İçeriğe Yönlendir

Kaput Filmi Telef Oldu.

Erol YILDIRIM

Recommended Posts

Erol YILDIRIM

Arkadaşlar kaput filmi sizlere ömür.Ön taraftan bakınca müthiş kötü gözüküyor.Aldığımda zaten kaput filmi vardı.İlk önceleri bu kötü görüntüye filmi çizen birisinin neden olduğunu sanmıştım.Sonra dikkatli bakınca çatlaklardan dolayı böyle olduğu kanısına vardım.Şimdi söktürmeye korkuyorum kaputun boyasını mahvederler diye.İzmirde tavsiye edebileceğiniz yer varmı acaba bu konuda yardım alacağım.Teşekkür ederim.

5afhmo.jpg

15pho5l.jpg

11az907.jpg

2i11b3n.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

iyi bir filmciye gidin orada solusyon ile sçöktürün. yoksa kaput elden gidebilir. 2 seneyi geçirmeyin bu tip folyolar ile derim

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Çok daha beter halde ki folyoyu komple kaputumdan söktüm iz kalmadı.Sadece yapışkan izleri uğraştırdı biraz.Oto aksesuarcıdan su gibi bir temizlik sıvısı alıp zorda olsa çıkardım.

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Aynısı eski aracımda başıma geldi.Filmi sökün.Kalan izleri gaz yağıyla temizleyin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol YILDIRIM

Teşekkürler arkadaşlar.Ama ben bu işi cesaret edip yapamam heralde .En iyisi biraz paraya kıyıp profosyonel yardım almak.Yoksa geri dönüşü olmayan sonuçlar kaçınılmaz gibi geliyor. 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Abi ivedi bir şekilde filim işiyle uğraşan düzgün biryere gidip söktür arkadan çizik durumuna göre pasta at veya attır. birde koruma yap bir dahada filime bulaşma derim kaput boyası mefta olacak yoksa

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Bende de oldu, ilk aldığım da servis takmıştı. 2 sene sonra tırtladı. Bakıma götürdüğüm de, servis  söktü. Bireysel denememek gerekir.

Yorum bağlantısı
Berkcan Ergen

Kaput filmi sanıldığı kadarda iyi bir şey değilmiş yani bunu anladık.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Kaput filmine tamamen karşıyım bir anlamı yok takılı olduğu Zaman kötü duruyor söktürüldüğü Zaman sırıtıyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fön makinasıyla ısıtarak sökmek işe yarar mı? 

kaput folyosu gerçek ise kalın oluyor işe yaramayabiliyor

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Arkadaşlar kaput filmi sizlere ömür.Ön taraftan bakınca müthiş kötü gözüküyor.Aldığımda zaten kaput filmi vardı.İlk önceleri bu kötü görüntüye filmi çizen birisinin neden olduğunu sanmıştım.Sonra dikkatli bakınca çatlaklardan dolayı böyle olduğu kanısına vardım.Şimdi söktürmeye korkuyorum kaputun boyasını mahvederler diye.İzmirde tavsiye edebileceğiniz yer varmı acaba bu konuda yardım alacağım.Teşekkür ederim.

Aracımda kaput filmi var ama bütün kaputa çektiriyorum özellikle 2 senede birde mutlaka yeniletiyorum bu gibi durumlardan sakınmak için. Kaput filmini tercih etmemin sebebide uzun yolda taş izlerinden boya kalkması çok oluyor yarı yarıyada olsa baya etkili. İzmirde çoğu aksesurcı kaput film çekiyor ama onlara güvenmeyin tavsiye etmem erol bey herkes sökerim diyecektir. 3m gibi firmaların kendi bayileri var oralar size yardımcı olabilir belki diye düşünmekteyim. Bir dönem izmirde yaşamıştım.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Aracımda kaput filmi var ama bütün kaputa çektiriyorum özellikle 2 senede birde mutlaka yeniletiyorum bu gibi durumlardan sakınmak için. Kaput filmini tercih etmemin sebebide uzun yolda taş izlerinden boya kalkması çok oluyor yarı yarıyada olsa baya etkili. İzmirde çoğu aksesurcı kaput film çekiyor ama onlara güvenmeyin tavsiye etmem erol bey herkes sökerim diyecektir. 3m gibi firmaların kendi bayileri var oralar size yardımcı olabilir belki diye düşünmekteyim. Bir dönem izmirde yaşamıştım.

Ekin bey fotoğrafları alıntı yaparken lütfen silin...

Yorum bağlantısı
Tayfur Polat

Siz bi Filmciye veya oto aksesuarcıya götürün bi şekilde sökerler. 

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Ekin bey fotoğrafları alıntı yaparken lütfen silin...

Mobilden alinti yapinca hatta alintiyi bile zor yapiyorum silemedim k.bakmayin. sayin moderatorlerim saolsun silmisler:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...