İçeriğe Yönlendir

Hgs Cezasına Indirim

Gökhan Efiloğlu

Recommended Posts

Gökhan Efiloğlu

herkese hayırlı akşamlar bu akşam izlediğim bi haberde 2015 mart ayından önce yazılan hgs cezaları düşme gidilicekmiş mesela 400 tl lik bir ceza 40 tl ye düşücekmiş şimdi merak ettiğim benim 360 tl olan ve 2014 yılında yazılan cezamı ben ödedim bununda iadesi olucakmı acaba

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Ödenen ceza geri iade olmaz malesef.Ben şans eseri e-devlette karşılaştığı. 5 sene önce yediğim cezayı apar topar 750 TL olarak ödedim 1 ay geçmeden geçmiş cezalara faiz affı geldi ama bana üstüne su iç dediler. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Yanlış duymadiysam bu sefer indirim olacak dendi gecmis ödemelere yakinda ne yapacağınizla ilgili aciklama yayınlanır...

Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

eğer ödeme olmaz ise çok saçma olur zamanında ödeyen enayimi geciktirene indirim, zamanında ödeyene su iç ,dava ederim çatırçatırda alırım :)

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

O zaman ben ödeme yapmıyayım :) 

O7ozv5.jpg

haberde şöyleydi yanlış hatirlamiyorsam ödemenizi yapin icraya dusmeyin geriye dönük hakkinizi alacaksınız gibi yanlis yönlendirme olmasin bence odemenizi yapin hgs ile ilgili haberleri bi arastirin yinede
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

herkese hayırlı akşamlar bu akşam izlediğim bi haberde 2015 mart ayından önce yazılan hgs cezaları düşme gidilicekmiş mesela 400 tl lik bir ceza 40 tl ye düşücekmiş şimdi merak ettiğim benim 360 tl olan ve 2014 yılında yazılan cezamı ben ödedim bununda iadesi olucakmı acaba

Birde şöyle bir durum var illa herkesin cezasi düşmeyecek eskiden gittiğiniz güzergahin en uzun noktasının 10 kati cezaliydi yeni sistemde kulladiginizin 10 kati söyle ornek verecek olursan Şanlıurfa otobani mersine kadar gidiyor ve ucreti 11 12 tl gibi ben Şanlıurfadan otobana girip antepten kacak gecsem eskiden urfa antep sanki mersine kadar gidip kacak gecmis gibi ceza kesiyordu buda 120 tl şimdikinde ise urfa antep arasi 5 tlnin 10 kati yani 50 tl kesecek 120 yerine 50 illa hep onda bir olmayacak benim anladigim bu hayırlı geceler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...