İçeriğe Yönlendir

Note 5 Ekran Kırılması

Misafir

Recommended Posts

Hüseyin Arık

Gecmis olsun abi aldiginiz yerde kasko/sigorta yok muydu ? Ben note4 ume yaptirdim alirken bu gibi durumlar icin cok lazim. Umarim minimum maliyetle gecirirsiniz bu durumu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Merhaba arkadaşlar, Ekrana sert bir cismin çok hafif değmesiyle ekranı kırmış bulunmaktayım,Ekran sağlamlığında iddialıydı note5 ama tırt puanı aldı benden,,, çalışmada herhangi bir sıkıntı yok, yetkili servis 700 Tl değişim ücreti istiyor. Değişimden yana değilim, ekrana şeffaf film çektirip clear view kapakla kullanmaya devammı edeyim , bu şekilde kullanmamın zararı olurmu,?

Ağa geçmiş olsun. Klasik samsung sorunu. S2 içinde kırılmaz dediler. Hem de nasıl dağılıyor. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Sağolun.

Kırılmaz cam film kaplattım 20 TL ye .189 tl ye clear cover kılıf sipariş ettim.

Böyle kullanacağım.sonrada bu haliyle satar note 5.5 alırız

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

İşte bunlar hep paralelcilerin oyunu  :biggrin:

Geçmiş olsun bebeğim.

dünyada sizden iyi paralelci varmı olum...

Sen o telefon nasıl kırıldı bir bilsen... :bomb:

Yorum bağlantısı
Misafir

dünyada sizden iyi paralelci varmı olum...

Sen o telefon nasıl kırıldı bir bilsen... :bomb:

Dedim saaa benimle uğraşma diye yakarım  :keyifli:

Mangalamı düşürdün. :omlet:

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı
(düzenlendi)

sirkecide  ekran var 105$ ordan alınabilir.ama kendin sökmeye fln çalışma dışarda daha önce o cihazdan açan varsa açtır abi. Tasarımı biraz farklı arka pil kapağı ince ve kırılıyor. Ayrıca o şekilde kullanmanın herhangı bır zararı olmaz üzerine film çektir kullanmaya devam et abi.

tarihinde Orhan Aksakallı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Merhaba arkadaşlar, Ekrana sert bir cismin çok hafif değmesiyle ekranı kırmış bulunmaktayım,Ekran sağlamlığında iddialıydı note5 ama tırt puanı aldı

benden,,, çalışmada herhangi bir sıkıntı yok, yetkili servis 700 Tl değişim ücreti istiyor. Değişimden yana değilim, ekrana şeffaf film çektirip clear view kapakla kullanmaya devammı edeyim , bu şekilde kullanmamın zararı olurmu,?

Erol bey satalim telefonunuzu bu haliyle.

lg g4e gecin daha mantikli:) yada kullanima engel degilse boyle kullanin degisim parasi ekranin bence cok ciddi bir mebla ekran icin.

Yorum bağlantısı
Misafir

Erol bey satalim telefonunuzu bu haliyle.

lg g4e gecin daha mantikli:) yada kullanima engel degilse boyle kullanin degisim parasi ekranin bence cok ciddi bir mebla ekran icin.

Kaça satacağız.?

200 TL lik kılıfı iptalmi edelim şimdi[emoji1]

Geçmiş olsun. Ekranda kırılmaz cam film var mıydı?

Yok çwktirmemiştim.
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Ya istiklal ya ölüm diyorsun :)

Ben sana Ukrayna'dan kapak getiririm ;) 

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben sana Ukrayna'dan kapak getiririm ;)

Altın kaplama olsun ozaman[emoji41] [emoji91] [emoji91] [emoji91]
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Bu sekilde de kullanabilirsiniz. Bir problem olusmaz.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Altın kaplama olsun ozaman[emoji41] [emoji91] [emoji91] [emoji91]

Ben oraya gidince, Altını da kaplatıyorum üstünü de ;)

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Kaça satacağız.?

200 TL lik kılıfı iptalmi edelim şimdi[emoji1]

Yok çwktirmemiştim.

