdım. ve hiç sıkıntı çıkarmadı.

Yorum bağlantısı
Misafir

Yulius kim ?

şu saç ilacını satan çinili abi vardı yaaa  o  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Aynı durum ben de de oldu. 100 Tl ye taktırdım. ve hiç sıkıntı çıkarmadı.

100 tl ye nerede yaptırdınız? kullanmada ekranda görüntüde hiçmi fark yok.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Adamlar telefon satışından para kazanmasa bile, ekrandır, bataryadır derken paranın gözüne gözüne vuruyorlar  :angry:

S3 Mini'nin ekranına 300 lira istemişlerdi.  :punish:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

şu saç ilacını satan çinili abi vardı yaaa  o  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

100 tl ye nerede yaptırdınız? kullanmada ekranda görüntüde hiçmi fark yok.

Abi değildir ooo iyice bir bakaydın  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi değildir ooo iyice bir bakaydın  :biggrin:

Yunan yada Rus ismi..  ;)  :shok: Pardon pardon, Holland ismi..  ;) Flemenkçe..  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Kani Kaya

Bir yakınımın s4 durup dururken ekran patladı.garantili olduğu halde ; garantiden karşılanamayacağı ve 450 tl ekran değişimi talep ediliyor...

Yorum bağlantısı
Misafir

Öncelikle geçmiş olsun. Yurt dışından ekran getirtip kendin montaj yapsan olmaz mı Erol abi.

Yorum bağlantısı
Misafir

Öncelikle geçmiş olsun. Yurt dışından ekran getirtip kendin montaj yapsan olmaz mı Erol abi.

Ya istiklal ya ölüm diyorsun :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Ya istiklal ya ölüm diyorsun :)

en mantıklısı ekran değişimi ile ilgili videolar mevcut ordan bakıp yapabilirsin yada hazır ekran varken bi telefoncuya sadece ekran değişim bedelini verip montaj yaptırırsın her türlü ucuza gelir.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Yunan yada Rus ismi..  ;)  :shok: Pardon pardon, Holland ismi..  ;) Flemenkçe..  :fiuw:

Mitolojik saç tanrısıymış :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Note5 bilmiyorum ama Note3 ve S4 gibi telefonlara cam değişimi yaptırmıştım sorun yaşanmadı.

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Geçmiş olsun Abi. Bence kapak alıp böyle kullanmaya devam edebilirsin.

Yorum bağlantısı
Tayfur Polat

Öncelikle geçmiş olsun. Özgen bey' in verdiği linkteki fiyatlar fena değil. Ama daha önce cam değişimi yapan arkadaşlar, fiyat ? , kalite ? , kırıktan önce ve sonraki kullanım kolaylığı ? vb. yorum bildirirse daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...