İçeriğe Yönlendir

20000 TL Sermayeli iş?

Ömer Uğurlu

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi
Mais Jannataliyev yazdı:

Hayalimdeki iş: Oto yıkama 😊

Otomat şeklinde  olanlar moda. Güzel bı yerde iyi para bırakır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Dilekçeci açardım, herhangi bir adliye karşısına. Dilekçe başı ortalama 100 TL'den .Mis

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mert Yeldan yazdı:

Dilekçeci açardım, herhangi bir adliye karşısına. Dilekçe başı ortalama 100 TL'den .Mis

O işi yedirmezler. Mafyası vardır onun, kafana esen yere öyle bir tezgah kurdurmazlar adama.

(Mert: Ben yapayım da yaptırmasınlar göreyim) 😒

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
O işi yedirmezler. Mafyası vardır onun, kafana esen yere öyle bir tezgah kurdurmazlar adama.
(Mert: Ben yapayım da yaptırmasınlar göreyim) [emoji19]

Ne mafyası abi [emoji23] Tezgah kurmuyorsun ki dükkan kiralıyorsun bi bilgisayar bir printer bi fotokopi makinası alıyorsun. İnternette şablonlar gırla. Gerisi ticari zeka.
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Mert Yeldan yazdı:

Artık adliyeler dağın başına yapılıyor, karşılarında dükkan açabilecek bir yer yok :) tarla

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mais Jannataliyev yazdı:

Hayalimdeki iş: Oto yıkama 😊

sgk/elektrik/su deposu/tırla alınacak su parası/kira/stopaj? hayal kabusa döner

arka betonda yatılı kalan suriyeli pakistanlılarla , kaçak şebeke suyuyula yapıyorlar çoğu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu gibi paralara hatta parasız tavsiyem yerel üreticilerin ibrik süs eşyası oyma sehpa marangoz sandalyesi mangal vs eşyaları satmak üzere n11 de mağaza açmanız olur. Eşiniz vb boş zamanda ilgilenirsiniz. Stok derdiniz çok fazla olmaz.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Mehmet Göktürk yazdı:

Bu gibi paralara hatta parasız tavsiyem yerel üreticilerin ibrik süs eşyası oyma sehpa marangoz sandalyesi mangal vs eşyaları satmak üzere n11 de mağaza açmanız olur. Eşiniz vb boş zamanda ilgilenirsiniz. Stok derdiniz çok fazla olmaz.

Hocam aksine online platform da urun satabilmek icin ciddi stok olmasi gerekiyor. 

Cesitten ziyade stok. Cunku malin girdi fiyati 3 er 5 er koli ile alinca cok yukarda kaliyor ve bu platformda senden daha ucuza satan olunca sen is yapamiyorsun. 

Biz dukkanda bunu cok denedik, toptancisindan aldigim fiyatin daha altina N11 ilani vardi. Daha buna ek olarak sektore gore alacagi komisyon, kargo ve reklam payi dusmek gerekiyor. 

Kupon urun yakalamak lazim. Bizim petshopta N11 icin ciddi hareketimiz vardi bir donem ama sonrasinda piyasanin gerisinde kaldik satinalma rakamlarimiz yukselince. 

Bir donem orme kopek kazagi yakaladik, kimsede yoktu o donem o kazaklar ve biz ureticinin butun stogunu ucuza alip N11 den hizlica satmistik. Cok satilan urun daha fazla musterinin gozune sokuluyor bu platformlarda. 

Kupon urun lazim yani. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Sami Demirpaz yazdı:

Hocam aksine online platform da urun satabilmek icin ciddi stok olmasi gerekiyor. 

Cesitten ziyade stok. Cunku malin girdi fiyati 3 er 5 er koli ile alinca cok yukarda kaliyor ve bu platformda senden daha ucuza satan olunca sen is yapamiyorsun. 

Ucuz ve her yerde bulunan ürünler için haklısın. Ama ben ibrik dedim. :)

Çok satılan ve trend ürünlerde rekabet çok sert. Hacimli gitmek gerekir aynen doğru. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Emek vermeden yemek sadece şansla olur. Hızlı kazandıran araçlar kolay kaybettirir. Riske girmeyin evi bulana kadar fonda dursun para, zaten çekeceğiniz kredi tl olacağından birkaç senede ödemesi kolaylaşır. Birde bankalarda düşükten başlayıp yükselen taksitli kredi seçenekleri de var. Araştırın. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...