Erol bey kılıf konusunu bilemem ama bu haliyle 1500-1600 neden etmesin belki alıcısı hazırdır :biggrin:  lg g4lerle hemen hemen kafa kafaya geliyor fiyat olaraktan. Özellik olarak bilemem ama yardımcı olmak istedim abim sayılırsınız.

Yorum bağlantısı
Misafir

Erol bey kılıf konusunu bilemem ama bu haliyle 1500-1600 neden etmesin belki alıcısı hazırdır [emoji3] lg g4lerle hemen hemen kafa kafaya geliyor fiyat olaraktan. Özellik olarak bilemem ama yardımcı olmak istedim abim sayılırsınız.

Eyvallah kardeşim sağolasın.eğer kılıf geldiğinde kullanırım .ben kıl adamım. çok gözüme batarsa. 1600 e sana veririm[emoji8] .

Bir aylık telefon daha[emoji1]

Yorum bağlantısı
Ekin Güney
(düzenlendi)

Eyvallah kardeşim sağolasın.eğer kılıf geldiğinde kullanırım .ben kıl adamım. çok gözüme batarsa. 1600 e sana veririm[emoji8] .

Bir aylık telefon daha[emoji1]

Telefonun yeni oldugunu tahmin ederek yazdım ben size ayarlayabilirim aynı eşdeğerlikte telefon ihtiyacın olursa. Bazen denk geliyor çevremden arkadaşlarım ve akrabalarım çok sık telefon değişen insanlar. :)  forumada bazen ilan açıyorum zaten. Güzel telefon zaten kılıflada sorunsuz kullanacağını düşünüyorum erol abi.

tarihinde Ekin Güney tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Note 6 çıksın ozaman değiştirirz ozaman.

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)

Erol bey geçmiş olsun maalesef samsung ekranların fiyatı çok yüksek

Hemşeriyiz sanırsam bende Malatyalıyım mersinde cep telefonu üzerine çalışıyorum bana ulaşın size uygun bi şekilde yardımcı olmaya çalışırım

kılıf siparişini iptal edin değmez o kılıfa o para yazık günah

tarihinde Sinan Yalçın Durmuş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Koskoca lincoln navigator sahibi ne ile uğraşıyor :) git bir tane 6 plus al bak keyfine [emoji23]

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Kesin Cumali'yi kovalarken düşürmüştür. :yes:  :D

Daha kötü :D

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Merhaba arkadaşlar, Ekrana sert bir cismin çok hafif değmesiyle ekranı kırmış bulunmaktayım,Ekran sağlamlığında iddialıydı note5 ama tırt puanı aldı benden,,, çalışmada herhangi bir sıkıntı yok, yetkili servis 700 Tl değişim ücreti istiyor. Değişimden yana değilim, ekrana şeffaf film çektirip clear view kapakla kullanmaya devammı edeyim , bu şekilde kullanmamın zararı olurmu,?

Erol Bey ekran kırılmasının çözümü var.Sadece ön yüzdeki mika değişmesi yetiyor. Bir tel yardımıyla ön yüz lcd den ayrılıp yeni cam takılıyor.c4b262176a1ee5ae2f6af17e59a7695e.jpg26a64d5b91a6aba46ea25d5de85854ba.jpg974de4c543cb030a1325c2f4d8164380.jpg

Bunlar öncam ve yapıştırıcısı örneği.

Yakında bir arkadaşım Çin'den Gaziantep' e makinasını getirtiyor. Biraz beklemen gerekebilir.

Yorum bağlantısı
Misafir

Erol Bey ekran kırılmasının çözümü var.Sadece ön yüzdeki mika değişmesi yetiyor. Bir tel yardımıyla ön yüz lcd den ayrılıp yeni cam takılıyor.c4b262176a1ee5ae2f6af17e59a7695e.jpg26a64d5b91a6aba46ea25d5de85854ba.jpg974de4c543cb030a1325c2f4d8164380.jpg

Bunlar öncam ve yapıştırıcısı örneği.

Yakında bir arkadaşım Çin'den Gaziantep' e makinasını getirtiyor. Biraz beklemen gerekebilir.

Teşekkürler.haber ederseniz sevinirim.
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Örnek videosuda var.

'>

Öncamın(mika) ve yapıştırıcısının maliyetini duysan şaşırırsınız.

2,5 $. 650-750 lira nere 2,5$ nere değil mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...