İçeriğe Yönlendir

Güle Güle Avea

Çağdaş Başlılar

Recommended Posts

Çağdaş Başlılar

Evet arkadaslar avea isminin tarih olmasina cok az kaldi. Kisa bir gecmise donus yapalim, Turk Telekom zamaninda Turkcell Telsim ve Aria ya rakip olarak Aycell markasi ile sektore girdi fakat fiyatlari dusuk olmasina ragmen baz istasyonu yetersizligi nedeniyle Aria ile birleserek AveA (Aycell ve Aria) adina ile guc birligine gitti. Aradan gecen zamanda fiyat kalite tartismasi surekli oldu ve bugunlere geldik. Turk telekom avea'nin tekrar agir hissedari oldu. Bu gun itibari ile gsm de avea silinip yerine Turk Telekom yazmaya basliyor. Birkac gun icindede prime time'da saglam bir reklam ile Avea ve Ttnet ismini silerek sadece Turk Telekom ismini kullanacaklarini bildirecekler ayni zamanda tum magaza tabelalari es zamanli Turk Telekom tabelasi ile degisecek.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Belen

iphonem de şebeke yerinde "Turk Telekom" Yazmaya başladı birden. Hattım Avea. Yer İskenderun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

e turk telekom tekelini o kadar zengin ettik ki sabit hat ücretleri ile; turkcelli de vodafonu da alsa şaşırmam...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Bende de avea uygulaması bugün güncellendi türk telekom oldu. Bende bunun uygulaması yok nerden çıktı bu güncelleme diye düşünüyordum. Meğer aveanın yerine gelmiş :)

cf9178aec6168eb80d538f2173df2276.jpg

tarihinde Eren Erdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Az önce baktım Türk Telekom olmuş.İnternetten bakıcakken konuyu gördüm.Bilgilendirme için teşekkürler  :flowers:​  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Şu TTnet'in hala daha Türk telekom olarak okunuyor olması garip..  :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Bu akşam 21:00 de tüm kanallarda eş zamanlı olarak tv kampanyaları başladı

Yorum bağlantısı
Osman Tokdoğan

e turk telekom tekelini o kadar zengin ettik ki sabit hat ücretleri ile; turkcelli de vodafonu da alsa şaşırmam...

kesinlikle katılıyorum, çok paraya az hizmet ile köşe oldular adamlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Bu akşam 21:00 de tüm kanallarda eş zamanlı olarak tv kampanyaları başladı

Tüm kanallarda reklamları başladı.

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Sizin sayenizde ben de yeni farkettim teşekkürler. Bende yüklü olan avea online işlemler uygulamam hala avea ama?

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Zaten bunun bu şekilde olacağı belliydi. Türk Telekom cep telefonu hizmeti için Avea'yı ortak seçmişti önceden. Zaten bir nevi birleşik sayılırlardı. Umarım hizmet kalitesi iyi olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Zihniyet aynı olduğu sürece, amuda kalksalar para etmez :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Türk yerine Turk yazıyor ama hala.

Bildirim çubuğundan avea yazısı gitti benim de, Antalya Korkuteli.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Kesinlikle kalite artmadığı sürece ismi değişmiş çok birşey farketmez.. Ama Türk Telekom yazması benim hoşuma gider.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Avea'nın olmayan marka prestijini Türk Telekom Mobil diye kazanmaya çalışıyorlar. Umarım başarılı olurlar. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Isim gayet guzel; ancak ne yazik ki sadece isimde Türk, gercekte %55'i Oger'in, bkz: http://www.ogertelecom.com/our-companies.html

Benzer bir durum Turkcell'de de var, %50'den fazlasi yabanci hissedarda, Vodafone tamamen yabanci.

Hem sabit hem de mobil operatorlerimizin tamami yabanci diyebiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Isim gayet guzel; ancak ne yazik ki sadece isimde Türk, gercekte %55'i Oger'in, bkz: http://www.ogertelecom.com/our-companies.html

Benzer bir durum Turkcell'de de var, %50'den fazlasi yabanci hissedarda, Vodafone tamamen yabanci.

Hem sabit hem de mobil operatorlerimizin tamami yabanci diyebiliriz.

Maalesef, keske isimde kalmasaydi sadece de gururlansaydik...

Yorum bağlantısı
Misafir

Uzun süredir Avea kullanıyorum. Şimdiye kadar pişman  olmadım. 1 defa Vodafone ye geçeyim dedim. Telefon da ters tepti, 1 ay sonra tekrar Avea ya döndüm. :biggrin: Akşam reklamlarla birlikte saat 21:00 itibari ile telefonda "Turk Telekom" yazmaya başladı.

Bu vesile ile daha uygun fiyata, daha güzel kampanyalardan faydalanabileceğiz inşallah.. Mesela reklamda üzerine basa basa fiber den bahsediyorlar. İnternetin cepte hızlanması herkesin işine gelecek birşey. Avea lılara Tivibu fırsatları vb.. İnşallah güzel şeyler olur. Vatana millete hayırlısı olsun..

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

cep telefonumda sabah avea yerine türk telekom logosunu görünce birden aklıma ankesörlü telefonlar geldi,ankesörlü telefonlar cebe girdim dedim kendi kendime :) 

Yorum bağlantısı
Misafir

Çok şükür 3 yıldır TTnet ile 7 yıldır da avea ile bir alakam yok, isim değişse ne olur, birleşse ne olur kafa aynı hizmet aynı 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

ben tabletimde türkcelin internetini kullanıyordum,70-tl alıyorlardı aylık.Arkadaşım avea kullanıyordu sende geç dedi gittim aldım,aylık 27-tl ödüyorum 2 gb internet veriyorlar oda işimi görüyor,türkcell gibi süpriz fatura yok sabit 27-tl.Türkcelle ömrümde 2 kere geçtim hepsinde pişman etti.Evde süperonline kullanıyorum kapatmaya kalktım 40 dereden su getirdiler.Avea vodafone iyi türkcell kötü.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...